Výběr omalovánek


Omalovánka budovy k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skutky apoštolů 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem skutky k omalování pro školáky. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Skutky apoštolů 1, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, Bible a křesťanství, zdarma, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, pro děti, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, grafitové tužky, tužky, uhlíky a tempery. Možností je dnes pro holky i kluky fakt mnoho Obrázek skutky lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, grafitové tužky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, zvířata, různé kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, dopravní prostředky či čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Pan Včelka, Plants vs. Zombies, Fortnite a Doba ledová. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, kočka, lokomotiva s vagónky, astronaut nebo také traktor. Ať si vaše dítě užije obrázek ?.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů