Nejhledanější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka mořský život k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem mořský život k vybarvení pro holčičky. Omalovánka mořský život je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mořský život - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mořský život - A5            Omalovánka - Mořský život - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořský život patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, omalovánky, pro děti, vymalovánky, ke stažení, k vytištění, k tisku, domalovánky, zdarma, online, omalovánka, Mořský život, Zvířata, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Mořský život k vytištění pro děti

Omalovánka s mořským životem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, temperové barvy, olejové pastely, pastelky případně tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku mořský život lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s mořským životem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, oči dětí či čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, temperové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, zaměstnání a pochopitelně i mořský život :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, písmena nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Hannah Montana, Marvel Rocket, Bezzubka, Včelka Mája či Superčarodějnice. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, auta, dinosauři, princezna anebo Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mořský život.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů