Top šest


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka Marek 4 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Marek 4 k vybarvení pro učitelky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 4 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Marek 4 - A5            Omalovánka - Marek 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, ke stáhnutí, zadarmo, omalovánky, zdarma, online, Marek 4, k vytisknutí, obrázek, k tisku, vymalovánky, ke stažení, elektronické omalovánky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Marek 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, pera, pastelové tužky, grafitové tužky nebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro starší děti opravdu mnoho. Omalovánku Marek 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Marek 4 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například fixky, pera a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, písmenka, rostliny a pochopitelně i Marek 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé sporty nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Příběh hraček, Ice Age, Alenka v říši divů případně Gumídci. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, houby, princezna, pes a auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Marek 4.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů