Top omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka obličej k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem obličej k vybarvení pro učitelky. Omalovánka obličej je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Lidé, obrázky, zadarmo, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázek, ke stažení, domalovánky, omalovánka, vymalovánky, k vytisknutí, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Obličej k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s obličejí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, uhlíky, zvýrazňovače, uhly nebo také voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku obličej lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s obličejí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, zrak dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. vodové barvy, uhlíky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata nebo též různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy pes Pluto, Ninjago, Indiana Jones, Angry birds a nebo Červená Karkulka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, astronaut, auta, miminko a Santa Klaus. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka obličeje bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů