Výběr obrázků


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka učitel a žák zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem učitel a žák k obarvování pro učitelky. Omalovánka učitel a žák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Učitel a žák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Učitel a žák - A5            Omalovánka - Učitel a žák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Učitel a žák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vytištění, elektronické omalovánky, online, pro děti, zadarmo, zdarma, dětské obrázky, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánky, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Učitel a žák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s učitelem ou žákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, temperové barvy, uhlíky, umělecké tužky nebo pastelky. Potřeb na malování je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku učitel a žák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s učitelem ou žákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pera, temperové barvy nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i učitele u žák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, jídla nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Roblox, Petr Pan, panenka Winx, Littlest Pet Shop a Kačer Donald. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, auto, astronaut, astronaut a nebo koně. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem učitel a žák.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů