Doporučujeme


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ostrov k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem ostrov k omalování pro malé děti. Omalovánka ostrov je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ostrov - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ostrov - A5            Omalovánka - Ostrov - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostrov patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostrov, obrázky, k vytisknutí, zdarma, Ostatní, pro děti, k vybarvení, k tisku, online, ke stažení, k vytištění, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Ostrov k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ostrovem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, pera, propisovací tužky, pastelky a fixy. Možností je pro děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek ostrov lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ostrovem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhlíky, pera případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, dopravní prostředky, zvířátka a pochopitelně i ostrov :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, lidské profese a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lví král, Asterix a Obelix, Ratatouille nebo Tom a Jerry. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: traktor, čert, psi, princezna nebo také hasiči. Nechť vám omalovánka s ostrovem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů