Nejlepší


Obrázek štěněte

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kiwi k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Kiwi k omalování pro holky. Omalovánka Kiwi je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kiwi - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kiwi - A5            Omalovánka - Kiwi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kiwi patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, online, k vytisknutí, ke stažení, dětské obrázky, k vybarvení, ke stáhnutí, Ptáci, zdarma, omalovánky, vymalovánky, pro děti, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kiwi k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Kiwi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, propisovací tužky, fixky či uhlíky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší fakt mnoho Omalovánku Kiwi lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kiwi má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba tužky, zvýrazňovače a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různá zvířata, lidské profese a pochopitelně i Kiwi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Equestria Girls, Mickey mouse, Bambi, Gormiti a Spongebob. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: kočka, auta, dinosauři, vláček nebo také princezna a princ. Užijte si omalovánku Kiwi, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů