Nej omalovánky


Obrázek jukeboxu

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Athéna k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Athéna k vybarvení pro tatínky. Athéna je v řecké mytologii dcera nejvyššího boha Dia. Jde o bohyni moudrosti a vítězné války, ochránkyni statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. V pozdějších dobách byla ztotožňována se svým římským protějškem Minervou. Omalovánka Athéna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Athéna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Athéna - A5            Omalovánka - Athéna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Athéna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánky, Athéna, obrázek, zadarmo, zdarma, ke stáhnutí, domalovánky, Lidé, ke stažení, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, online, elektronické omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Athéna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Athénou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, voskové tužky, grafitové tužky, vodové barvy případně křídy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku Athéna lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Athénou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, peněženku anebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba olejové pastely, voskové tužky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, druhy ptáků a pochopitelně i Athénu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy automobilů nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Rákosníček, Bezzubka, Kuře Calimero, panenka Winx anebo Hledá se Dory. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, hasiči, koně, princezna nebo také Santa Klaus. Ať si vaše dítě užije obrázek Athény.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů