Nej obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kiwi k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Kiwi k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka Kiwi je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kiwi - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kiwi - A5            Omalovánka - Kiwi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kiwi patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, Kiwi, vymalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, omalovánky, k tisku, obrázky, Ptáci, pro děti, omalovánka, domalovánky, k vybarvení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kiwi k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kiwi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, tužky, uhlíky, pastelky případně grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky k dispozici celá škála. Omalovánku Kiwi lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kiwi má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i Kiwi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, druhy automobilů či různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Ninjago, Kouzelná beruška a černý kocour, Lego friends, Alf a panenka Winx. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme ke stažení jsou: psi, piráti, Santa Klaus, auta nebo také vláček. Ať si vaše dítě užije omalovánku Kiwi.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů