Nej omalovánky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Kapitol zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná Kapitol k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka Kapitol je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kapitol - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kapitol - A5            Omalovánka - Kapitol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kapitol patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, Budovy, obrázky, obrázek, online, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, Kapitol, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kapitol k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kapitolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, křídy, vodové barvy, pastelové tužky nebo také voskové tužky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek Kapitol lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kapitolem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, křídy případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, čísla a pochopitelně i Kapitol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, zvířata a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Sněhurka, Mašinka Tomáš, panenka Winx, Stašpytlík či Spongebob. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: plachetnice, lokomotiva s vagónky, loď, dinosauři a princezna. Nechť omalovánka s Kapitolem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů