Top pět


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka apoštol Pavel 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Apoštol Pavel 2 k omalování pro malé i větší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Apoštol Pavel 2 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Apoštol Pavel 2, obrázky, k vytištění, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, Bible a křesťanství, obrázek, online, k vybarvení, pro děti, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Apoštol Pavel 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, temperové barvy, pastelové tužky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Apoštol Pavel 2 lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Apoštol Pavel 2 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. vodové barvy, olejové pastely a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Apoštol Pavel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, druhy jídel nebo zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Sněhurka, Bugs Bunny, Ledové království anebo Asterix a Obelix. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: hasiči, liška, čert, mašinka či draci. Ať vám omalovánka Apoštol Pavel 2 přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů