Doporučujeme


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Amun k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Amun k omalování pro učitelky. Omalovánka Amun je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Amun - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Amun - A5            Omalovánka - Amun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amun patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, obrázek, zdarma, obrázky, Ostatní, online, ke stažení, Amun

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Amun k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Amunem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, grafitové tužky, křídy a pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici ohromující množství. Omalovánku Amun lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Amunem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, oči dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, umělecké tužky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, druhy sportů a pochopitelně i Amun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, kytky či různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Pat a Mat, Adiboo, Alf případně Kniha džunglí. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, plachetnice, astronaut, raketa a pes. Ať vám omalovánka Amun přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů