Nejvyhledávanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jelen zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná jelen k vybarvení pro kluky i holky. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, obrázek, pro děti, k tisku, k vytištění, zdarma, Jelen, k vytisknutí, k vybarvení, Zvířata, ke stažení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jelen k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s jelenem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, olejové pastely, pastelové tužky, temperové barvy a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku jelen lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s jelenem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, olejové pastely nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, kytky a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy My little pony, Požárník Sam, Zootropolis, Harley Quinn případně Příběh hraček. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, traktor, vláček, plachetnice a auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou jelen.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů