Top obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slepička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem slepička k obarvování pro nejmenší. Omalovánka slepička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Slepička - A5            Omalovánka - Slepička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, omalovánka, ke stažení, online, k vytištění, Slepička, elektronické omalovánky, obrázky, obrázek, k tisku, zadarmo, ke stáhnutí, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slepička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s slepičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, pastelové tužky, uhly případně uhlíky. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek slepička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s slepičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, peníze nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, vodové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i slepičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, květiny a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Příběh hraček, U nás na farmě, Frozen, Bob a Bobek nebo též Harley Quinn. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, astronaut, liška, houby a princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek slepičky.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů