Top obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jelen zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem jelen k obarvování pro nejmenší děti. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, obrázky, k vytištění, Jelen, ke stažení, k tisku, online, pro děti, k vybarvení, obrázek, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jelen k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s jelenem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, uhly, křídy a voskové tužky. Pomůcek na malování je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku jelen lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s jelenem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. akrylové barvy, vodové barvy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání a nebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Princezna a žabák, Pixel art, Kuře Calimero, Bakugan anebo Rumcajs. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, Popeláři, raketa, draci nebo také mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou jelen.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů