Doporučujeme


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka obličej k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem obličej k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka obličej je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stažení, Obličej, zdarma, Lidé, domalovánky, pro děti, obrázek, k vybarvení, vymalovánky, k vytisknutí, omalovánky, dětské obrázky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Obličej k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s obličejí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixky, fixy, olejové pastely a nebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku obličej lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s obličejí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tempery, fixky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různá zvířata nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Myška Minie, Kamarád Timmy, Equestria Girls, Krteček a Příšerky s.r.o.. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, sněhulák, kočka, slon anebo koně. Užijte si omalovánku obličeje, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů