Nej obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka apoštol Pavel 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem Apoštol Pavel 2 k obarvování pro malá děcka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Apoštol Pavel 2 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, k tisku, Bible a křesťanství, online, ke stažení, Apoštol Pavel 2, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Apoštol Pavel 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Apoštol Pavel 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, grafitové tužky, křídy, zvýrazňovače nebo též temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Apoštol Pavel 2 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Apoštol Pavel 2 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, grafitové tužky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i Apoštol Pavel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání lidí nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Minecraft, Kung Fu Panda, Batman, U nás na farmě či Prasátko peppa. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, traktor, plachetnice, hasiči a nebo psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Apoštol Pavel 2 líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů