Nejhledanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žárovka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná Žárovka k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka Žárovka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žárovka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žárovka - A5            Omalovánka - Žárovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žárovka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vytisknutí, zdarma, obrázek, online, k vytištění, pro děti, ke stažení, k vybarvení, k tisku, Žárovka, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žárovka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Žárovkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, olejové pastely, fixky, fixy anebo uhly. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Žárovka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Žárovkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, olejové pastely nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i Žárovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, druhy jídel případně zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Příběh hraček, IronMan, Bezzubka a Avengers. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: traktor, princezna, draci, miminko a princezna a princ. Ať omalovánka Žárovka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů