Nej pět


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skutky apoštolů 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem skutky ke kreslení pro malé caparty. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, zdarma, k vytisknutí, online, ke stažení, obrázky, k vybarvení, Bible a křesťanství, Skutky apoštolů 2, k tisku, obrázek, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, uhly, tempery, tužky nebo voskovky. Možností je pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku skutky lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pastelky, uhly či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, sporty, zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, čísla a nebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Mimoni, Angry birds, Bambi, Roblox nebo také princezna Sofie. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: drak, astronaut, princezna, Santa Klaus a lokomotiva. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů