Nej pět


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka dětská skluzavka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem dětská skluzavka k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka dětská skluzavka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dětská skluzavka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dětská skluzavka - A5            Omalovánka - Dětská skluzavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská skluzavka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, obrázek, online, ke stažení, Dětská skluzavka, k tisku, k vytištění, Ostatní, obrázky, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Dětská skluzavka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s dětskou skluzavkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskové tužky, fixky, zvýrazňovače a pastelky. Potřeb na malování je pro dospělé vskutku mnoho. Obrázek dětská skluzavka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dětskou skluzavkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, voskové tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i dětskou skluzavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, rostliny či čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Adiboo, Power Strangers, Elena z Avaloru, panenka Winx případně Pinocchio. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, liška, Popeláři, kočka a psi. Nechť omalovánka s dětskou skluzavkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů