Doporučené


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka tenistky

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka apoštol Pavel 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem Apoštol Pavel 2 k omalování pro malé děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Apoštol Pavel 2 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, obrázky, obrázek, ke stažení, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, online, k tisku, Apoštol Pavel 2

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Apoštol Pavel 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Apoštol Pavel 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, uhlíky, akrylové barvy, voskové tužky a nebo fixky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku Apoštol Pavel 2 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Apoštol Pavel 2 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku případně peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, uhlíky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, různé sporty a pochopitelně i Apoštol Pavel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, jídla anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Blesk McQueen, Angry birds, Popelka, Bořek stavitel případně Brawl stars. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: pes, slon, astronaut, piráti či auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Apoštol Pavel 2.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů