Nej pět


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka obličej k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem obličej ke kreslení pro prcky. Omalovánka obličej je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, omalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, dětské obrázky, omalovánka, zadarmo, pro děti, k vybarvení, Lidé, obrázek, online, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Obličej k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s obličejí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, zvýrazňovače, pastelky, grafitové tužky a voskové tužky. Možností je dnes pro nejmenší opravdu mnoho. Omalovánku obličej lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s obličejí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. vodové barvy, zvýrazňovače anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířátka, písmena a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, čísla případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Trollové, Angry birds, Batman nebo také IronMan. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stažení jsou: pes, raketa, slon, Popeláři a princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem obličej.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů