Nejhledanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skutky apoštolů 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem skutky k omalování pro holčičky i chlapečky. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, online, Skutky apoštolů 2, k vybarvení, obrázek, pro děti, k tisku, Bible a křesťanství, ke stažení, k vytisknutí, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Skutky apoštolů 2 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, propisovací tužky, tempery a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku skutky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, temperové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, různá zvířátka a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, rostliny a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Bob a Bobek, Požárník Sam, Mickey mouse, Locika nebo též IronMan. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, sněhulák, liška, traktor případně mašinka. Ať omalovánka skutky přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů