Nejvyhledávanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Athéna k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Athéna k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Athéna je v řecké mytologii dcera nejvyššího boha Dia. Jde o bohyni moudrosti a vítězné války, ochránkyni statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. V pozdějších dobách byla ztotožňována se svým římským protějškem Minervou. Omalovánka Athéna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Athéna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Athéna - A5            Omalovánka - Athéna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Athéna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, pro děti, zdarma, Lidé, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, k tisku, Athéna, k vytištění, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Athéna k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Athénou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, umělecké tužky, křídy, fixky či akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku Athéna lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Athénou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. uhly, umělecké tužky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, lidské profese, zaměstnání a pochopitelně i Athénu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Roblox, Avatar, Kačer Donald a Mimoni. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, čert, miminko, hasiči a nebo loď. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Athény bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů