Nejoblíbenější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Lukáš k vybarvování pro naše zlatíčka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, Bible a křesťanství, pro děti, Lukáš 2, online, zdarma, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 2 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, umělecké tužky, fixy, uhly či pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixky, umělecké tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jídla, druhy jídel a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, zvířata nebo také různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy panenka Winx, Sněhurka, Peter Pan, Tarzan a Paw patrol. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, loď, vláček, astronaut nebo auta. Ať omalovánka Lukáš přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů