Nejvyhledávanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka učitel a žák k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem učitel a žák k obarvování pro malá děcka. Omalovánka učitel a žák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Učitel a žák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Učitel a žák - A5            Omalovánka - Učitel a žák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Učitel a žák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, online, ke stažení, Učitel a žák, zdarma, obrázek, k vybarvení, k vytištění, Lidé, k tisku, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Učitel a žák k vytištění pro děti

Omalovánka s učitelem ou žákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, křídy, uhly, akrylové barvy anebo vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromné množství. Obrázek učitel a žák lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s učitelem ou žákem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba pera, křídy nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i učitele u žák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, kytky a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Krteček, Mimoni, panenka Winx či Popelka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, slon, houby, lokomotiva s vagónky a pes. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka učitele y žáku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů