Nejhledanější


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Apollo zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Apollo k vybarvování pro menší i větší děti. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Apollo, k tisku, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, online, Lidé, zdarma, ke stažení, obrázky, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Apollo k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Apollem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, uhlíky, umělecké tužky, fixy či zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti fakt mnoho Omalovánku Apollo lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Apollem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. tužky, uhlíky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, čísla, různé sporty a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, květiny a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Bob a Bobek, panenka Winx, Avatar a Bořek stavitel. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: vláček, auta, princezna, princezna anebo mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Apollo.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů