Top omalovánky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka myš k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená myš k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka myš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Myš, k vybarvení, online, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k tisku, ke stažení, Zvířata, obrázek, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s myší je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, fixky, grafitové tužky či uhly. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku myš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s myší má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, křídy a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, jídla nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hannah Montana, Příšerky s.r.o., Astroboy, Méďa Béďa nebo také Equestria Girls. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, miminko, auta, princezna a draci. Užijte si omalovánku myši, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů