Výběr omalovánek


Obrázek štěněte

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vlk k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem vlk k vybarvení pro učitelky. Omalovánka vlk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vlk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vlk - A5            Omalovánka - Vlk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, zadarmo, domalovánky, vymalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, ke stažení, k vytištění, k tisku, Vlk, obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Vlk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s vlkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, zvýrazňovače, tempery, vodové barvy a grafitové tužky. Možností je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku vlk lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s vlkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, zvýrazňovače a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i vlk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, zaměstnání lidí nebo také jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Power Strangers, Medvědí bratři, Boule a Bill nebo též Flintstoneovi. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, drak, raketa, princezna a princ anebo princezna. Ať si vaše dítko užije malování vlku.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů