Nej omalovánky


Obrázek psa k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Amun k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem Amun k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka Amun je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Amun - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Amun - A5            Omalovánka - Amun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amun patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, ke stažení, k vybarvení, obrázky, Ostatní, Amun, k vytištění, k tisku, pro děti, k vytisknutí, zdarma, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Amun k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Amunem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskové tužky, pastelové tužky, akrylové barvy případně křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Amun lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Amunem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, voskové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i Amun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, různá zvířata a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bezzubka, Gormiti, Červená Karkulka, Duhová nevěsta nebo také Simpsonovi. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, auta, mašinka, auto nebo houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Amun.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů