Výběr omalovánek


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem 2. kniha královská 3 k obarvení pro starší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z druhé královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 3 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - 2. kniha královská 3 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, ke stažení, 2. kniha královská 3, ke stáhnutí, vymalovánky, Bible a křesťanství, k vytištění, omalovánky, k vytisknutí, k tisku, zadarmo, obrázek, domalovánky, obrázky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek 2. kniha královská 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s 2. kniha královská 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, temperové barvy, tužky případně olejové pastely. Potřeb na malování je pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Obrázek 2. kniha královská 3 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 3 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, pera nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, písmenka, květiny a pochopitelně i 2. kniha královská 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, zvířátka a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Pocahontas, Kamarád Timmy, Kačer Donald, Život brouka anebo Lego. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: raketa, astronaut, mašinka, netopýr nebo vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku 2. kniha královská 3.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů