Výběr obrázků


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka obličej k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná obličej k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka obličej je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, online, k tisku, ke stažení, zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázky, k vytištění, Obličej, Lidé

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Obličej k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s obličejí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, pastelky, akrylové barvy, olejové pastely anebo fixy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek obličej lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s obličejí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhlíky, pastelky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy ptáků či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Frozen, Angelína balerína, Lego, My little pony nebo také Harley Quinn. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: princezna, miminko, auta, auto případně auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s obličejí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů