Doporučujeme


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka kabelka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem kabelka k vybarvení pro holky i kluky. Obrázek kabelky k vybarvení. Omalovánka kabelky ke stažení a vytištění. Omalovánka kabelka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kabelka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kabelka - A5            Omalovánka - Kabelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabelka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, Kabelka, Oděvy, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k vytištění, pro děti, k tisku, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Kabelka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s kabelkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, grafitové tužky, umělecké tužky a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kabelka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kabelkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, olejové pastely a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i kabelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata či rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy princezna Sofie, Hannah Montana, Kim Possible, Pat a Mat nebo také Equestria Girls. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, čert, liška, auto a nebo houby. Ať si vaše dítko užije malování kabelky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů