Nejoblíbenější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Kapitol k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem Kapitol k omalování pro ženy. Omalovánka Kapitol je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kapitol - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kapitol - A5            Omalovánka - Kapitol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kapitol patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: online, elektronické omalovánky, omalovánky, Budovy, pro děti, k vytištění, k vybarvení, obrázek, omalovánka, zdarma, k vytisknutí, domalovánky, obrázky, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kapitol k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Kapitolem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, grafitové tužky, fixy, uhly nebo také tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Kapitol lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kapitolem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, peníze nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, grafitové tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, lidské profese, jídla a pochopitelně i Kapitol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířata anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Super Mario, Krteček, Ice Age nebo též Kniha džunglí. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, princezna a princ, princezna a houby. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Kapitolu bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů