Nejoblíbenější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dětská skluzavka k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem dětská skluzavka k vybarvení pro holčičky. Omalovánka dětská skluzavka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dětská skluzavka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dětská skluzavka - A5            Omalovánka - Dětská skluzavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská skluzavka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Dětská skluzavka, k vybarvení, obrázky, pro děti, vymalovánky, omalovánky, zadarmo, obrázek, zdarma, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, dětské obrázky, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Dětská skluzavka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s dětskou skluzavkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, pastelové tužky, fixky, tužky a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dětská skluzavka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dětskou skluzavkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, pastelové tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, dopravní prostředky a pochopitelně i dětskou skluzavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, rostliny případně různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Křemílek a Vochomůrka, Superman, Pocahontas a nebo Petr Pan. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, psi, piráti, princezna a sněhulák. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dětská skluzavka.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů