Nej obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skutky apoštolů 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem skutky k vybarvení pro nejmenší. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, pro děti, omalovánky, k tisku, online, k vytisknutí, k vytištění, Bible a křesťanství, ke stažení, domalovánky, Skutky apoštolů 1, vymalovánky, ke stáhnutí, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Skutky apoštolů 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, olejové pastely, pera, voskové tužky či temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Obrázek skutky lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, olejové pastely anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, květiny případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Lví hlídka, Holly Hobbie, Na vlásku, Myška Minie nebo též Teletubbies. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, princezna, auta, houby nebo také psi. Ať si vaše dítko užije malování ?.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů