Výběr obrázků


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skutky apoštolů 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem skutky k omalování pro starší děti. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, ke stažení, Bible a křesťanství, Skutky apoštolů 2, obrázek, k vytištění, pro děti, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, uhly, pastelky, grafitové tužky a pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky k dispozici široká škála. Omalovánku skutky lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, uhly případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, různé kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, květiny nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Equestria Girls, Hannah Montana, Bambi, Rio a Tarzan. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: psi, auto, slon, koně nebo miminko. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou skutky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů