Top obrázky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Amun k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Amun ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka Amun je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Amun - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Amun - A5            Omalovánka - Amun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amun patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, online, k vybarvení, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k tisku, pro děti, Amun, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Amun k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Amunem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, akrylové barvy, voskovky a tužky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Amun lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Amunem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, křídy a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Amun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, sporty a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Harley Quinn, Roblox, Pat a Mat, Princezna Leonora anebo Doba ledová. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: miminko, drak, kočka, pes či loď. Ať si vaše dítě užije omalovánku Amunu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů