Top šest


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka kabelka k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná kabelka k vybarvování pro dívky. Obrázek kabelky k vybarvení. Omalovánka kabelky ke stažení a vytištění. Omalovánka kabelka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kabelka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kabelka - A5            Omalovánka - Kabelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kabelka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: vymalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, Kabelka, k tisku, omalovánky, ke stáhnutí, obrázek, omalovánka, zadarmo, online, Oděvy, ke stažení, domalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kabelka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kabelkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, voskovky, tužky, temperové barvy případně olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro dospělé k dispozici široká škála. Omalovánku kabelka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s kabelkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například uhly, voskovky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i kabelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, zaměstnání lidí a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krtek, Malá mořská víla, Doba ledová, Mickey mouse nebo U nás na farmě. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které zde máme k uložení jsou: kočka, traktor, astronaut, pes a nebo čert. Nechť vám omalovánka s kabelkou přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů