Nejhledanější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vozík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem vozík k vybarvování pro větší děti. Omalovánka vozík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vozík - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vozík - A5            Omalovánka - Vozík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vozík patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Vozík, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánky, obrázek, Dopravní prostředky, k vytisknutí, domalovánky, elektronické omalovánky, online, zadarmo, k vybarvení, ke stažení, ke stáhnutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vozík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s vozíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhly, olejové pastely, pastelky nebo také uhlíky. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Obrázek vozík lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vozíkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, uhly a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, sporty a pochopitelně i vozík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, druhy automobilů či hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Frozen, Hledá se Nemo, Ledové království, Zhu Zhu Pets anebo Hot Wheels. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, netopýr, kočka, houby a lokomotiva. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka vozíku bude líbit.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů