Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka myš k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem myš k obarvení pro slečny. Omalovánka myš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, Myš, k tisku, domalovánky, vymalovánky, zdarma, omalovánka, dětské obrázky, k vytisknutí, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myš k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s myší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, propisovací tužky, olejové pastely, uhly a tužky. Možností je dnes pro prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku myš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s myší má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, propisovací tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, dopravní prostředky, různá zvířátka a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek nebo též květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Na vlásku, Kouzelná beruška a černý kocour, Among Us a Plants vs. Zombies. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, raketa, psi, slon případně draci. Ať si vaše dítko užije malování myši.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů