Nej šest


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka apoštol Pavel 2 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem Apoštol Pavel 2 k omalování pro ženy. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Apoštol Pavel 2 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zadarmo, ke stažení, omalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky, obrázek, k vytisknutí, pro děti, Apoštol Pavel 2, k vytištění, zdarma, vymalovánky, obrázky, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Apoštol Pavel 2 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Apoštol Pavel 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, temperové barvy, pastelky, akrylové barvy či uhlíky. Možností je dnes pro holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Apoštol Pavel 2 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Apoštol Pavel 2 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, temperové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, jídla a pochopitelně i Apoštol Pavel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka nebo také zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Aladin, Kocour Garfield, Paw patrol, Harley Quinn a Pošťák Pat. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, slon, auta, Santa Klaus anebo princezna. Věříme, že se vám obrázek Apoštol Pavel 2 bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů