Nejhledanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Athéna k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená Athéna k vybarvování pro učitelky. Athéna je v řecké mytologii dcera nejvyššího boha Dia. Jde o bohyni moudrosti a vítězné války, ochránkyni statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. V pozdějších dobách byla ztotožňována se svým římským protějškem Minervou. Omalovánka Athéna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Athéna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Athéna - A5            Omalovánka - Athéna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Athéna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, ke stažení, online, obrázek, zdarma, k vytištění, k tisku, k vybarvení, Athéna, k vytisknutí, obrázky, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Athéna k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Athénou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskové tužky, pera, umělecké tužky nebo také uhlíky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Obrázek Athéna lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Athénou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, počítač a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například propisovací tužky, voskové tužky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i Athénu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, dopravní prostředky nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Littlest Pet Shop, Kačer Donald, Kniha džunglí a nebo Myška Minie. Je však problematické je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, vláček, auta, princezna a pes. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Athény bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů