Výběr omalovánek


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Apollo zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená Apollo k vybarvení pro nejmenší děti. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, Lidé, obrázky, k tisku, pro děti, ke stažení, Apollo, zdarma, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Apollo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Apollem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, umělecké tužky, fixy, uhly nebo také fixky. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Obrázek Apollo lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s Apollem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, počítač a nebo čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, umělecké tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, lidské profese, zvířata a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Pocahontas, Mickey mouse, Hledá se Nemo, Včelka Mája a nebo Spongebob. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, Santa Klaus, dinosauři, plachetnice nebo též vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Apollo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů