Nej obrázky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vozík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná vozík k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka vozík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vozík - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vozík - A5            Omalovánka - Vozík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vozík patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, zdarma, obrázky, k vybarvení, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, online, Dopravní prostředky, ke stažení, obrázek, Vozík

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Vozík k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s vozíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, pastelky, akrylové barvy, olejové pastely anebo fixy. Potřeb na malování je pro děti fakt mnoho Obrázek vozík lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s vozíkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhlíky, pastelky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i vozík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy ptáků či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Frozen, Lego, Harley Quinn, Gormiti nebo také Šmoulové. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: princezna, miminko, auta, auto případně auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s vozíkem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů