Výběr omalovánek


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka slepička k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem slepička k obarvování pro školáky. Omalovánka slepička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepička - A5            Omalovánka - Slepička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, vymalovánky, k vytištění, online, zadarmo, ke stáhnutí, zdarma, obrázky, omalovánka, ke stažení, omalovánky, k tisku, k vybarvení, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Slepička k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s slepičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, zvýrazňovače, fixy, pastelové tužky nebo také akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti vskutku mnoho. Obrázek slepička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s slepičkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, zvýrazňovače nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, jídla, zvířátka a pochopitelně i slepičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, lidské profese a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Brawl stars, Harley Quinn, Hot Wheels, Mašinka Tomáš a nebo Kim Possible. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: draci, auta, sněhulák, mašinka případně miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku slepička.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů