Výběr obrázků


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka tenistky

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dýmka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem dýmka k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka dýmka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dýmka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dýmka - A5            Omalovánka - Dýmka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýmka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, zdarma, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Ostatní, pro děti, ke stažení, k vytištění, online, Dýmka

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Dýmka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s dýmkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, fixky, pera, vodové barvy a umělecké tužky. Možností je pro kluky a holky k dispozici celá škála. Omalovánku dýmka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dýmkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskovky, fixky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i dýmku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různá zvířata nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Batman, Avengers, Kačer Donald a Hot Wheels. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme k uložení jsou: hasiči, traktor, slon, sněhulák anebo psi. Ať si vaše dítě užije obrázek dýmky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů