Výběr omalovánek


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka veslice k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem veslice k obarvení pro kluky. Omalovánka veslice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Veslice - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Veslice - A5            Omalovánka - Veslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veslice patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, obrázky, zadarmo, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, online, omalovánky, k tisku, vymalovánky, ke stažení, pro děti, domalovánky, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Veslice k vytištění pro děti

Omalovánka s veslicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tempery, pastelky, zvýrazňovače případně akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro ženy k dispozici vskutku hodně. Omalovánku veslice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s veslicí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ženy jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například temperové barvy, tempery či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i veslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různá zvířátka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Krtek, Tlapková patrola, Hulk, Ferda mravenec a Ratatouille. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, loď, raketa, pes a nebo lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije obrázek veslice.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů