Nejvyhledávanější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka obličej k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem obličej k omalování pro holku i kluka. Omalovánka obličej je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k tisku, online, zdarma, pro děti, k vytištění, k vybarvení, Lidé, k vytisknutí, Obličej, obrázek, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Obličej k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s obličejí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pera, tužky, temperové barvy a nebo uhlíky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku obličej lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s obličejí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, peněženku nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pera a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, zvířátka anebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Monster High, Adiboo, Equestria Girls, Shimmer a Shine nebo také Kuře Calimero. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, astronaut, auto, astronaut nebo též lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou obličej.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů