Nej obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka veslice k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem veslice k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka veslice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veslice - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Veslice - A5            Omalovánka - Veslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veslice patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, obrázek, pro děti, k vytištění, Veslice, k vybarvení, k tisku, Dopravní prostředky, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Veslice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s veslicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, tužky, voskové tužky, uhlíky nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Omalovánku veslice lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s veslicí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, hudební nástroje a pochopitelně i veslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, zaměstnání a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Bugs Bunny, pes Pluto, Alf, Madagaskar případně Teletubbies. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, princezna, miminko, mašinka nebo také loď. Ať si vaše dítě užije omalovánku veslice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů