Doporučujeme


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka obličej zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem obličej k vybarvení pro ženy. Omalovánka obličej je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, online, k vytisknutí, omalovánky, ke stažení, zdarma, elektronické omalovánky, obrázek, Lidé, k vytištění, k tisku, domalovánky, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Obličej k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s obličejí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, pastelky, zvýrazňovače, tempery nebo též uhlíky. Malovacích potřeb je pro holky opravdu mnoho. Obrázek obličej lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s obličejí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například křídy, pastelky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, zvířata případně kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Doraemon, Littlest Pet Shop, Ledové království, Roblox či Anime. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, draci, psi, kočka nebo také dinosauři. Užijte si omalovánku obličeje, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů