Top pět


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Amun k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Amun k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka Amun je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Amun - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Amun - A5            Omalovánka - Amun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amun patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, k tisku, Amun, online, ke stažení, pro děti, Ostatní, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Amun k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Amunem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pera, akrylové barvy, fixy, vodové barvy či umělecké tužky. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Obrázek Amun lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Amunem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například pera, akrylové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Amun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, různé kytky případně čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bakugan, Paw patrol, Požárník Sam, Superčarodějnice nebo také Astroboy. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, mašinka, netopýr, sněhulák nebo též lokomotiva s vagónky. Ať vám omalovánka Amun přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů