Doporučujeme


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žárovka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem Žárovka k obarvení pro maminky. Omalovánka Žárovka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žárovka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Žárovka - A5            Omalovánka - Žárovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žárovka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, Žárovka, online, Ostatní, k vytištění, zdarma, obrázky, obrázek, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žárovka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Žárovkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, temperové barvy, voskové tužky, pera nebo též pastelové tužky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Žárovka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Žárovkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například pastelky, temperové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Žárovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různé kytky a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Pixel art, Scooby Doo, Elena z Avaloru, Plamínek a čtyřkoláci a Gormiti. Je však složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které zde máme k uložení jsou: pes, sněhulák, Popeláři, čert případně Santa Klaus. Ať omalovánka Žárovka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů