Výběr omalovánek


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek slepice k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka skutky apoštolů 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem skutky k vybarvování pro kluky i holky. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, pro děti, online, obrázky, k tisku, k vybarvení, Bible a křesťanství, k vytištění, Skutky apoštolů 2, obrázek, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 2 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, křídy, voskové tužky, vodové barvy a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Obrázek skutky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pastelové tužky, křídy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, různá zvířata a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Mašinka Tomáš, Tarzan, Hot Wheels a nebo Brawl stars. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, princezna a princ, houby, auto nebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ?.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů