Výběr obrázků


Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Marek 4 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Marek 4 k vybarvení pro naše milé prcky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 4 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 4 - A5            Omalovánka - Marek 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, Marek 4, online, pro děti, obrázky, ke stažení, k tisku, zdarma, Bible a křesťanství, k vytištění, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Marek 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhlíky, zvýrazňovače, vodové barvy a tempery. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku Marek 4 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 4 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, uhlíky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Marek 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, jídla a hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krtek, Superman, Stašpytlík, Power Strangers nebo též Pixel art. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: hasiči, draci, auta, raketa a nebo pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Marek 4 líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů