Výběr omalovánek


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vlk zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem vlk k vybarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka vlk je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vlk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Vlk - A5            Omalovánka - Vlk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, zdarma, Vlk, online, obrázky, ke stažení, Zvířata, pro děti, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Vlk k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s vlkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, fixy, olejové pastely, umělecké tužky nebo také akrylové barvy. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku vlk lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vlkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskové tužky, fixy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i vlk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, postavy z pohádek a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Angry birds, Monster high, Požárník Sam, Bořek stavitel a nebo Budulínek. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: mašinka, slon, drak, astronaut a lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou vlku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů