Výběr omalovánek


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skutky apoštolů 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná skutky k vybarvování pro děti. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Skutky apoštolů 1, obrázky, k tisku, ke stažení, zdarma, online, k vybarvení, Bible a křesťanství, pro děti, obrázek, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, vodové barvy, uhly, fixky případně voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku skutky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, vodové barvy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, jídla, různé kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zvířátka nebo také sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy pes Pluto, Gormiti, Roblox, Barbie anebo Avengers. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, čert, pes, Santa Klaus nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ?.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů