Nejhledanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skutky apoštolů 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem skutky k obarvování pro ratolesti. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, Skutky apoštolů 2, k vytištění, obrázky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, k tisku, ke stažení, zdarma, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, uhlíky, pastelky případně akrylové barvy. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku skutky lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. olejové pastely, propisovací tužky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy automobilů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Peter Pan, Superman, Myška Minie a nebo Budulínek. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: pes, psi, princezna, princezna a auto. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ?.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů