Nejhledanější


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Amun k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená Amun k vybarvení pro školáky. Omalovánka Amun je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Amun - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Amun - A5            Omalovánka - Amun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amun patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, obrázky, omalovánka, vymalovánky, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, obrázek, pro děti, dětské obrázky, k tisku, ke stažení, zdarma, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Amun k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Amunem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, fixky, vodové barvy nebo též propisovací tužky. Možností je dnes pro holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Amun lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Amunem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například olejové pastely, pastelky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, písmena a pochopitelně i Amun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, písmenka a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Hulk, Stašpytlík, Trollové, Hello Kitty případně Lego příběh. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, traktor, hasiči, auta nebo také piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Amunu.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů