Nejstahovanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vlk zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem vlk k obarvování pro malá děcka. Omalovánka vlk je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vlk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Vlk - A5            Omalovánka - Vlk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, online, k vybarvení, ke stažení, zdarma, Zvířata, Vlk, k vytištění, obrázky, pro děti, k tisku, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Vlk k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vlkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, uhly, pastelky, křídy nebo též propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Obrázek vlk lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s vlkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektrickou energii či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskové tužky, uhly a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, hudební nástroje, zvířátka a pochopitelně i vlk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, různá zvířata anebo druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Medvídek Pú, IronMan, Toy Story, Simpsonovi či Indiana Jones. Je však nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: netopýr, slon, raketa, miminko případně pes. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka vlku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů