Výběr obrázků


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka obličej k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem obličej k obarvení pro malé caparty. Omalovánka obličej je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k tisku, Obličej, ke stažení, zdarma, pro děti, k vytištění, k vybarvení, Lidé, obrázek, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Obličej k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s obličejí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, fixky, tužky, temperové barvy nebo též umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku obličej lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s obličejí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, fixky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, postavy z pohádek či zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Bambi, Zhu Zhu Pets, Frozen, Na vlásku a Červená Karkulka. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, princezna, auto, psi nebo také princezna. Ať omalovánka obličej přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů