Doporučené


Obrázek chlapce k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka obličej k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná obličej ke kreslení pro děti. Omalovánka obličej je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, Lidé, obrázky, ke stažení, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, pro děti, Obličej, k tisku, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Obličej k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s obličejí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, propisovací tužky, uhly, pastelky nebo též fixky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky vskutku mnoho. Omalovánku obličej lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s obličejí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, propisovací tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, různé kytky či druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Ratatouille, Ledové království, Spiderman, Indiana Jones a Hledá se Nemo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: slon, Santa Klaus, mašinka, hasiči a nebo liška. Ať si vaše dítko užije malování obličeje.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů