Nejlepší


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Lukáš k omalování pro dívky i chlapce. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k vytištění, zdarma, obrázek, obrázky, Lukáš 2, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, ke stažení, online, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 2 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, pastelky, pastelové tužky případně vodové barvy. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, počítač a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. uhlíky, umělecké tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, květiny a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, hudební nástroje anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Gormiti, Furby, Myška Minie, Sněhurka a nebo Blesk McQueen. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, koně, miminko, pes nebo též vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Lukáš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů