Nej pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Kapitol zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Kapitol k obarvení pro maminky. Omalovánka Kapitol je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kapitol - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kapitol - A5            Omalovánka - Kapitol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kapitol patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, obrázky, pro děti, Budovy, Kapitol, k vybarvení, online, obrázek, k vytištění, k tisku, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kapitol k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Kapitolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, vodové barvy, křídy, tužky nebo tempery. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici široká škála. Omalovánku Kapitol lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kapitolem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, vodové barvy a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i Kapitol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, sporty a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Rumcajs, Příšerky s.r.o., Zvonilka, Želvy Ninja anebo Požárník Sam. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které tu máme k uložení jsou: sněhulák, princezna, mašinka, auta a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kapitol.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů