Nejvyhledávanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dětská skluzavka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem dětská skluzavka k obarvení pro holčičky. Omalovánka dětská skluzavka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětská skluzavka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dětská skluzavka - A5            Omalovánka - Dětská skluzavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská skluzavka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, k tisku, online, zadarmo, obrázky, Ostatní, k vybarvení, dětské obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, obrázek, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Dětská skluzavka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s dětskou skluzavkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, akrylové barvy, propisovací tužky, voskovky či fixy. Možností je dnes pro ženy k dispozici pestrá škála. Omalovánku dětská skluzavka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dětskou skluzavkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, akrylové barvy případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i dětskou skluzavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy sportů nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Kouzelná beruška a černý kocour, Zhu Zhu Pets, Frozen nebo Pošťák Pat. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, Santa Klaus, raketa, psi a auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dětská skluzavka.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů