Výběr omalovánek


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Amun k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka označená Amun k obarvování pro děti. Omalovánka Amun je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Amun - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Amun - A5            Omalovánka - Amun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amun patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, omalovánka, obrázky, domalovánky, k vybarvení, zadarmo, omalovánky, k vytištění, zdarma, Ostatní, online, k vytisknutí, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Amun k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Amunem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, tužky, akrylové barvy, fixky anebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku Amun lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Amunem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zvířátka, lidské profese a pochopitelně i Amun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, postavy z pohádek a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Včelka Mája, Krteček, King Kong, Ben 10 nebo Shrek. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které zde máme k uložení jsou: traktor, auto, Santa Klaus, princezna či houby. Nechť vám omalovánka s Amunem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů