Nejhledanější


Obrázek raketoplánu

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka vlk k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená vlk k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka vlk je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vlk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vlk - A5            Omalovánka - Vlk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, zdarma, Vlk, domalovánky, online, vymalovánky, k vytisknutí, omalovánky, obrázky, k vybarvení, omalovánka, obrázek, pro děti, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Vlk k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s vlkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, zvýrazňovače, fixky, umělecké tužky nebo také uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku vlk lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s vlkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, zvýrazňovače a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i vlk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy sportů a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Toy Story, Petr Pan, Pinocchio, Malá mořská víla případně Pejsek a kočička. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které zde máme k uložení jsou: netopýr, auto, loď, Santa Klaus anebo princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou vlk.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů