Nejstahovanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kabelka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem kabelka k vybarvování pro malé děti. Obrázek kabelky k vybarvení. Omalovánka kabelky ke stažení a vytištění. Omalovánka kabelka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kabelka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kabelka - A5            Omalovánka - Kabelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabelka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vybarvení, Kabelka, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, k tisku, Oděvy, pro děti, obrázky, zdarma, online, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kabelka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kabelkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskovky, fixky, olejové pastely nebo vodové barvy. Možností je pro tatínky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kabelka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kabelkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i kabelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, dopravní prostředky nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Krtek, Doba ledová, IronMan nebo též Ledové království. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, princezna, lokomotiva s vagónky, drak či astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kabelka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů