Top pět


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka myš zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná myš k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka myš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Zvířata, elektronické omalovánky, k vytištění, zdarma, ke stáhnutí, pro děti, ke stažení, obrázek, dětské obrázky, domalovánky, vymalovánky, Myš, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s myší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, voskové tužky, fixy nebo také pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek myš lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s myší má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, elektrickou energii nebo čas. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, temperové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, čísla nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Gormiti, Kim Possible, Příšerky s.r.o., Kniha džunglí nebo Kung Fu Panda. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, piráti, pes, koně a kočka. Nechť omalovánka s myší přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů