Nejstahovanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka obličej k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená obličej k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka obličej je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, obrázek, pro děti, Obličej, k vytištění, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Obličej k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s obličejí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixky, pastelové tužky, tempery případně grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku obličej lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s obličejí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba temperové barvy, fixky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, sporty a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka a květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Zootropolis, My little pony, Shrek, Equestria Girls anebo Krtek. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: draci, princezna a princ, loď, sněhulák nebo astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou obličej.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů