Nejoblíbenější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka myš k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem myš ke kreslení pro dívky. Omalovánka myš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, dětské obrázky, k vytištění, omalovánky, Myš, zadarmo, k vytisknutí, zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázek, domalovánky, Zvířata, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Myš k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s myší je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, fixy, grafitové tužky, akrylové barvy nebo též voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro holky k dispozici celá škála. Obrázek myš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s myší má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, fixy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, jednotlivé druhy rostlin a pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Bolt – pes pro každý případ, Tučňáci z Madagaskaru, Chuggington, Gumídci nebo Indiana Jones. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: liška, auta, auto, čert nebo také draci. Nechť omalovánka s myší přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů