Doporučujeme


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka myš k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem myš ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka myš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, online, zdarma, k vybarvení, Myš, k tisku, k vytisknutí, Zvířata, pro děti, ke stažení, obrázky, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myš k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s myší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky, fixy nebo voskové tužky. Možností je dnes pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku myš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s myší má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, grafitové tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, postavy z pohádek, různá zvířátka a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Toy Story, panenka Winx, Zootropolis, Budulínek a Avengers. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, princezna, dinosauři, raketa a draci. Užijte si omalovánku myši, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů