Doporučujeme


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 3 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem 2. kniha královská 3 k obarvování pro předškolní děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z druhé královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 3 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 3 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, zadarmo, 2. kniha královská 3, k vybarvení, online, Bible a křesťanství, k tisku, k vytištění, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, elektronické omalovánky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek 2. kniha královská 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s 2. kniha královská 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, umělecké tužky, fixy anebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku 2. kniha královská 3 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 3 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i 2. kniha královská 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, postavy z pohádek a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Tarzan, Johnny Bravo, Příšerky s.r.o., Scooby Doo nebo též Ice Age. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, netopýr, hasiči, liška a astronaut. Nechť vám omalovánka s 2. kniha královská 3 přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů