Nejvyhledávanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vlk zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená vlk k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka vlk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vlk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vlk - A5            Omalovánka - Vlk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Vlk, k vytištění, online, Zvířata, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k tisku, ke stažení, k vybarvení, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Vlk k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s vlkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, zvýrazňovače, temperové barvy, tužky anebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku vlk lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s vlkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, zvýrazňovače a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i vlk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různé kytky a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Peter Pan, Ledové království, Equestria Girls, princezna Sofie nebo Spongebob. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, traktor, Santa Klaus, dinosauři nebo také piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou vlk.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů