Top obrázky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Kapitol zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem Kapitol k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka Kapitol je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kapitol - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kapitol - A5            Omalovánka - Kapitol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kapitol patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, zdarma, Kapitol, k vytištění, online, k vybarvení, ke stažení, k tisku, obrázek, obrázky, Budovy

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kapitol k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kapitolem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, fixy, vodové barvy, voskové tužky a uhlíky. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Kapitol lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Kapitolem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii či peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, fixy anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, zaměstnání a pochopitelně i Kapitol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ninjago, panenka Winx, Batman, Zootropolis či Spiderman. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, koně, auta, netopýr a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Kapitolem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů