Nejvyhledávanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žárovka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená Žárovka k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka Žárovka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žárovka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žárovka - A5            Omalovánka - Žárovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žárovka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, domalovánky, vymalovánky, ke stažení, omalovánka, pro děti, omalovánky, online, zdarma, k vytištění, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žárovka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Žárovkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, voskovky, tempery, tužky nebo také fixy. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Žárovka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Žárovkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. uhly, voskovky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání lidí, postavy z pohádek a pochopitelně i Žárovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, čísla a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Power Rangers, Scooby Doo, Rákosníček, Ben 10 a Tučňáci z Madagaskaru. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: dinosauři, netopýr, lokomotiva s vagónky, lokomotiva nebo miminko. Ať si vaše dítě užije omalovánku Žárovky.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů