Nej obrázky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kytky ve váze zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená kytky ve váze ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Nádherné kytičky, pestrobarevné květiny ve váze vybízejí k vybarvení. Omalovánka kytky ve váze je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kytky ve váze - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytky ve váze - A5            Omalovánka - Kytky ve váze - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytky ve váze patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, Kytky ve váze, k vybarvení, obrázek, zdarma, obrázky, pro děti, k vytištění, Květiny, k tisku, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kytky ve váze k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kytky ví vází je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhly, pastelky, fixky nebo též voskovky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kytky ve váze lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kytky ví vází má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskové tužky, uhly a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, čísla, druhy ptáků a pochopitelně i kytky vi vázi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, jídla a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Batman, Spongebob, Toy Story, pes Pluto nebo Shrek. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, princezna a princ, Popeláři, auta a auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kytky ví vází líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů