Nejoblíbenější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mandala k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná mandala k vybarvení pro nejmenší. Mandal znamená kruh nebo dokonce magický kruh. Ačkoli toto slovo pochází z východu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že nejstarší obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu. Mandaly se dají najít také v půdorysu staveb ze starého Egypta, Babylónu a Jávy. V moderních dějinách je mandala dle posvátné geometrie (semeno života) půdorysem nejvyšší budovy světa v Dubaji. (zdroj: Wikipedia.cz) Uvedený obrázek je vhodný k vytištění a vybarvení. Jedná se o antistresovou omalovánku pro dospělé. Omalovánka mandala je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mandala - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mandala - A5            Omalovánka - Mandala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mandala patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytisknutí, domalovánky, obrázky, ke stáhnutí, Mandala, omalovánka, pro děti, zadarmo, ke stažení, omalovánky, k vybarvení, k vytištění, Ostatní

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Mandala k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s mandalou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, umělecké tužky, temperové barvy, fixky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku mandala lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s mandalou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, peněženku případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, umělecké tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, sporty, různé kytky a pochopitelně i mandalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, pohádkové postavy nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pocahontas, Hot Wheels, Pošťák Pat, Krteček případně Požárník Sam. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, auta, slon, Santa Klaus či traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou mandala.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů