Nej pět


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka Čáp k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem Čáp ke kreslení pro školáky. Omalovánka Čápa, který nosí děti. Vytiskněte a vybarvěte si tuto pěknou omalovánku s čápem. Je ke stažení a zdarma. Omalovánka Čáp je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Čáp - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čáp - A5            Omalovánka - Čáp - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čáp patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, ke stažení, zdarma, Ptáci, pro děti, obrázek, online, k vytisknutí, domalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, vymalovánky, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Čáp k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Čápem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, pastelové tužky, grafitové tužky, voskovky a nebo voskové tužky. Potřeb na malování je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku Čáp lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Čápem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhlíky, pastelové tužky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, různé sporty, druhy sportů a pochopitelně i Čáp :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka či lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Brawl stars, Život brouka, Duhová nevěsta, Power Strangers a Peter Pan. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, čert, princezna, draci případně plachetnice. Užijte si omalovánku Čápa, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů