Top šest


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Athéna k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Athéna ke kreslení pro starší děti. Athéna je v řecké mytologii dcera nejvyššího boha Dia. Jde o bohyni moudrosti a vítězné války, ochránkyni statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. V pozdějších dobách byla ztotožňována se svým římským protějškem Minervou. Omalovánka Athéna je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Athéna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Athéna - A5            Omalovánka - Athéna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Athéna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, domalovánky, zdarma, Athéna, pro děti, elektronické omalovánky, k tisku, zadarmo, k vytištění, dětské obrázky, vymalovánky, online, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Athéna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Athénou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, křídy, fixky, grafitové tužky a temperové barvy. Možností je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku Athéna lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Athénou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, křídy nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i Athénu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků anebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Pocahontas, Roblox, Blesk McQueen, Prasátko peppa a Hvězdné války. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: draci, princezna, liška, auto nebo též pes. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Athény bude líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů