Nejoblíbenější


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kiwi k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Kiwi k obarvování pro dospělé. Omalovánka Kiwi je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kiwi - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kiwi - A5            Omalovánka - Kiwi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kiwi patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, obrázky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, domalovánky, ke stažení, zdarma, Ptáci, vymalovánky, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kiwi k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Kiwi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, voskovky, umělecké tužky případně fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Kiwi lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s Kiwi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například tužky, akrylové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířata, zaměstnání a pochopitelně i Kiwi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů nebo také zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Furby, Elena z Avaloru, Medvídek Pú, Holly Hobbie nebo též Petr Pan. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, psi, auto, pes nebo piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Kiwi.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů