Nejhledanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Lukáš k vybarvování pro naše zlatíčka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k tisku, k vybarvení, ke stažení, zdarma, obrázek, obrázky, Lukáš 2, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 2 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, umělecké tužky, fixy, uhly či pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixky, umělecké tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jídla, druhy jídel a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, zvířata nebo také různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy panenka Winx, Sněhurka, Peter Pan, Tarzan a Paw patrol. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, loď, vláček, astronaut nebo auta. Ať omalovánka Lukáš přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů