Nejoblíbenější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená Marek 4 k obarvení pro ženy. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 4 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 4 - A5            Omalovánka - Marek 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, online, Marek 4, k tisku, obrázky, zdarma, pro děti, obrázek, Bible a křesťanství

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 4 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Marek 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pera, zvýrazňovače, pastelové tužky a olejové pastely. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici široká škála. Omalovánku Marek 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Marek 4 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. křídy, pera a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i Marek 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, druhy jídel a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Zvonilka, Kocour Garfield, Budulínek, Littlest Pet Shop nebo Popelka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, slon, astronaut, auta či astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Marek 4.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů