Nejvyhledávanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka apoštol Pavel 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem Apoštol Pavel 2 k vybarvení pro holku i kluka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Apoštol Pavel 2 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, Bible a křesťanství, obrázek, online, zdarma, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Apoštol Pavel 2, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Apoštol Pavel 2 k vytištění pro děti

Omalovánka s Apoštol Pavel 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, propisovací tužky, uhly nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Apoštol Pavel 2 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Apoštol Pavel 2 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, pastelové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Apoštol Pavel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, různé kytky a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Furby, Červená Karkulka, panenka Winx, Monster High a Kamarád Timmy. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: čert, plachetnice, princezna, miminko nebo též draci. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Apoštol Pavel 2.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů