Top pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Kapitol zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Kapitol k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Kapitol je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kapitol - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kapitol - A5            Omalovánka - Kapitol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kapitol patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, Budovy, online, pro děti, k tisku, obrázek, obrázky, zdarma, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, Kapitol

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kapitol k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Kapitolem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, fixy, olejové pastely, uhlíky případně zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Obrázek Kapitol lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kapitolem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. pastelky, fixy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání lidí, zaměstnání a pochopitelně i Kapitol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy sportů anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Rio, Jak vycvičit draka, Kim Possible, Kačer Donald nebo Flintstoneovi. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, slon, plachetnice, draci a psi. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Kapitolu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů