Doporučené


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 4 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Marek 4 k obarvování pro chlapce i dívky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 4 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 4 - A5            Omalovánka - Marek 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázek, Marek 4, ke stažení, obrázky, k vytištění, Bible a křesťanství, zdarma, pro děti, online, k vybarvení, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 4 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Marek 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, grafitové tužky, zvýrazňovače, umělecké tužky a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku Marek 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Marek 4 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, grafitové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Marek 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jednotlivé druhy ptáků či čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Požárník Sam, Peter Pan, Bugs Bunny, Lego příběh případně Ledové království. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: raketa, auta, astronaut, liška nebo netopýr. Ať si vaše dítko užije malování Marek 4.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů