Výběr omalovánek


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čáp zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem Čáp k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Čápa, který nosí děti. Vytiskněte a vybarvěte si tuto pěknou omalovánku s čápem. Je ke stažení a zdarma. Omalovánka Čáp je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čáp - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čáp - A5            Omalovánka - Čáp - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čáp patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vytištění, obrázky, Čáp, pro děti, k vybarvení, obrázek, online, Ptáci, k tisku, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Čáp k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Čápem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, tužky, olejové pastely a nebo křídy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek Čáp lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s Čápem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, grafitové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivá zvířata, sporty a pochopitelně i Čáp :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, různá zvířátka a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lego, Kačer Donald, IronMan, Stašpytlík nebo také Lego příběh. Je ale velmi těžké je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: astronaut, drak, psi, liška anebo houby. Nechť vám omalovánka s Čápem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů