Top pět


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čáp zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem Čáp k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka Čápa, který nosí děti. Vytiskněte a vybarvěte si tuto pěknou omalovánku s čápem. Je ke stažení a zdarma. Omalovánka Čáp je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Čáp - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čáp - A5            Omalovánka - Čáp - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čáp patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Čáp, k vytištění, zdarma, k vybarvení, Ptáci, pro děti, obrázky, online, k vytisknutí, k tisku

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Čáp k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Čápem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhly, umělecké tužky, grafitové tužky nebo také voskovky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku Čáp lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Čápem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba temperové barvy, uhly a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Čáp :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, sporty a různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Shrek, Shimmer a Shine, Harry Potter, Anna a Elsa a nebo Princezna a žabák. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, vláček, princezna a princ, dinosauři či piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Čápem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů