Nejhledanější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka Lukáš 8 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Lukáš k omalování pro děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lukáš 8 - A5            Omalovánka - Lukáš 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k tisku, ke stažení, obrázky, k vytištění, Bible a křesťanství, Lukáš 8, pro děti, zdarma, k vybarvení, online

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lukáš 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, pastelky, pastelové tužky nebo též tempery. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, druhy sportů, zaměstnání a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, hudební nástroje a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Harley Quinn, Brawl stars, Shrek, Madagaskar nebo Tarzan. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: vláček, houby, dinosauři, psi a princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáše.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů