Doporučené


Omalovánka s nemocným pejskem

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Athéna k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem Athéna ke kreslení pro děti. Athéna je v řecké mytologii dcera nejvyššího boha Dia. Jde o bohyni moudrosti a vítězné války, ochránkyni statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. V pozdějších dobách byla ztotožňována se svým římským protějškem Minervou. Omalovánka Athéna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Athéna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Athéna - A5            Omalovánka - Athéna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Athéna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, obrázky, obrázek, ke stažení, online, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Lidé, Athéna, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Athéna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Athénou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, zvýrazňovače, fixky a pera. Možností je dnes pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek Athéna lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Athénou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, voskové tužky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i Athénu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, zaměstnání případně rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avatar, Gormiti, Pixel art, Teletubbies nebo také Gumídci. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, koně, vláček, liška a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Athénou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů