Nej pět


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Lukáš k omalování pro naše ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 2, online, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k tisku, pro děti, k vytištění, k vybarvení, Bible a křesťanství, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, akrylové barvy, temperové barvy, grafitové tužky a uhlíky. Možností je dnes pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například fixy, akrylové barvy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, písmenka, jídla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání nebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Hello Kitty, princezna Sofie, IronMan či Avengers. Je však těžké je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, loď, draci, dinosauři a miminko. Ať vám omalovánka Lukáš přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů