Nejhledanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Apollo zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Apollo k vybarvování pro holku i kluka. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Apollo, obrázek, pro děti, zdarma, k tisku, k vytištění, Lidé, ke stažení, obrázky, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Apollo k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Apollem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, akrylové barvy, olejové pastely, voskovky a nebo propisovací tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Apollo lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Apollem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. fixky, akrylové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, kytky a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, čísla anebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Scooby Doo, Medvídek Pú, Lego, Červená Karkulka a Blesk McQueen. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: koně, mašinka, piráti, pes nebo loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Apollem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů