Top obrázky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vlk zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem vlk ke kreslení pro malé děti. Omalovánka vlk je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vlk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vlk - A5            Omalovánka - Vlk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, obrázky, k vytištění, zdarma, pro děti, k tisku, ke stažení, Vlk, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Vlk k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s vlkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixy, tužky, grafitové tužky, akrylové barvy a voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku vlk lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vlkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, tužky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmena, různé kytky a pochopitelně i vlk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, druhy jídel a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Bugs Bunny, Plants vs. Zombies, My little pony nebo také Tom a Jerry. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, slon, princezna a princ, piráti či princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou vlku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů