Nej pět


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Apollo zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná Apollo k obarvování pro naše zlatíčka. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, obrázek, zdarma, Lidé, ke stažení, k tisku, online, k vytištění, Apollo, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Apollo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Apollem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, propisovací tužky, uhlíky, pastelové tužky nebo také temperové barvy. Možností je dnes pro děti vskutku mnoho. Obrázek Apollo lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s Apollem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, propisovací tužky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, kytky a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lion King, Hledá se Dory, Méďa Béďa, Doba ledová a nebo Toy Story. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, piráti, princezna, netopýr nebo též dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Apollem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů