Nej obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka myš k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem myš k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka myš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, Myš, zdarma, pro děti, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, online, k vybarvení, ke stažení, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myš k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s myší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pera, tempery, propisovací tužky nebo pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku myš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s myší má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, čas případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. fixy, pera a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, jednotlivá zvířata a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různá zvířátka a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Pixel art, Lion King, Budulínek, Křemílek a Vochomůrka případně Bugs Bunny. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, drak, koně, liška a nebo piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou myš.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů