Doporučujeme


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka apoštol Pavel 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná Apoštol Pavel 2 ke kreslení pro malé caparty. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Apoštol Pavel 2 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Apoštol Pavel 2, Bible a křesťanství, zdarma, online, pro děti, obrázky, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Apoštol Pavel 2 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Apoštol Pavel 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixky, temperové barvy, fixy, umělecké tužky anebo uhly. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek Apoštol Pavel 2 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 2 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, temperové barvy a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a pochopitelně i Apoštol Pavel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, zvířata nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Hledá se Nemo, Superčarodějnice, Pan Včelka nebo Barbie. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, auto, traktor, auta a lokomotiva. Nechť omalovánka s Apoštol Pavel 2 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů