Doporučujeme


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Apollo k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená Apollo ke kreslení pro větší děti. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázky, obrázek, Apollo, k tisku, pro děti, omalovánka, zadarmo, elektronické omalovánky, online, domalovánky, Lidé, omalovánky, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Apollo k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Apollem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, fixy, tempery, olejové pastely nebo též vodové barvy. Možností je dnes pro slečny fakt mnoho Omalovánku Apollo lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Apollem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, fixy anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, druhy jídel a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Madagaskar, Avengers, Popelka, Roblox nebo Máša a medvěd. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, draci, liška, houby a miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Apollo.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů