Nejstahovanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Amun k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená Amun k obarvení pro malé caparty. Omalovánka Amun je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Amun - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Amun - A5            Omalovánka - Amun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amun patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, Ostatní, pro děti, online, k vybarvení, obrázky, ke stažení, k vytištění, Amun, obrázek, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Amun k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Amunem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, tempery, pastelové tužky, uhlíky a křídy. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku Amun lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Amunem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhly, tempery anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, druhy sportů, druhy jídel a pochopitelně i Amun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, hudební nástroje nebo také jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Myška Minie, Včelka Mája, Barbie, Popelka případně Jak vycvičit draka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, Santa Klaus, plachetnice, netopýr a nebo vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Amun.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů