Výběr omalovánek


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Amun k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená Amun k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka Amun je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Amun - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Amun - A5            Omalovánka - Amun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amun patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, Ostatní, obrázek, k vybarvení, zdarma, online, Amun, k vytištění, obrázky, k tisku, k vytisknutí, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Amun k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Amunem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, propisovací tužky, olejové pastely, tužky a fixy. Pomůcek na malování je pro kluky a holky vskutku mnoho. Omalovánku Amun lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Amunem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. pera, propisovací tužky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i Amun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, písmena nebo také lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Roblox, Kačer Donald, Šmoulové, IronMan a Duhová nevěsta. Je ale problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, slon, houby, koně a nebo dinosauři. Ať vám omalovánka Amun přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů