Doporučujeme


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Kapitol zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Kapitol ke kreslení pro holky. Omalovánka Kapitol je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kapitol - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kapitol - A5            Omalovánka - Kapitol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kapitol patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, online, k tisku, vymalovánky, obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, domalovánky, dětské obrázky, Kapitol, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kapitol k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Kapitolem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, olejové pastely, grafitové tužky, propisovací tužky či fixky. Potřeb na malování je pro maminky k dispozici pestrá škála. Obrázek Kapitol lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Kapitolem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, olejové pastely nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Kapitol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, různá zvířata anebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Brawl stars, Frozen, Tlapková patrola nebo také Teletubbies. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, princezna, plachetnice, koně a mašinka. Ať si vaše dítko užije malování Kapitolu.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů