Top omalovánky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skutky apoštolů 2 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná skutky ke kreslení pro školáky. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Bible a křesťanství, elektronické omalovánky, omalovánka, online, omalovánky, zdarma, zadarmo, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, domalovánky, vymalovánky, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 2 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelky, vodové barvy, křídy a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro holky fakt mnoho Obrázek skutky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například umělecké tužky, pastelky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, různé sporty či zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Gumídci, Kačer Donald, Bořek stavitel nebo také U nás na farmě. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, auto, piráti, princezna anebo draci. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů