Nej obrázky


Obrázek štěněte

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka učitel a žák k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná učitel a žák k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka učitel a žák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Učitel a žák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Učitel a žák - A5            Omalovánka - Učitel a žák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Učitel a žák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázek, obrázky, zdarma, pro děti, Učitel a žák, k vybarvení, ke stažení, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Učitel a žák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s učitelem ou žákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, křídy, pastelové tužky, umělecké tužky a nebo voskovky. Možností je pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku učitel a žák lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s učitelem ou žákem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, oči dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, křídy nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, květiny, sporty a pochopitelně i učitele u žák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, druhy ptáků nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bakugan, Sněhurka, Lví král, Stašpytlík nebo Adiboo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro slečny které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, piráti, sněhulák, pes a slon. Ať si vaše dítě užije obrázek učitele y žáku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů