Nej obrázky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná Lukáš k vybarvení pro chlapce. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, obrázek, domalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vybarvení, zadarmo, k vytištění, k tisku, omalovánka, Bible a křesťanství, elektronické omalovánky, vymalovánky, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, zvýrazňovače, grafitové tužky, pastelové tužky anebo umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro maminky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Lukáš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, elektrickou energii nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, zvýrazňovače či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, kytky, hudební nástroje a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, druhy ptáků případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pokémon, Anabela: Vánoční přání, Tarzan, Madagaskar nebo též Legenda o Mulan. Je však velmi složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, Popeláři, auta, loď a princezna. Užijte si omalovánku Lukáše, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů