Nejvyhledávanější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 4 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Marek 4 k obarvování pro naše zlatíčka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 4 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 4 - A5            Omalovánka - Marek 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, pro děti, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k vytištění, k tisku, Marek 4, Bible a křesťanství, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Marek 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, uhlíky, křídy, propisovací tužky a zvýrazňovače. Možností je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku Marek 4 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 4 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tužky, uhlíky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, rostliny, čísla a pochopitelně i Marek 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmena případně sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Princezna Leonora, Fortnite, Plamínek a čtyřkoláci a Peter Pan. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, princezna, kočka, plachetnice anebo mašinka. Užijte si omalovánku Marek 4, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů