Výběr omalovánek


Omalovánka tenistky

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 8 zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem Lukáš k vybarvování pro prcky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 8 - A5            Omalovánka - Lukáš 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, Lukáš 8, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytištění, online, Bible a křesťanství, ke stažení, pro děti

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lukáš 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, vodové barvy, akrylové barvy, křídy případně grafitové tužky. Možností je pro kluky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. uhlíky, vodové barvy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, květiny, zvířata a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, lidské profese či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Pat a Mat, Spiderman, Mickey mouse, Teletubbies nebo také Kačer Donald. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: auto, netopýr, auta, hasiči anebo princezna a princ. Ať si vaše dítě užije obrázek Lukáše.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů