Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka motocykl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená motocykl k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka motorky ke stažení. Obrázek motocyklu k vytištění. Omalovánka motocykl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Motocykl - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Motocykl - A5            Omalovánka - Motocykl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motocykl patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, online, k vybarvení, Dopravní prostředky, pro děti, k tisku, obrázky, Motocykl, zdarma, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Motocykl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s motocyklem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, tužky, uhly, fixy případně propisovací tužky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku motocykl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s motocyklem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pera, tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i motocykl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, kytky anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Avengers, Anna a Elsa, Bořek stavitel, Bob a Bobek nebo též Shrek. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: auta, dinosauři, princezna a princ, pes a draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou motocyklu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů