Nej omalovánky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka dýmka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem dýmka ke kreslení pro nejmenší. Omalovánka dýmka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dýmka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dýmka - A5            Omalovánka - Dýmka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýmka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, online, obrázky, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, Dýmka, k vytištění, pro děti, Ostatní

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Dýmka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s dýmkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, fixky, pera, tempery a křídy. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku dýmka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dýmkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, čas či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. voskové tužky, fixky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, písmenka, jídla a pochopitelně i dýmku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Popelka, Sněhurka, Littlest Pet Shop, Medvídek Pú či Minecraft. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: traktor, mašinka, čert, plachetnice a koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dýmka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů