Nej šest


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka učitel a žák k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená učitel a žák ke kreslení pro maminky. Omalovánka učitel a žák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Učitel a žák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Učitel a žák - A5            Omalovánka - Učitel a žák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Učitel a žák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, obrázek, online, domalovánky, Lidé, zdarma, omalovánka, elektronické omalovánky, zadarmo, dětské obrázky, k vybarvení, omalovánky, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Učitel a žák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s učitelem ou žákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, umělecké tužky, pera případně pastelky. Výtvarných potřeb je pro ženy opravdu mnoho. Obrázek učitel a žák lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s učitelem ou žákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. voskové tužky, tempery nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i učitele u žák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, písmena a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Furby, Harry Potter, Angry birds, Krtek a nebo Teletubbies. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: auta, drak, miminko, princezna nebo plachetnice. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s učitelem ou žákem líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů