Výběr obrázků


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dýmka k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná dýmka ke kreslení pro učitelky. Omalovánka dýmka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dýmka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dýmka - A5            Omalovánka - Dýmka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýmka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, elektronické omalovánky, Dýmka, domalovánky, zdarma, ke stažení, obrázky, omalovánky, pro děti, vymalovánky, k vybarvení, Ostatní, zadarmo, obrázek

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Dýmka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s dýmkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, fixky, temperové barvy, umělecké tužky a voskové tužky. Možností je dnes pro ženy k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dýmka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s dýmkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například fixy, fixky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, písmenka a pochopitelně i dýmku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, zaměstnání a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Hulk, Jak vycvičit draka, Bambi, Simpsonovi nebo též Anna a Elsa. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, čert, mašinka, houby nebo také dinosauři. Užijte si omalovánku dýmky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů