Nej obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Lukáš k obarvení pro kluky a holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, Lukáš 2, k vybarvení, k vytištění, k tisku, zdarma, obrázky, obrázek, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 2 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, propisovací tužky, tužky, tempery anebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Lukášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například vodové barvy, propisovací tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, jídla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, zvířata a nebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Flintstoneovi, My little pony, Pan Včelka, Equestria Girls nebo také Méďa Béďa. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, lokomotiva s vagónky, mašinka, lokomotiva nebo raketa. Věříme, že se vám obrázek Lukáše bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů