Top pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jelen k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem jelen k vybarvování pro malé ratolesti. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, pro děti, k vytištění, ke stáhnutí, k tisku, zadarmo, dětské obrázky, online, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, domalovánky, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jelen k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s jelenem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, voskové tužky, křídy a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro slečny vskutku mnoho. Omalovánku jelen lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s jelenem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas případně peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, dopravní prostředky, druhy ptáků a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, rostliny nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Avengers, Superman, Budulínek, Bezzubka případně Peter Pan. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, houby, plachetnice, pes nebo také slon. Věříme, že se vám obrázek jelena bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů