Výběr obrázků


Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Žebřík zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná Žebřík k obarvení pro malé děti. Žebřík je pomůcka k lezení do výšky. Žebřík může být dlouhý od metru po stovky metrů, může být pevně spjat s konstrukcí nebo může být mobilní. Některé žebříky jsou skládací nebo provazové aby se s nimi dalo lépe manipulovat. Podle použitého materiálu mohou být ocelové, hliníkové, dřevěné nebo plastové. Omalovánka Žebřík je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Žebřík - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žebřík - A5            Omalovánka - Žebřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žebřík patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, Ostatní, ke stáhnutí, omalovánky, vymalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, zadarmo, Žebřík, obrázky, pro děti, dětské obrázky, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Žebřík k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Žebříkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, vodové barvy, pastelky nebo propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Žebřík lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Žebříkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například tempery, zvýrazňovače a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Žebřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Kačer Donald, Littlest Pet Shop, Zvonilka, Kamarád Timmy anebo Rumcajs. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, auta, auta, čert či princezna a princ. Ať si vaše dítě užije obrázek Žebříku.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů