Nejlepší


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka vlk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti se jménem vlk ke kreslení pro maminky. Omalovánka vlk je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vlk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vlk - A5            Omalovánka - Vlk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, omalovánky, online, elektronické omalovánky, dětské obrázky, k vytisknutí, k tisku, obrázek, Zvířata, ke stažení, k vytištění, zdarma, vymalovánky, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Vlk k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s vlkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, tužky, voskovky nebo též olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro tatínky k dispozici pestrá škála. Omalovánku vlk lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s vlkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, grafitové tužky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i vlk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, čísla nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy U nás na farmě, Fifi z Květíkova, Minecraft, Kung Fu Panda a Harley Quinn. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které zde máme k uložení jsou: netopýr, princezna, astronaut, lokomotiva s vagónky a princezna a princ. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka vlku bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů