Výběr obrázků


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka skutky apoštolů 2 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem skutky k obarvování pro seniory. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Skutky apoštolů 2, obrázky, ke stažení, k vybarvení, online, Bible a křesťanství, ke stáhnutí, zdarma, dětské obrázky, k vytisknutí, k tisku, domalovánky, vymalovánky, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Skutky apoštolů 2 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, tempery, fixy, uhlíky nebo také zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro maminky k dispozici celá škála. Obrázek skutky lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, zrak dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pera, tempery nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jídla, druhy automobilů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy jídel nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Kim Possible, Simpsonovi, Fortnite anebo panenka Winx. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: psi, loď, lokomotiva, plachetnice a kočka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ?.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů