Výběr omalovánek


Obrázek skůtru k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Amun k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Amun k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka Amun je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Amun - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Amun - A5            Omalovánka - Amun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amun patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, zadarmo, pro děti, ke stažení, omalovánky, obrázek, omalovánka, ke stáhnutí, k tisku, k vybarvení, vymalovánky, k vytištění, domalovánky, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Amun k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Amunem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, tempery, tužky, uhly a akrylové barvy. Možností je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku Amun lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Amunem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, tempery nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, kytky, různé sporty a pochopitelně i Amun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, jednotlivá zvířata případně druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Marvel Rocket, Diddl, Ben 10, Prasátko peppa nebo též Angry birds. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: drak, lokomotiva, hasiči, raketa a netopýr. Užijte si omalovánku Amunu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů