Nejvyhledávanější


Obrázek jukeboxu

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka učitel a žák k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem učitel a žák k vybarvování pro dívky. Omalovánka učitel a žák je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Učitel a žák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Učitel a žák - A5            Omalovánka - Učitel a žák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Učitel a žák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Učitel a žák, obrázek, Lidé, k vytištění, zdarma, ke stažení, obrázky, k tisku, pro děti, online, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Učitel a žák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s učitelem ou žákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, temperové barvy, voskové tužky, pastelové tužky a voskovky. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti k dispozici široká škála. Omalovánku učitel a žák lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s učitelem ou žákem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, temperové barvy případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, různá zvířátka a pochopitelně i učitele u žák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Hledá se Dory, Scooby Doo, Shrek, Pan Včelka a Hulk. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: plachetnice, lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, loď anebo piráti. Užijte si omalovánku učitele y žáku, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů