Nej obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná Lukáš k omalování pro tatínky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, omalovánka, dětské obrázky, elektronické omalovánky, Lukáš 2, vymalovánky, zadarmo, obrázek, omalovánky, ke stáhnutí, online, Bible a křesťanství, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, akrylové barvy, pastelové tužky případně fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka vskutku mnoho. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, propisovací tužky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin nebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Harley Quinn, IronMan, Lví král, Teletubbies či Budulínek. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro prcky které tu máme k uložení jsou: princezna, hasiči, draci, piráti a auto. Ať omalovánka Lukáš přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů