Výběr omalovánek


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka obličej k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem obličej ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka obličej je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, Lidé, obrázek, ke stažení, obrázky, online, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, zdarma, pro děti, Obličej

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Obličej k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s obličejí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, pera, tempery nebo také umělecké tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek obličej lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s obličejí má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, voskové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, pohádkové postavy a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lego, Asterix a Obelix, Ledové království, Gormiti nebo Toy Story. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: mašinka, vláček, raketa, princezna anebo auta. Nechť vám omalovánka s obličejí přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů