Nej omalovánky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kytky ve váze k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem kytky ve váze k vybarvení pro dospělé. Nádherné kytičky, pestrobarevné květiny ve váze vybízejí k vybarvení. Omalovánka kytky ve váze je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytky ve váze - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytky ve váze - A5            Omalovánka - Kytky ve váze - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytky ve váze patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánka, online, elektronické omalovánky, obrázek, ke stažení, vymalovánky, obrázky, k tisku, pro děti, Květiny, Kytky ve váze, dětské obrázky, zdarma, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kytky ve váze k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kytky ví vází je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, uhlíky, tempery či uhly. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici dlouhá řada. Obrázek kytky ve váze lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kytky ví vází má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, křídy anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, sporty, jídla a pochopitelně i kytky vi vázi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Equestria Girls, Křemílek a Vochomůrka, Scooby Doo, Princezna a žabák a Kouzelná beruška a černý kocour. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: drak, sněhulák, piráti, traktor a princezna. Nechť vám omalovánka s kytky ví vází přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů