Výběr obrázků


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vozík k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem vozík k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka vozík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vozík - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vozík - A5            Omalovánka - Vozík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vozík patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Vozík, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, zdarma, k vybarvení, Dopravní prostředky, obrázky, k tisku, ke stažení, online, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vozík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vozíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelové tužky, temperové barvy, tužky a nebo pera. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku vozík lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s vozíkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, pastelové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i vozík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, druhy automobilů anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Princezna Leonora, Hledá se Nemo, Fortnite, Peter Pan nebo také Ledové království. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: loď, houby, Santa Klaus, raketa případně čert. Užijte si omalovánku vozíku, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů