Nej pět


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žebřík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Žebřík ke kreslení pro malé caparty. Žebřík je pomůcka k lezení do výšky. Žebřík může být dlouhý od metru po stovky metrů, může být pevně spjat s konstrukcí nebo může být mobilní. Některé žebříky jsou skládací nebo provazové aby se s nimi dalo lépe manipulovat. Podle použitého materiálu mohou být ocelové, hliníkové, dřevěné nebo plastové. Omalovánka Žebřík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žebřík - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žebřík - A5            Omalovánka - Žebřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žebřík patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, omalovánky, Ostatní, elektronické omalovánky, dětské obrázky, zadarmo, Žebřík, omalovánka, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, obrázek, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Žebřík k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Žebříkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tužky, voskové tužky, tempery nebo též umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro ženy k dispozici ohromující množství. Omalovánku Žebřík lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Žebříkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, tužky nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Žebřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Scooby Doo, Ratatouille, Pošťák Pat, Equestria Girls a Příběh hraček. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stažení jsou: liška, netopýr, Santa Klaus, princezna a drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Žebřík.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů