Doporučujeme


Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čáp zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená Čáp k vybarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka Čápa, který nosí děti. Vytiskněte a vybarvěte si tuto pěknou omalovánku s čápem. Je ke stažení a zdarma. Omalovánka Čáp je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čáp - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čáp - A5            Omalovánka - Čáp - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čáp patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, online, k vytisknutí, Čáp, k vytištění, obrázky, k tisku, k vybarvení, ke stažení, Ptáci, obrázek, pro děti

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Čáp k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Čápem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, tempery, voskovky, uhly a akrylové barvy. Možností je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Čáp lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Čápem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, počítač či peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba křídy, tempery nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i Čáp :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, zvířata a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Frozen, Bezzubka, Locika, Ratatouille či Aladin. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, traktor, hasiči, Popeláři a nebo draci. Ať si vaše dítě užije omalovánku Čápa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů