Výběr omalovánek


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Lukáš k vybarvení pro naše zlatíčka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, pro děti, ke stažení, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, obrázky, Bible a křesťanství, Lukáš 2, k vytištění, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 2 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhly, tempery, umělecké tužky nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. akrylové barvy, uhly případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, pohádkové postavy nebo též rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Pošťák Pat, Zhu Zhu Pets, Pixel art, Bratz panenky anebo Toy Story. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: princezna, koně, auto, princezna a auta. Nechť omalovánka s Lukášem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů