Nejlepší


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka skutky apoštolů 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená skutky k vybarvování pro nejmenší děti. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Skutky apoštolů 2, obrázky, obrázek, zdarma, Bible a křesťanství, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, k tisku, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Skutky apoštolů 2 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, temperové barvy, voskovky anebo fixy. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku skutky lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze nebo též čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, propisovací tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, různá zvířátka případně sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Hello Kitty, Včelka Mája, Zvonilka, Pinocchio nebo též Duhová nevěsta. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, lokomotiva, psi, piráti a auta. Nechť vám omalovánka s ? přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů