Top obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skutky apoštolů 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná skutky k vybarvování pro školáky. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení, zdarma, k tisku, Skutky apoštolů 1, k vybarvení, online, obrázek, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Skutky apoštolů 1 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, tempery, voskové tužky, fixy nebo též křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek skutky lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. uhlíky, tempery nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, dopravní prostředky, jídla a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Tlapková patrola, Superman, Toy Story anebo Kamarád Timmy. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, draci, psi, princezna či princezna. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů