Nejoblíbenější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek raketoplánu

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 4 k vytištění pro děti

Omalovánka označená Marek 4 k vybarvování pro děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 4 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Marek 4 - A5            Omalovánka - Marek 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázky, online, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, Bible a křesťanství, Marek 4

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Marek 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Marek 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhly, uhlíky, tužky nebo pera. Kreslících potřeb je dnes pro naše ratolesti opravdu mnoho. Obrázek Marek 4 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 4 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, uhly či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i Marek 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata nebo též kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Blesk McQueen, Pinocchio, Bořek stavitel anebo Šmoulové. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, liška, auta, pes nebo také plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 4.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů