Top omalovánky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slepička zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem slepička k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka slepička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slepička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Slepička - A5            Omalovánka - Slepička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Ptáci, Slepička, k vytisknutí, obrázek, obrázky, pro děti, k vybarvení, k tisku, k vytištění, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Slepička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s slepičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, křídy, umělecké tužky, pastelové tužky nebo také temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku slepička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s slepičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, peníze či počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, křídy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i slepičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, druhy sportů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Angry birds, Popelka, Lego či Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, dinosauři, astronaut, kočka a nebo slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou slepička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů