Nejlepší


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slepička zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná slepička k omalování pro holky i kluky. Omalovánka slepička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Slepička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepička - A5            Omalovánka - Slepička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vybarvení, Slepička, Ptáci, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, zdarma, obrázek, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slepička k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s slepičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, propisovací tužky, uhlíky, tempery či tužky. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku slepička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s slepičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, propisovací tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, čísla a pochopitelně i slepičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, rostliny a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Superčarodějnice, Tarzan, Superman, Mašinka Tomáš případně Mimoni. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, koně, princezna, piráti a nebo princezna a princ. Nechť omalovánka s slepičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů