Top obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka učitel a žák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem učitel a žák k obarvení pro holky. Omalovánka učitel a žák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Učitel a žák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Učitel a žák - A5            Omalovánka - Učitel a žák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Učitel a žák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, zadarmo, k vytisknutí, omalovánky, zdarma, Učitel a žák, omalovánka, vymalovánky, k vytištění, online, pro děti, k tisku, ke stáhnutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Učitel a žák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s učitelem ou žákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, uhly, fixky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé k dispozici pestrá škála. Omalovánku učitel a žák lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s učitelem ou žákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, voskovky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i učitele u žák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, čísla nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Harley Quinn, Plamínek a čtyřkoláci, Avatar či IronMan. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stažení jsou: psi, mašinka, lokomotiva, kočka a plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou učitel a žák.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů