Nejstahovanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Athéna k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem Athéna k obarvení pro naše zlatíčka. Athéna je v řecké mytologii dcera nejvyššího boha Dia. Jde o bohyni moudrosti a vítězné války, ochránkyni statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. V pozdějších dobách byla ztotožňována se svým římským protějškem Minervou. Omalovánka Athéna je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Athéna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Athéna - A5            Omalovánka - Athéna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Athéna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, online, zdarma, pro děti, Athéna, ke stažení, obrázky, Lidé, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Athéna k vytištění pro děti

Omalovánka s Athénou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhly, vodové barvy, pastelky či fixy. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Athéna lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Athénou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, uhly nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, čísla, zaměstnání lidí a pochopitelně i Athénu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy automobilů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Angry birds, Popelka, Tom a Jerry, Lego příběh případně Indiana Jones. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stažení jsou: loď, astronaut, plachetnice, slon a astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Athéna.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů