Výběr omalovánek


Obrázek skůtru k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ostrov k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem ostrov k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka ostrov je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ostrov - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ostrov - A5            Omalovánka - Ostrov - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostrov patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, obrázky, pro děti, ke stažení, k tisku, online, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, Ostrov, k vytištění, Ostatní

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Ostrov k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ostrovem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, pastelky, fixky, pastelové tužky případně vodové barvy. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Obrázek ostrov lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ostrovem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, pastelky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i ostrov :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, kytky či hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Locika, Pošťák Pat, Rio a Avengers. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, plachetnice, princezna, dinosauři a auto. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ostrov.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů