Nej pět


Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čáp k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Čáp k vybarvování pro starší děti. Omalovánka Čápa, který nosí děti. Vytiskněte a vybarvěte si tuto pěknou omalovánku s čápem. Je ke stažení a zdarma. Omalovánka Čáp je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Čáp - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čáp - A5            Omalovánka - Čáp - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čáp patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stáhnutí, domalovánky, k tisku, ke stažení, Čáp, obrázek, Ptáci, vymalovánky, obrázky, k vybarvení, zdarma, omalovánka, elektronické omalovánky, pro děti

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Čáp k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Čápem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, zvýrazňovače, vodové barvy a voskovky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek Čáp lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Čápem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i Čáp :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, zvířátka či rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Power Strangers, Kamarád Timmy, Želvy Ninja, Bakugan a Život brouka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, sněhulák, netopýr a princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku Čápa.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů