Top omalovánky


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Athéna k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná Athéna ke kreslení pro maminky. Athéna je v řecké mytologii dcera nejvyššího boha Dia. Jde o bohyni moudrosti a vítězné války, ochránkyni statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. V pozdějších dobách byla ztotožňována se svým římským protějškem Minervou. Omalovánka Athéna je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Athéna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Athéna - A5            Omalovánka - Athéna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Athéna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, Lidé, Athéna, ke stažení, obrázek, vymalovánky, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, ke stáhnutí, domalovánky, dětské obrázky, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Athéna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Athénou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, pastelové tužky, křídy a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro ženy k dispozici vskutku hodně. Obrázek Athéna lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Athénou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, elektřinu nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pera anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, pohádkové postavy a pochopitelně i Athénu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, druhy sportů a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Peter Pan, Příběh hraček, Bambi, Království lesních strážců nebo Avatar. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, vláček, piráti, raketa a lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Athéna.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů