Nejstahovanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Kapitol zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná Kapitol k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka Kapitol je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kapitol - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kapitol - A5            Omalovánka - Kapitol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kapitol patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: online, Budovy, obrázky, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, k tisku, obrázek, pro děti, Kapitol

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kapitol k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Kapitolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, křídy, uhlíky, zvýrazňovače a nebo pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky fakt mnoho Omalovánku Kapitol lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kapitolem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, křídy případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, písmena, postavy z pohádek a pochopitelně i Kapitol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, jídla nebo také čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Indiana Jones, Budulínek, Křemílek a Vochomůrka anebo Myška Minie. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme k uložení jsou: koně, lokomotiva, Santa Klaus, drak nebo též vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Kapitolem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů