Nejlepší


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dýmka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem dýmka k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka dýmka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dýmka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dýmka - A5            Omalovánka - Dýmka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýmka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, online, pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázky, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, Ostatní, Dýmka, k vytištění

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Dýmka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dýmkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, uhly, voskovky a nebo vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Obrázek dýmka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dýmkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, dětské oči či peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, grafitové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i dýmku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání nebo také zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Méďa Béďa, Avengers, Kim Possible či Ninjago. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, auta, princezna, psi nebo též Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dýmky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů