Top pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Lukáš k vybarvení pro prcky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, domalovánky, ke stáhnutí, Bible a křesťanství, k vybarvení, omalovánky, omalovánka, k tisku, k vytištění, dětské obrázky, online, zadarmo, pro děti, Lukáš 2

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 2 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, zvýrazňovače, temperové barvy či uhlíky. Výtvarných potřeb je pro holky fakt mnoho Omalovánku Lukáš lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, křídy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, lidské profese, sporty a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Hulk, Superčarodějnice, Myška Minie, Máša a medvěd nebo Equestria Girls. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tu máme k uložení jsou: liška, dinosauři, Popeláři, traktor případně netopýr. Ať si vaše dítko užije malování Lukáše.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů