Nejoblíbenější


Obrázek jukeboxu

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jelen zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem jelen k obarvení pro nejmenší děcka. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, obrázek, zdarma, pro děti, Zvířata, k vybarvení, Jelen, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jelen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s jelenem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, akrylové barvy, fixky, tempery případně voskovky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Obrázek jelen lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s jelenem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, akrylové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy jídel, jídla a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Kocour Garfield, Pat a Mat, Sněhurka, Panenka Barbie anebo Kuře Calimero. Je ale velmi problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: houby, slon, astronaut, draci a nebo princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jelenem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů