Top pět


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka Apollo zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená Apollo k obarvení pro ratolesti. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, zdarma, k vybarvení, k vytištění, online, ke stažení, k tisku, Apollo, pro děti, obrázky, Lidé

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Apollo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Apollem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, tempery, uhlíky nebo voskovky. Možností je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Obrázek Apollo lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Apollem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, počítač případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, propisovací tužky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, květiny, písmenka a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé kytky nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Želvy Ninja, Hledá se Nemo, Fortnite případně Anna a Elsa. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, mašinka, hasiči, sněhulák anebo raketa. Užijte si omalovánku Apolla, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů