Nej obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dětská skluzavka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná dětská skluzavka k obarvení pro ženy. Omalovánka dětská skluzavka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dětská skluzavka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dětská skluzavka - A5            Omalovánka - Dětská skluzavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská skluzavka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, obrázky, obrázek, k vybarvení, pro děti, elektronické omalovánky, online, k vytisknutí, ke stáhnutí, ke stažení, k tisku, zadarmo, dětské obrázky, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Dětská skluzavka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s dětskou skluzavkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, akrylové barvy, pastelky, voskové tužky a tempery. Malovacích potřeb je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku dětská skluzavka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dětskou skluzavkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, oči dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, akrylové barvy případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, jídla a pochopitelně i dětskou skluzavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků a nebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Minecraft, Angelína balerína, Princezna a žabák, Včelka Mája nebo též Frozen. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, houby, psi, hasiči anebo miminko. Ať omalovánka dětská skluzavka přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů