Nej pět


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek štěněte

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Apollo zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená Apollo k obarvování pro učitelky. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, k vytisknutí, k vytištění, Lidé, dětské obrázky, zdarma, vymalovánky, Apollo, ke stažení, k vybarvení, elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Apollo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Apollem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, akrylové barvy, olejové pastely anebo voskovky. Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Apollo lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Apollem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, zvýrazňovače nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, různé kytky, různá zvířata a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zvířátka nebo také písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Plamínek a čtyřkoláci, Flintstoneovi, Rumcajs a Equestria Girls. Je však těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stažení jsou: houby, slon, lokomotiva s vagónky, čert případně raketa. Ať vám omalovánka Apollo přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů