Výběr obrázků


Omalovánka králíka k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka halloween k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná halloween k vybarvení pro nejmenší děcka. Obrázek k svátku Halloween. Halloweenská omalovánka ke stažení a tisku. Omalovánka halloween je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Halloween - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Halloween - A5            Omalovánka - Halloween - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Halloween patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, k vybarvení, obrázek, obrázky, zdarma, Ostatní, k tisku, Halloween, pro děti, k vytisknutí, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Halloween k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s halloweenem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, grafitové tužky, pastelové tužky, křídy nebo též voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku halloween lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s halloweenem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. vodové barvy, grafitové tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i halloween :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, květiny nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Indiana Jones, princezna Sofie, My little pony, Mickey mouse a Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: sněhulák, traktor, astronaut, vláček nebo také piráti. Nechť vám omalovánka s halloweenem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů