Nej šest


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka kabelka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kabelka k vybarvení pro malé caparty. Obrázek kabelky k vybarvení. Omalovánka kabelky ke stažení a vytištění. Omalovánka kabelka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kabelka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kabelka - A5            Omalovánka - Kabelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabelka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, Oděvy, omalovánka, zdarma, obrázek, pro děti, obrázky, dětské obrázky, k vytištění, k tisku, elektronické omalovánky, zadarmo, online, Kabelka

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kabelka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kabelkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tempery, křídy, tužky, temperové barvy a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kabelka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kabelkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba tempery, křídy anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kabelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, písmenka či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Anime, Power Strangers, Ledové království, Anna a Elsa nebo také Ferda mravenec. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: čert, koně, auto, traktor a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kabelky.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů