Doporučené


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čáp zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Čáp k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka Čápa, který nosí děti. Vytiskněte a vybarvěte si tuto pěknou omalovánku s čápem. Je ke stažení a zdarma. Omalovánka Čáp je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čáp - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čáp - A5            Omalovánka - Čáp - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čáp patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Ptáci, zdarma, Čáp, ke stažení, k tisku, k vytištění, online, obrázky, pro děti, obrázek

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Čáp k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Čápem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, křídy, pera, fixky či fixy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Čáp lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Čápem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například grafitové tužky, křídy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i Čáp :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, písmenka a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy My little pony, Fortnite, Mimoni, Rumcajs a Batman. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, psi, liška, loď případně dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Čápem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů