Nej pět


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka jelen k vytištění pro děti

Omalovánka označená jelen k vybarvení pro učitelky. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, zadarmo, k vytištění, domalovánky, dětské obrázky, omalovánky, k tisku, pro děti, vymalovánky, ke stáhnutí, Zvířata, ke stažení, zdarma, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jelen k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s jelenem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, pastelové tužky, voskové tužky, pastelky a zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek jelen lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s jelenem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixy, pastelové tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, dopravní prostředky, písmena a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy ptáků případně zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Bob a Bobek, Lion King, Rio a Lego friends. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, lokomotiva s vagónky, kočka, vláček nebo též slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou jelena.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů