Nejlepší


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Kapitol zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Kapitol ke kreslení pro školáky. Omalovánka Kapitol je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kapitol - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kapitol - A5            Omalovánka - Kapitol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kapitol patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, zdarma, k tisku, Kapitol, Budovy, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, online, k vybarvení, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kapitol k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kapitolem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, zvýrazňovače, pastelové tužky, pera a nebo křídy. Pomůcek na malování je pro kluky a holky k dispozici pestrá škála. Obrázek Kapitol lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kapitolem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba umělecké tužky, zvýrazňovače nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jídla, druhy ptáků a pochopitelně i Kapitol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Tarzan, Jak vycvičit draka, Princezna a žabák nebo Mickey mouse. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, auta, vláček, hasiči a astronaut. Nechť omalovánka s Kapitolem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů