Nej omalovánky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Čáp k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem Čáp k obarvování pro malá děcka. Omalovánka Čápa, který nosí děti. Vytiskněte a vybarvěte si tuto pěknou omalovánku s čápem. Je ke stažení a zdarma. Omalovánka Čáp je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čáp - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čáp - A5            Omalovánka - Čáp - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čáp patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, domalovánky, vymalovánky, obrázek, k vybarvení, elektronické omalovánky, omalovánky, omalovánka, k vytištění, online, ke stažení, zadarmo, ke stáhnutí

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Čáp k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Čápem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, pastelky, fixy a grafitové tužky. Možností je dnes pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Čáp lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Čápem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, temperové barvy či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, různá zvířata, jídla a pochopitelně i Čáp :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Medvědí bratři, Blesk McQueen, Lego nebo také Tučňáci z Madagaskaru. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: astronaut, sněhulák, princezna a princ, kočka a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Čáp.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů