Nejstahovanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Apollo zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Apollo k vybarvení pro dívky. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, pro děti, online, zdarma, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, obrázky, Apollo, k vytištění, Lidé, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Apollo k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Apollem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, pastelové tužky, pastelky, olejové pastely a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Apollo lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Apollem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro prcky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixky, pastelové tužky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, lidské profese, zaměstnání a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Včelka Mája, Gumídci, Křemílek a Vochomůrka, Toy Story a Hulk. Je však velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, houby, astronaut, raketa a koně. Věříme, že se vám obrázek Apolla bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů