Nejvyhledávanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka veslice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná veslice k vybarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka veslice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Veslice - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Veslice - A5            Omalovánka - Veslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veslice patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, online, k vytisknutí, zdarma, Dopravní prostředky, obrázky, Veslice, obrázek, k vybarvení, pro děti, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Veslice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s veslicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, fixy, akrylové barvy, temperové barvy nebo uhlíky. Malovacích potřeb je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Obrázek veslice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s veslicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například voskové tužky, fixy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata, čísla a pochopitelně i veslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, sporty anebo písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Gumídci, Bakugan, Bezzubka a Pixel art. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: princezna, miminko, houby, loď či auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s veslicí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů