Nejoblíbenější


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 2 k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Lukáš k vybarvování pro ženy. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zadarmo, vymalovánky, obrázky, Lukáš 2, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, elektronické omalovánky, domalovánky, Bible a křesťanství, pro děti, online, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, tempery, propisovací tužky, uhlíky nebo též křídy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce vskutku mnoho. Omalovánku Lukáš lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, tempery nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, jednotlivé druhy rostlin či písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Power Strangers, Krteček, Adiboo, Bakugan anebo Power Rangers. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, plachetnice, piráti, auta a sněhulák. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Lukáš.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů