Výběr obrázků


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka klobouk zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná klobouk k obarvování pro předškoláky. Klobouk je oblíbená pokrývka hlavy. Klobouk je populární hlavně u starší generace, ale hodí se i pro společenské události. Omalovánka klobouk je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klobouk - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Klobouk - A5            Omalovánka - Klobouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klobouk patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stáhnutí, k tisku, pro děti, online, k vybarvení, obrázek, k vytištění, Oděvy, dětské obrázky, elektronické omalovánky, Klobouk, zdarma, vymalovánky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Klobouk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kloboukem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, zvýrazňovače, fixky, grafitové tužky nebo také propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky vskutku velmi mnoho. Obrázek klobouk lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kloboukem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. olejové pastely, zvýrazňovače nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, hudební nástroje, postavy z pohádek a pochopitelně i klobouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, různé sporty a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Ratatouille, Na vlásku, Indiana Jones případně Pat a Mat. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, loď, vláček, koně a nebo astronaut. Věříme, že se vám obrázek klobouku bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů