Doporučené


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Athéna zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Athéna ke kreslení pro holky. Athéna je v řecké mytologii dcera nejvyššího boha Dia. Jde o bohyni moudrosti a vítězné války, ochránkyni statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. V pozdějších dobách byla ztotožňována se svým římským protějškem Minervou. Omalovánka Athéna je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Athéna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Athéna - A5            Omalovánka - Athéna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Athéna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zadarmo, k tisku, ke stažení, Athéna, pro děti, Lidé, vymalovánky, dětské obrázky, online, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Athéna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Athénou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelové tužky, grafitové tužky, temperové barvy nebo též voskovky. Pomůcek na malování je pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku Athéna lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Athénou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, zaměstnání a pochopitelně i Athénu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, písmenka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Equestria Girls, princezna Sofie, My little pony, Šmoulové nebo Hannah Montana. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, koně, Popeláři, astronaut či princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Athéna.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů