Nejoblíbenější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka skutky apoštolů 2 k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem skutky k vybarvování pro nejmenší děti. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k tisku, Skutky apoštolů 2, vymalovánky, k vytištění, Bible a křesťanství, elektronické omalovánky, obrázek, obrázky, zadarmo, omalovánky, pro děti, zdarma, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, temperové barvy, akrylové barvy, propisovací tužky a nebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek skutky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s ? má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, temperové barvy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, kytky, písmena a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, jídla anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Tom a Jerry, Boule a Bill, Princezna a žabák, Myška Minie a Asterix a Obelix. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tady máme k uložení jsou: mašinka, Santa Klaus, auto, slon nebo též houby. Nechť vám omalovánka s ? přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů