Doporučujeme


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skutky apoštolů 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem skutky k omalování pro naše zlatíčka. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, obrázky, k tisku, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, Skutky apoštolů 1, Bible a křesťanství, obrázek, online, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Skutky apoštolů 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelky, zvýrazňovače, tužky nebo také uhly. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku skutky lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například fixky, pastelky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířata, různé kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířátka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Hello Kitty, Pan Včelka, Na vlásku, Frozen anebo Bob a Bobek. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: auta, princezna a princ, plachetnice, princezna či dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou skutky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů