Doporučujeme


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vozík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem vozík k omalování pro maminky. Omalovánka vozík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vozík - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vozík - A5            Omalovánka - Vozík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vozík patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: dětské obrázky, omalovánka, k vytisknutí, online, Vozík, domalovánky, obrázky, zadarmo, elektronické omalovánky, ke stažení, obrázek, k tisku, omalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Vozík k vytištění pro děti

Omalovánka s vozíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelky, vodové barvy, pera či voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku vozík lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s vozíkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, pastelky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, kytky, sporty a pochopitelně i vozík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Mickey mouse, Lví hlídka, 101 dalmatinů, Kačer Donald nebo také Grinch. Je ale složité je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, dinosauři, auta, Popeláři a hasiči. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s vozíkem líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů