Nejstahovanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka apoštol Pavel 2 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Apoštol Pavel 2 k omalování pro dívky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Apoštol Pavel 2 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, omalovánka, online, zdarma, omalovánky, k vybarvení, pro děti, obrázek, domalovánky, dětské obrázky, Bible a křesťanství, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Apoštol Pavel 2 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, vodové barvy, pera, umělecké tužky nebo též temperové barvy. Pomůcek na malování je pro předškolní děti k dispozici široká škála. Omalovánku Apoštol Pavel 2 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 2 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, vodové barvy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, květiny, písmena a pochopitelně i Apoštol Pavel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jídla nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Myška Minie, King Kong, Dumbo, Rio a Alenka v říši divů. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které tady máme k uložení jsou: traktor, auta, astronaut, drak či čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Apoštol Pavel 2.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů