Nejhledanější


Obrázek psa k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dětská skluzavka k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná dětská skluzavka k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka dětská skluzavka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dětská skluzavka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Dětská skluzavka - A5            Omalovánka - Dětská skluzavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská skluzavka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, pro děti, Ostatní, k vybarvení, zdarma, k vytištění, k tisku, obrázek, Dětská skluzavka, obrázky, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Dětská skluzavka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dětskou skluzavkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, vodové barvy, uhly a nebo umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku dětská skluzavka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s dětskou skluzavkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i dětskou skluzavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, zvířata anebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Flintstoneovi, Lion King, Indiana Jones či Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, loď, princezna, lokomotiva s vagónky nebo též liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dětská skluzavka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů