Navigace
» Home page
» Partneři
» Kontakt
» Pro děti
» Online
Top šest


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 8 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Lukáš k omalování pro slečny. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 8 - A5            Omalovánka - Lukáš 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stažení, zadarmo, pro děti, k vybarvení, zdarma, online, domalovánky, obrázek, obrázky, omalovánka, Bible a křesťanství, k tisku, vymalovánky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lukáš 8 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhly, vodové barvy, olejové pastely či uhlíky. Pomůcek na malování je pro maminky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Lukáš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, uhly případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Frozen, 101 dalmatinů, Adiboo, Alf nebo Grinch. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, auta, netopýr, miminko a kočka. Nechť omalovánka s Lukášem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů