Výběr omalovánek


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dětská skluzavka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná dětská skluzavka k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka dětská skluzavka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětská skluzavka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dětská skluzavka - A5            Omalovánka - Dětská skluzavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská skluzavka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, Ostatní, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, obrázky, k vybarvení, online, Dětská skluzavka, zdarma, obrázek, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Dětská skluzavka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dětskou skluzavkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, tempery, zvýrazňovače, uhly nebo také uhlíky. Možností je dnes pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku dětská skluzavka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s dětskou skluzavkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba pastelky, tempery a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, květiny, pohádkové postavy a pochopitelně i dětskou skluzavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zaměstnání nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Peter Pan, Lego příběh, Angelína balerína, Furby nebo Avengers. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna, liška, sněhulák či kočka. Ať si vaše dítko užije malování dětské skluzavky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů