Nej omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka myš k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem myš k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka myš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, k vytištění, obrázek, online, ke stažení, Zvířata, k tisku, Myš, zdarma, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myš k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s myší je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, pastelky, olejové pastely a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku myš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s myší má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, uhlíky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, hudební nástroje či písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Zvonilka, Požárník Sam, Angelína balerína, Lego a Včelka Mája. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: liška, Popeláři, čert, drak nebo též auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou myš.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů