Top obrázky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Apollo zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Apollo k obarvení pro malé caparty. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Lidé, Apollo, k vybarvení, obrázky, online, pro děti, ke stažení, obrázek, k tisku, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Apollo k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Apollem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, umělecké tužky, uhly, voskové tužky a nebo pastelové tužky. Možností je dnes pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Apollo lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Apollem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, počítač či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, umělecké tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, květiny, písmenka a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zvířátka a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kačer Donald, Pixel art, princezna Sofie, Požárník Sam či Na vlásku. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme k uložení jsou: raketa, princezna, Santa Klaus, hasiči anebo draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Apollo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů