Nejlepší


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žebřík zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná Žebřík k vybarvení pro školáky. Žebřík je pomůcka k lezení do výšky. Žebřík může být dlouhý od metru po stovky metrů, může být pevně spjat s konstrukcí nebo může být mobilní. Některé žebříky jsou skládací nebo provazové aby se s nimi dalo lépe manipulovat. Podle použitého materiálu mohou být ocelové, hliníkové, dřevěné nebo plastové. Omalovánka Žebřík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žebřík - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žebřík - A5            Omalovánka - Žebřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žebřík patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, Ostatní, online, ke stažení, Žebřík, pro děti, zdarma, obrázky, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Žebřík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Žebříkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixky, tempery, pastelové tužky případně vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Žebřík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Žebříkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. temperové barvy, fixky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, sporty, druhy sportů a pochopitelně i Žebřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, písmenka a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Ledové království, Avengers, Princezna Leonora, Bořek stavitel či Kniha džunglí. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, princezna a princ, raketa, netopýr anebo traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Žebřík.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů