Nej pět


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka obličej k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem obličej k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka obličej je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, Lidé, zdarma, online, k vytištění, k tisku, ke stažení, obrázky, k vybarvení, Obličej, pro děti, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Obličej k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s obličejí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, fixky, tempery a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku obličej lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s obličejí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pastelky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, sporty nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Bakugan, Zhu Zhu Pets, Duhová nevěsta, Kamarád Timmy nebo také Mimoni. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: auta, raketa, hasiči, netopýr a nebo kočka. Užijte si omalovánku obličeje, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů