Nejhledanější


Obrázek štěněte

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka apoštol Pavel 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Apoštol Pavel 2 ke kreslení pro malé ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Apoštol Pavel 2 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, obrázky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, online, omalovánka, ke stáhnutí, vymalovánky, dětské obrázky, zadarmo, pro děti, Apoštol Pavel 2, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Apoštol Pavel 2 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Apoštol Pavel 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, vodové barvy, temperové barvy či olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Apoštol Pavel 2 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Apoštol Pavel 2 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixky, zvýrazňovače anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i Apoštol Pavel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Příběh hraček, Chuggington, Příšerky s.r.o., Power Strangers nebo Asterix a Obelix. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: houby, traktor, sněhulák, auta a nebo princezna. Nechť omalovánka s Apoštol Pavel 2 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů