Doporučené


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka učitel a žák k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná učitel a žák k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka učitel a žák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Učitel a žák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Učitel a žák - A5            Omalovánka - Učitel a žák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Učitel a žák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázky, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Lidé, Učitel a žák, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, obrázek, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Učitel a žák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s učitelem ou žákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, voskovky, voskové tužky, temperové barvy a nebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek učitel a žák lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s učitelem ou žákem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pastelky, voskovky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, druhy sportů a pochopitelně i učitele u žák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Lego, Hledá se Nemo, Popelka, Ledové království anebo Pinocchio. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: princezna, traktor, lokomotiva s vagónky, psi a mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s učitelem ou žákem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů