Top pět


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Žebřík zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Žebřík ke kreslení pro předškoláky. Žebřík je pomůcka k lezení do výšky. Žebřík může být dlouhý od metru po stovky metrů, může být pevně spjat s konstrukcí nebo může být mobilní. Některé žebříky jsou skládací nebo provazové aby se s nimi dalo lépe manipulovat. Podle použitého materiálu mohou být ocelové, hliníkové, dřevěné nebo plastové. Omalovánka Žebřík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Žebřík - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žebřík - A5            Omalovánka - Žebřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žebřík patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, Ostatní, zdarma, obrázky, online, ke stažení, k vytištění, pro děti, Žebřík, k vytisknutí, obrázek, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Žebřík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Žebříkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, fixy, propisovací tužky případně umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce k dispozici ohromné množství. Obrázek Žebřík lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Žebříkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, olejové pastely a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, čísla, různá zvířata a pochopitelně i Žebřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jídla a zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Včelka Mája, Mimoni, Roblox anebo Budulínek. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, auto, vláček, liška a netopýr. Nechť omalovánka s Žebříkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů