Doporučujeme


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 8 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená Lukáš k obarvení pro děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 8 - A5            Omalovánka - Lukáš 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 8, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, k vybarvení, obrázky, pro děti, k tisku, obrázek, Bible a křesťanství, k vytištění, online

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Lukáš 8 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pera, tužky, fixky a umělecké tužky. Možností je pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Lukáš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, oči dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například uhlíky, pera anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Avatar, Myška Minie, Pinocchio nebo též pes Pluto. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme k uložení jsou: traktor, lokomotiva, kočka, astronaut a Popeláři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů