Nej obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka myš k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem myš k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka myš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, online, zdarma, Myš, k vytištění, k tisku, obrázek, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s myší je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, tužky, pastelky, uhlíky nebo též pera. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky k dispozici ohromné množství. Obrázek myš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s myší má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. uhly, tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, čísla a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zvířátka či různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hot Wheels, Equestria Girls, Toy Story, Mašinka Tomáš anebo Lego. Je však velmi těžké je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: houby, koně, princezna, Santa Klaus a kočka. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka myši bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů