Nej pět


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ostrov k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem ostrov k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka ostrov je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ostrov - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ostrov - A5            Omalovánka - Ostrov - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostrov patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, online, zdarma, obrázek, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, k tisku, Ostatní, k vybarvení, Ostrov

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Ostrov k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ostrovem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskové tužky, křídy, pera nebo též umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky fakt mnoho Obrázek ostrov lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ostrovem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, voskové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i ostrov :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, různé sporty nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Mimoni, Stašpytlík, Šmoulové, Batman a My little pony. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: draci, drak, hasiči, pes a vláček. Užijte si omalovánku ostrova, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů