Top pět


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka jelen zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná jelen k obarvování pro předškoláky. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, ke stažení, k tisku, Jelen, Zvířata, obrázek, k vybarvení, zdarma, pro děti, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Jelen k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s jelenem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, pastelky, uhly nebo tempery. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek jelen lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jelenem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, fixy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, rostliny, lidské profese a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, čísla a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Paw patrol, Avatar, Anna a Elsa, Indiana Jones a Simpsonovi. Je však velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, kočka, raketa, čert nebo také astronaut. Ať vám omalovánka jelen přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů