Top obrázky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jelen zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem jelen ke kreslení pro nejmenší. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Jelen, k vytištění, ke stažení, obrázek, pro děti, k tisku, k vybarvení, zdarma, online, Zvířata, obrázky, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jelen k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s jelenem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, uhly, tužky, pastelové tužky a nebo křídy. Výtvarných potřeb je pro větší děti fakt mnoho Omalovánku jelen lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s jelenem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, uhly a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířátka, rostliny a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy ptáků či druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bratz panenky, Pan Včelka, Flintstoneovi, Sněhurka nebo též Království lesních strážců. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, čert, piráti, drak a sněhulák. Ať si vaše dítě užije omalovánku jelena.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů