Výběr omalovánek


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka apoštol Pavel 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Apoštol Pavel 2 k omalování pro dívky i chlapce. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Apoštol Pavel 2 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, online, Apoštol Pavel 2, k vytištění, k vybarvení, obrázky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, zdarma, pro děti, ke stažení, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Apoštol Pavel 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Apoštol Pavel 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, pastelky, pera, olejové pastely anebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Apoštol Pavel 2 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Apoštol Pavel 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. pastelové tužky, pastelky případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a pochopitelně i Apoštol Pavel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, pohádkové postavy a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy pes Pluto, Simpsonovi, Požárník Sam, Zootropolis a Marvel Rocket. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, auta, pes, houby nebo též slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Apoštol Pavel 2.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů