Doporučujeme


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dětská skluzavka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná dětská skluzavka k obarvení pro malé caparty. Omalovánka dětská skluzavka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětská skluzavka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dětská skluzavka - A5            Omalovánka - Dětská skluzavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská skluzavka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vytištění, online, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, Dětská skluzavka, pro děti, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Dětská skluzavka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dětskou skluzavkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixky, fixy, akrylové barvy nebo též uhlíky. Výtvarných potřeb je pro školáky vskutku velmi mnoho. Obrázek dětská skluzavka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dětskou skluzavkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, fixky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmena, kytky a pochopitelně i dětskou skluzavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky a rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Paw patrol, Kniha džunglí, Medvídek Pú anebo Brawl stars. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, raketa, čert, liška a auta. Užijte si omalovánku dětské skluzavky, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů