Top šest


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka jelen k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem jelen k omalování pro malé ratolesti. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Jelen, obrázek, zdarma, omalovánka, k vytištění, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vybarvení, ke stažení, domalovánky, zadarmo, omalovánky, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Jelen k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s jelenem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, uhlíky, temperové barvy, voskové tužky a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku jelen lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s jelenem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, uhlíky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, čísla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, rostliny anebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Lego friends, Shimmer a Shine, Popelka, Panenka Barbie nebo též Ledové království. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, auta, traktor, koně a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem jelen.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů