Výběr omalovánek


Obrázek chlapce k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Apollo k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem Apollo k obarvování pro starší děti. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, pro děti, omalovánka, online, zdarma, omalovánky, zadarmo, obrázek, Lidé, k tisku, domalovánky, k vytištění, vymalovánky, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Apollo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Apollem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixy, pastelky, tempery nebo také grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek Apollo lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Apollem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například zvýrazňovače, fixy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky nebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy pes Pluto, Paw patrol, Shimmer a Shine, Pinocchio případně Doraemon. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, kočka, netopýr, houby a astronaut. Věříme, že se vám obrázek Apolla bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů