Top šest


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Čáp k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Čáp k vybarvování pro kluky. Omalovánka Čápa, který nosí děti. Vytiskněte a vybarvěte si tuto pěknou omalovánku s čápem. Je ke stažení a zdarma. Omalovánka Čáp je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čáp - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čáp - A5            Omalovánka - Čáp - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čáp patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, vymalovánky, zdarma, ke stáhnutí, domalovánky, dětské obrázky, ke stažení, Čáp, omalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k vytištění, zadarmo, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Čáp k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Čápem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, zvýrazňovače, voskovky, grafitové tužky nebo také pera. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Čáp lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Čápem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, zvýrazňovače a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, květiny, druhy jídel a pochopitelně i Čáp :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, zaměstnání a postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Grinch, Tučňáci z Madagaskaru, My little pony, Toy Story a Jonas Brothers. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tu máme k uložení jsou: astronaut, houby, auta, draci či raketa. Nechť vám omalovánka s Čápem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů