Nejstahovanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 8 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená Lukáš k vybarvení pro kluky i holky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 8 - A5            Omalovánka - Lukáš 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, obrázek, zdarma, pro děti, k tisku, k vybarvení, obrázky, ke stažení, online, Lukáš 8, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lukáš 8 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, umělecké tužky, olejové pastely, akrylové barvy a nebo tužky. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. křídy, umělecké tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířátka a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Batman, Asterix a Obelix, Astroboy nebo Lego příběh. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, astronaut, loď, auta a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Lukáš.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů