Top šest


Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skutky apoštolů 1 k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem skutky k vybarvování pro naše zlatíčka. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, omalovánka, domalovánky, omalovánky, Skutky apoštolů 1, zadarmo, online, ke stáhnutí, obrázky, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, tužky, propisovací tužky, grafitové tužky případně pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici ohromné množství. Obrázek skutky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, počítač nebo také čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelky, tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel, sporty a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, pohádkové postavy a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Ninjago, Lego friends, Minecraft, Na vlásku nebo také panenka Winx. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, auta, drak, kočka a loď. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů