Nej omalovánky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka dýmka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem dýmka ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka dýmka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dýmka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dýmka - A5            Omalovánka - Dýmka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýmka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Dýmka, k tisku, zdarma, Ostatní, obrázky, k vybarvení, online, obrázek, pro děti, k vytištění, ke stažení

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Dýmka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dýmkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, akrylové barvy, grafitové tužky, voskovky a tempery. Potřeb na malování je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku dýmka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dýmkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. temperové barvy, akrylové barvy anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, zaměstnání, sporty a pochopitelně i dýmku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, kytky nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Příběh hraček, Hannah Montana, Krtek a Pocahontas. Ty tady ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, princezna, raketa, lokomotiva a kočka. Nechť omalovánka s dýmkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů