Top pět


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čáp k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Čáp ke kreslení pro slečny. Omalovánka Čápa, který nosí děti. Vytiskněte a vybarvěte si tuto pěknou omalovánku s čápem. Je ke stažení a zdarma. Omalovánka Čáp je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čáp - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Čáp - A5            Omalovánka - Čáp - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čáp patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, obrázky, elektronické omalovánky, Čáp, k vytištění, Ptáci, k tisku, dětské obrázky, zadarmo, domalovánky, omalovánky, vymalovánky, omalovánka, k vybarvení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Čáp k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Čápem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskovky, umělecké tužky, uhly nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro nejmenší opravdu mnoho. Omalovánku Čáp lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Čápem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pastelky, voskovky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, různé kytky, druhy sportů a pochopitelně i Čáp :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel nebo též písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Budulínek, Fortnite, Myška Minie, Fifi z Květíkova a Příšerky s.r.o.. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, piráti, auta, pes anebo Popeláři. Věříme, že se vám obrázek Čápa bude líbit.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů