Nejstahovanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vlk zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná vlk k omalování pro děti. Omalovánka vlk je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vlk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vlk - A5            Omalovánka - Vlk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, Vlk, k vybarvení, k tisku, k vytištění, pro děti, obrázek, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Vlk k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s vlkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, vodové barvy, fixy, akrylové barvy anebo voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku vlk lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vlkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, vodové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy automobilů, květiny a pochopitelně i vlk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, písmena nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Gormiti, Červená Karkulka, Avengers a nebo princezna Sofie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, psi, dinosauři, princezna a princ či kočka. Ať si vaše dítko užije malování vlku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů