Nejstahovanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Lukáš k obarvování pro malé ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, ke stažení, online, Lukáš 2, Bible a křesťanství, pro děti, obrázky, k vytištění, k vybarvení, zdarma, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, olejové pastely, tempery a vodové barvy. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Lukáš lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, čas anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, voskové tužky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jídla a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Tlapková patrola, Bob a Bobek, Blesk McQueen anebo Gumídci. Je však velmi složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: liška, princezna, slon, sněhulák nebo hasiči. Ať vám omalovánka Lukáš přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů