Nejlepší


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vozík k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná vozík k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka vozík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vozík - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vozík - A5            Omalovánka - Vozík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vozík patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, zdarma, online, Vozík, obrázky, k tisku, Dopravní prostředky, k vytištění, ke stažení, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vozík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s vozíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, akrylové barvy, voskovky a fixky. Možností je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku vozík lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s vozíkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například tužky, voskové tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, druhy automobilů, různá zvířata a pochopitelně i vozík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Lion King, Jak vycvičit draka, Aladin a Budulínek. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: raketa, auta, čert, auta nebo také princezna. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka vozíku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů