Výběr omalovánek


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka myš k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená myš k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka myš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k vybarvení, zdarma, obrázek, k tisku, Myš, k vytisknutí, online, Zvířata, ke stažení, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s myší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, zvýrazňovače, vodové barvy, pera nebo též akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku myš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s myší má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, oči dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba uhly, zvýrazňovače a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, různá zvířata případně písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Požárník Sam, Mickey mouse, Křemílek a Vochomůrka, U nás na farmě anebo Hledá se Dory. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, piráti, plachetnice, princezna a pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem myš.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů