Top pět


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slepička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem slepička ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka slepička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepička - A5            Omalovánka - Slepička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, k vytištění, ke stažení, Slepička, k tisku, obrázky, k vybarvení, zdarma, pro děti, Ptáci, obrázek, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Slepička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s slepičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhlíky, křídy, umělecké tužky nebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku slepička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s slepičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, elektřinu nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, uhlíky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, rostliny a pochopitelně i slepičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, čísla a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, panenka Winx, Princezna Leonora, Pat a Mat nebo také Marvel Rocket. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, plachetnice, auto, Santa Klaus anebo astronaut. Nechť vám omalovánka s slepičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů