Nejlepší


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slepička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená slepička k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka slepička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slepička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepička - A5            Omalovánka - Slepička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, ke stáhnutí, Ptáci, k vytisknutí, zadarmo, obrázky, omalovánka, Slepička, dětské obrázky, ke stažení, k vytištění, elektronické omalovánky, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slepička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s slepičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, temperové barvy, pastelky a nebo zvýrazňovače. Možností je dnes pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku slepička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s slepičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, akrylové barvy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i slepičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, květiny nebo také sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Furby, Království lesních strážců, Legenda o Mulan, Kačer Donald a Krtek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, slon, draci, psi případně koně. Nechť vám omalovánka s slepičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů