Nejstahovanější


Omalovánka tenistky

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka králíka k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mořský život k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem mořský život ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka mořský život je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mořský život - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Mořský život - A5            Omalovánka - Mořský život - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořský život patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vytištění, k vybarvení, online, Mořský život, obrázky, k tisku, pro děti, obrázek, Zvířata

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Mořský život k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s mořským životem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, vodové barvy, pastelky a fixy. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky fakt mnoho Omalovánku mořský život lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mořským životem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pera, grafitové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i mořský život :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata nebo také písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Popelka, Lego příběh, Křemílek a Vochomůrka, Hello Kitty a Kačer Donald. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, auta, psi, slon případně auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mořský život.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů