Top omalovánky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 8 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Lukáš k obarvování pro malé děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 8 - A5            Omalovánka - Lukáš 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, domalovánky, zadarmo, k vytištění, obrázek, Bible a křesťanství, omalovánky, Lukáš 8, ke stažení, obrázky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lukáš 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskovky, pastelové tužky, fixky případně grafitové tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhlíky, voskovky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, čísla, různé sporty a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, dopravní prostředky a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Fortnite, Madagaskar, Máša a medvěd, Plants vs. Zombies a nebo Elena z Avaloru. Je ale těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, piráti, lokomotiva s vagónky, koně či astronaut. Nechť omalovánka s Lukášem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů