Nejlepší


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka myš k vytisknutí

Omalovánka označená myš k obarvování pro tatínky. Omalovánka myš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, dětské obrázky, domalovánky, k tisku, obrázky, omalovánky, online, Zvířata, pro děti, obrázek, Myš, vymalovánky, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Myš k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s myší je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, zvýrazňovače, voskovky nebo též křídy. Malovacích potřeb je pro ženy k dispozici dlouhá řada. Omalovánku myš lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s myší má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro ženy jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. temperové barvy, umělecké tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, lidské profese a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin případně různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Kamarád Timmy, Pan Včelka, Mašinka Tomáš a Kocour Garfield. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tady máme k uložení jsou: raketa, astronaut, lokomotiva, vláček či astronaut. Nechť vám omalovánka s myší přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů