Doporučené


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 8 k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená Lukáš k vybarvování pro dívky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 8 - A5            Omalovánka - Lukáš 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, domalovánky, vymalovánky, online, k tisku, Bible a křesťanství, obrázky, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, k vybarvení, omalovánky, elektronické omalovánky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Lukáš 8 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, tempery, voskové tužky nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Lukáš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. zvýrazňovače, voskovky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jídla nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Rexík, Mario, Tučňáci z Madagaskaru, Gormiti a Mimoni. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které tady máme k uložení jsou: pes, auta, čert, plachetnice anebo loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Lukáš.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů