Nejhledanější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slepička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem slepička ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka slepička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Slepička - A5            Omalovánka - Slepička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, pro děti, online, k vybarvení, obrázek, obrázky, Slepička, ke stažení, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Slepička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s slepičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, olejové pastely, pastelky a fixy. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku slepička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s slepičkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i slepičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, lidské profese případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Sněhurka, Littlest Pet Shop, Doba ledová, Pocahontas a Příšerky s.r.o.. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, drak, lokomotiva s vagónky, auta anebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s slepičkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů