Nejvyhledávanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kabelka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kabelka k vybarvení pro holku i kluka. Obrázek kabelky k vybarvení. Omalovánka kabelky ke stažení a vytištění. Omalovánka kabelka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kabelka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kabelka - A5            Omalovánka - Kabelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabelka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Kabelka, k tisku, online, Oděvy, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, obrázek, pro děti, k vytištění, k vybarvení, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kabelka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kabelkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, fixky, křídy, uhly a akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky opravdu mnoho. Omalovánku kabelka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kabelkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, fixky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, jednotlivá zvířata, různé kytky a pochopitelně i kabelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, druhy ptáků nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Peter Pan, Sněhurka, Ninjago, Zhu Zhu Pets nebo Blesk McQueen. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, draci, astronaut, traktor případně kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kabelka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů