Nejlepší


Obrázek jukeboxu

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka dýmka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná dýmka ke kreslení pro maminky. Omalovánka dýmka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dýmka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dýmka - A5            Omalovánka - Dýmka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýmka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Dýmka, k tisku, obrázek, k vytištění, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, Ostatní, ke stažení, obrázky, online, pro děti

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Dýmka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dýmkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, pera, voskové tužky, pastelové tužky a vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku dýmka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dýmkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, počítač nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. fixky, pera nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i dýmku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, kytky a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Tom a Jerry, Méďa Béďa, Superman, Paw patrol nebo též Blesk McQueen. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, koně, netopýr, auto případně raketa. Ať si vaše dítě užije obrázek dýmky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů