Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka Lukáš 8 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Lukáš k omalování pro větší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 8 - A5            Omalovánka - Lukáš 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, obrázky, Lukáš 8, k vytisknutí, omalovánka, obrázek, ke stažení, k vybarvení, elektronické omalovánky, omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vytištění, domalovánky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Lukáš 8 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, tempery, vodové barvy, tužky a voskovky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, tempery nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmena, čísla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, zvířátka anebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bezzubka, Šmoulové, Hulk, Asterix a Obelix a Na vlásku. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: mašinka, astronaut, lokomotiva s vagónky, liška nebo astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku Lukáše.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů