Nejoblíbenější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kytky ve váze k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná kytky ve váze k vybarvení pro nejmenší děcka. Nádherné kytičky, pestrobarevné květiny ve váze vybízejí k vybarvení. Omalovánka kytky ve váze je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kytky ve váze - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kytky ve váze - A5            Omalovánka - Kytky ve váze - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytky ve váze patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánky, vymalovánky, obrázky, k vybarvení, domalovánky, Květiny, elektronické omalovánky, zdarma, omalovánka, zadarmo, k vytištění, obrázek, ke stáhnutí, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kytky ve váze k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kytky ví vází je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, tužky, grafitové tužky, zvýrazňovače nebo také uhlíky. Malovacích potřeb je pro předškolní děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kytky ve váze lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kytky ví vází má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelky, tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i kytky vi vázi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Shrek, Lví král, Bořek stavitel, Krtek nebo Prasátko peppa. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, vláček, princezna, auto anebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kytky ve váze.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů