Nejoblíbenější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka klobouk k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná klobouk k vybarvení pro dívky i chlapce. Klobouk je oblíbená pokrývka hlavy. Klobouk je populární hlavně u starší generace, ale hodí se i pro společenské události. Omalovánka klobouk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klobouk - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klobouk - A5            Omalovánka - Klobouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klobouk patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, pro děti, online, ke stažení, Oděvy, k vytištění, k tisku, zdarma, Klobouk, obrázky, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Klobouk k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kloboukem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pera, umělecké tužky, křídy případně pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku klobouk lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kloboukem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku anebo peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, pera nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, jednotlivá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i klobouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje a nebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pošťák Pat, Simpsonovi, Paw patrol, Doba ledová anebo Ferda mravenec. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, vláček, princezna, kočka nebo také lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou klobouk.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů