Výběr omalovánek


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dýmka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená dýmka ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka dýmka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dýmka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dýmka - A5            Omalovánka - Dýmka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýmka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, zdarma, obrázek, online, k vytisknutí, obrázky, Ostatní, k vytištění, ke stažení, k tisku, Dýmka

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Dýmka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dýmkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, pera, fixky, pastelové tužky a olejové pastely. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku dýmka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dýmkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pera a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, kytky a pochopitelně i dýmku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, My little pony, Myška Minie, Ninjago nebo také Jak vycvičit draka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: raketa, astronaut, houby, auta či astronaut. Ať si vaše dítko užije malování dýmky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů