Výběr obrázků


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 8 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Lukáš k vybarvení pro kluky i holky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 8 - A5            Omalovánka - Lukáš 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 8, k vytisknutí, k vybarvení, online, pro děti, zdarma, Bible a křesťanství, obrázky, ke stažení, obrázek, k vytištění, k tisku

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Lukáš 8 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, tempery, zvýrazňovače nebo též fixy. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, peníze či dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelky, akrylové barvy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různá zvířata, květiny a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty anebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Včelka Mája, Marvel Rocket, Kačer Donald, Krtek či Scooby Doo. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, čert, plachetnice, dinosauři případně auta. Věříme, že se vám obrázek Lukáše bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů