Nejvyhledávanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jelen zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná jelen ke kreslení pro nejmenší děti. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, Jelen, online, dětské obrázky, zdarma, k vybarvení, obrázky, obrázek, zadarmo, k vytisknutí, k tisku, ke stáhnutí, vymalovánky, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jelen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s jelenem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, umělecké tužky, fixky anebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro starší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek jelen lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s jelenem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, voskovky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, různé kytky, hudební nástroje a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, rostliny a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lego friends, Bořek stavitel, Kung Fu Panda, Království lesních strážců a My little pony. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: auta, loď, miminko, vláček či auta. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka jelena bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů