Výběr omalovánek


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kabelka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem kabelka k omalování pro naše zlatíčka. Obrázek kabelky k vybarvení. Omalovánka kabelky ke stažení a vytištění. Omalovánka kabelka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kabelka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kabelka - A5            Omalovánka - Kabelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabelka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Oděvy, Kabelka, k vytištění, obrázek, obrázky, pro děti, zdarma, k vybarvení, ke stažení, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kabelka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kabelkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tužky, fixky, olejové pastely, uhlíky nebo tempery. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici ohromné množství. Obrázek kabelka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kabelkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, fixky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, pohádkové postavy a pochopitelně i kabelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, zaměstnání lidí anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Lego, Shimmer a Shine, Požárník Sam či Power Strangers. Je ale hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, plachetnice, traktor, pes a nebo auta. Ať omalovánka kabelka přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů