Nej obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jelen k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná jelen k vybarvování pro děti. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stáhnutí, Zvířata, vymalovánky, zdarma, obrázky, Jelen, k vybarvení, k vytištění, dětské obrázky, k vytisknutí, domalovánky, k tisku, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jelen k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s jelenem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhlíky, zvýrazňovače, temperové barvy, fixky nebo též akrylové barvy. Možností je pro chlapce vskutku mnoho. Omalovánku jelen lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s jelenem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, čas nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhlíky, zvýrazňovače anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, písmena, zaměstnání a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, čísla a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Ferda mravenec, Tlapková patrola, Království lesních strážců, pes Pluto nebo Lego friends. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: loď, lokomotiva s vagónky, psi, miminko a astronaut. Věříme, že se vám obrázek jelena bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů