Nejhledanější


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka obličej k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná obličej k vybarvení pro chlapce. Omalovánka obličej je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, online, Obličej, k vybarvení, obrázky, omalovánky, zdarma, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, obrázek, Lidé, elektronické omalovánky, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Obličej k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s obličejí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, tempery, voskovky, voskové tužky nebo též olejové pastely. Malovacích potřeb je pro holčičky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku obličej lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s obličejí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixky, tempery a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, čísla, druhy jídel a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířátka či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Na vlásku, Kuře Calimero, Pinocchio, Anime a Blesk McQueen. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stažení jsou: liška, pes, vláček, traktor a auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s obličejí.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů