Doporučujeme


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Athéna k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Athéna k vybarvování pro malé ratolesti. Athéna je v řecké mytologii dcera nejvyššího boha Dia. Jde o bohyni moudrosti a vítězné války, ochránkyni statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. V pozdějších dobách byla ztotožňována se svým římským protějškem Minervou. Omalovánka Athéna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Athéna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Athéna - A5            Omalovánka - Athéna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Athéna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, Lidé, obrázky, online, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, k vybarvení, k tisku, Athéna

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Athéna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Athénou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskové tužky, akrylové barvy, vodové barvy a fixy. Potřeb na malování je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Athéna lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Athénou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, voskové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i Athénu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé kytky nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Harley Quinn, Včelka Mája, Krtek, Popelka a Příběh hraček. Je ale problematické je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: houby, Santa Klaus, astronaut, vláček nebo také netopýr. Ať omalovánka Athéna přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů