Top pět


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka mořský život k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná mořský život ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka mořský život je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mořský život - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mořský život - A5            Omalovánka - Mořský život - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořský život patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, Zvířata, pro děti, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, zdarma, Mořský život, k tisku, k vybarvení, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Mořský život k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s mořským životem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, akrylové barvy, uhlíky, pastelové tužky případně fixy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku mořský život lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s mořským životem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, akrylové barvy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i mořský život :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zaměstnání lidí nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Doba ledová, Kačer Donald, Sněhurka a nebo Scooby Doo. Je však nákladné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: slon, raketa, kočka, čert či astronaut. Ať omalovánka mořský život přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů