Top pět


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kiwi k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Kiwi k vybarvování pro maminky. Omalovánka Kiwi je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kiwi - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kiwi - A5            Omalovánka - Kiwi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kiwi patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, Ptáci, ke stažení, obrázek, k vytištění, online, k vybarvení, k tisku, pro děti, Kiwi, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kiwi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kiwi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, olejové pastely, pastelové tužky, křídy nebo též voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kiwi lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kiwi má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pera, olejové pastely a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, květiny a pochopitelně i Kiwi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Princezna a žabák, Simpsonovi, Shrek, Zhu Zhu Pets anebo Krtek. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stažení jsou: traktor, psi, Popeláři, loď případně auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kiwi.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů