Nejhledanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka slepička zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná slepička k vybarvování pro ženy. Omalovánka slepička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slepička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepička - A5            Omalovánka - Slepička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Slepička, online, pro děti, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, Ptáci, zdarma, obrázek, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Slepička k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s slepičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelové tužky, olejové pastely, grafitové tužky a nebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka fakt mnoho Obrázek slepička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s slepičkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, pastelové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i slepičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, písmenka nebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Rio, Lví hlídka, Hledá se Dory a Pixel art. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, draci, vláček, princezna nebo také raketa. Ať si vaše dítko užije malování slepičky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů