Nej obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Kapitol k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem Kapitol k omalování pro ženy. Omalovánka Kapitol je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kapitol - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kapitol - A5            Omalovánka - Kapitol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kapitol patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, Kapitol, omalovánka, online, zadarmo, ke stáhnutí, vymalovánky, Budovy, ke stažení, k vybarvení, omalovánky, k tisku, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kapitol k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kapitolem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, umělecké tužky, propisovací tužky, grafitové tužky a zvýrazňovače. Možností je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek Kapitol lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kapitolem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například olejové pastely, umělecké tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i Kapitol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Fortnite, Kačer Donald, Kuře Calimero nebo Superman. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, dinosauři, piráti, sněhulák nebo též miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kapitolu.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů