Top obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slepička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem slepička ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka slepička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slepička - A5            Omalovánka - Slepička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, online, k tisku, Slepička, zdarma, k vytištění, pro děti, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slepička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s slepičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, olejové pastely, pastelky a fixy. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku slepička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s slepičkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i slepičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, lidské profese případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Sněhurka, Littlest Pet Shop, Doba ledová, Pocahontas a Příšerky s.r.o.. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, drak, lokomotiva s vagónky, auta anebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s slepičkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů