Nejoblíbenější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka učitel a žák k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem učitel a žák k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka učitel a žák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Učitel a žák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Učitel a žák - A5            Omalovánka - Učitel a žák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Učitel a žák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, Lidé, pro děti, obrázek, k vytištění, k vybarvení, k tisku, Učitel a žák, obrázky, zdarma, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Učitel a žák k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s učitelem ou žákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, tužky, pastelky, voskovky a nebo křídy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku učitel a žák lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s učitelem ou žákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, písmena, rostliny a pochopitelně i učitele u žák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, hudební nástroje a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Popelka, Zhu Zhu Pets, Bob a Bobek, Princezna a žabák nebo též Duhová nevěsta. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, čert, sněhulák, vláček nebo raketa. Užijte si omalovánku učitele y žáku, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů