Top pět


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka myš k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem myš k obarvování pro větší děti. Omalovánka myš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, k tisku, Myš, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, Zvířata, obrázky, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s myší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, pera, tužky, pastelky či akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek myš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s myší má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. voskové tužky, pera nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, rostliny, druhy automobilů a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, květiny nebo také zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Brawl stars, Indiana Jones, Among Us, Plants vs. Zombies případně Madagaskar. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna, čert, Santa Klaus a plachetnice. Nechť vám omalovánka s myší přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů