Top omalovánky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žebřík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená Žebřík k obarvování pro nejmenší děti. Žebřík je pomůcka k lezení do výšky. Žebřík může být dlouhý od metru po stovky metrů, může být pevně spjat s konstrukcí nebo může být mobilní. Některé žebříky jsou skládací nebo provazové aby se s nimi dalo lépe manipulovat. Podle použitého materiálu mohou být ocelové, hliníkové, dřevěné nebo plastové. Omalovánka Žebřík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žebřík - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žebřík - A5            Omalovánka - Žebřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žebřík patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, obrázek, zdarma, Ostatní, k vytištění, obrázky, k vybarvení, k tisku, online, Žebřík, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Žebřík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Žebříkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, zvýrazňovače, voskovky, propisovací tužky anebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Žebřík lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Žebříkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhly, zvýrazňovače a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmena, zaměstnání a pochopitelně i Žebřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Frozen, Toy Story, Harry Potter, Zootropolis a Křemílek a Vochomůrka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, dinosauři, astronaut, lokomotiva nebo také liška. Nechť omalovánka s Žebříkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů