Nejlepší


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vlk zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná vlk k vybarvování pro chlapce. Omalovánka vlk je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vlk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vlk - A5            Omalovánka - Vlk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, Vlk, k vytištění, zdarma, obrázky, k tisku, pro děti, Zvířata, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Vlk k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s vlkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, fixy, voskovky nebo také voskové tužky. Malovacích potřeb je pro slečny k dispozici celá škála. Obrázek vlk lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vlkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, zvýrazňovače nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, rostliny, druhy jídel a pochopitelně i vlk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Kung Fu Panda, Ninjago, Prasátko peppa nebo Trollové. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, čert, pes, auta a nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku vlk.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů