Nejoblíbenější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka jelen zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem jelen k vybarvení pro ratolesti. S jelenem se můžete setkat i v naší přírodě. Jeho hlavním poznávacím znamením jsou mohutné parohy na hlavě. Omalovánka jelen je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Jelen - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jelen - A5            Omalovánka - Jelen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jelen patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Zvířata, k tisku, Jelen, pro děti, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, online, zdarma, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jelen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jelenem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, temperové barvy, olejové pastely, zvýrazňovače anebo tempery. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku jelen lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s jelenem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, temperové barvy nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, rostliny a pochopitelně i jelena :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, dopravní prostředky a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Bratz panenky, Stašpytlík, Bob a Bobek, Harley Quinn nebo také Krteček. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, slon, Popeláři, auta a lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem jelen.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů