Výběr obrázků


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka králíka k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka obličej k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná obličej k omalování pro malé děti. Omalovánka obličej je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k tisku, Lidé, online, k vybarvení, ke stažení, pro děti, Obličej, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Obličej k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s obličejí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, pastelky, akrylové barvy, voskovky a křídy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Obrázek obličej lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s obličejí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, pastelky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, lidské profese a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků nebo též čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Gumídci, Spongebob, Mašinka Tomáš nebo také Flintstoneovi. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, houby, Popeláři, hasiči a princezna. Ať si vaše dítko užije malování obličeje.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů