Nej omalovánky


Obrázek skůtru k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka veslice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem veslice k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka veslice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Veslice - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Veslice - A5            Omalovánka - Veslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veslice patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, obrázek, ke stažení, k vytištění, Dopravní prostředky, k tisku, online, k vybarvení, pro děti, obrázky, k vytisknutí, Veslice

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Veslice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s veslicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, pastelky, fixy, voskovky případně fixky. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku veslice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s veslicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například temperové barvy, pastelky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, dopravní prostředky, různé kytky a pochopitelně i veslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, sporty nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Rumcajs, Harry Potter, Monster high a Budulínek. Je však problematické je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: liška, princezna, slon, sněhulák a dinosauři. Ať vám omalovánka veslice přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů