Nej pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dýmka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem dýmka k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka dýmka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dýmka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dýmka - A5            Omalovánka - Dýmka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýmka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, obrázky, online, zdarma, ke stažení, Dýmka, k vytisknutí, k tisku, pro děti, k vytištění, Ostatní, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Dýmka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s dýmkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, umělecké tužky, uhly, voskovky nebo také fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky opravdu mnoho. Obrázek dýmka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s dýmkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelky, umělecké tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jídla, druhy ptáků a pochopitelně i dýmku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různá zvířátka a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Princezna Leonora, Kocour Garfield, Aladin nebo též Roblox. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: kočka, lokomotiva s vagónky, traktor, plachetnice anebo koně. Ať si vaše dítě užije obrázek dýmky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů