Doporučujeme


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka dýmka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená dýmka k omalování pro tatínky. Omalovánka dýmka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dýmka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dýmka - A5            Omalovánka - Dýmka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýmka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, online, Dýmka, pro děti, vymalovánky, k tisku, domalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, zadarmo, dětské obrázky, obrázek, omalovánka

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Dýmka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s dýmkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, propisovací tužky, vodové barvy, pastelky nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek dýmka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dýmkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, propisovací tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i dýmku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy sportů a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bob a Bobek, Angelína balerína, Doba ledová, Panenka Barbie nebo též Pocahontas. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, Santa Klaus, miminko, auta nebo také kočka. Nechť vám omalovánka s dýmkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů