Nejstahovanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka slepička zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem slepička k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka slepička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Slepička - A5            Omalovánka - Slepička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Slepička, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, Ptáci, obrázky, pro děti, obrázek, online, ke stažení, k tisku, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slepička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s slepičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, olejové pastely, propisovací tužky, uhly nebo též voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky fakt mnoho Omalovánku slepička lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s slepičkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například uhlíky, olejové pastely nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i slepičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, písmenka a lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy pes Pluto, Batman, Paw patrol, Flintstoneovi a Jak vycvičit draka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme k uložení jsou: liška, princezna, auta, drak a psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s slepičkou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů