Nej omalovánky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žebřík zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Žebřík k obarvování pro holky i kluky. Žebřík je pomůcka k lezení do výšky. Žebřík může být dlouhý od metru po stovky metrů, může být pevně spjat s konstrukcí nebo může být mobilní. Některé žebříky jsou skládací nebo provazové aby se s nimi dalo lépe manipulovat. Podle použitého materiálu mohou být ocelové, hliníkové, dřevěné nebo plastové. Omalovánka Žebřík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žebřík - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žebřík - A5            Omalovánka - Žebřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žebřík patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, Žebřík, obrázek, pro děti, obrázky, online, k tisku, k vytištění, ke stažení, Ostatní, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Žebřík k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Žebříkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, zvýrazňovače, tužky, olejové pastely nebo též voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Žebřík lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Žebříkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba uhlíky, zvýrazňovače či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i Žebřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy U nás na farmě, Indiana Jones, Avatar, Monster High a Na vlásku. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: psi, astronaut, princezna a princ, piráti a mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Žebříkem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů