Výběr omalovánek


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chleba k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem chleba k vybarvování pro puberťáky. Omalovánka chleba je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chleba - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chleba - A5            Omalovánka - Chleba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chleba patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánky, obrázek, zdarma, k vybarvení, elektronické omalovánky, k tisku, obrázky, ke stažení, domalovánky, zadarmo, k vytisknutí, online, Jídlo, Chleba

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Chleba k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s chlebem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, křídy, uhlíky, tužky a pastelové tužky. Možností je dnes pro větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku chleba lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s chlebem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, křídy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, postavy z pohádek, rostliny a pochopitelně i chleba :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Bořek stavitel, Gumídci, Duhová nevěsta anebo Bezzubka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tu máme k uložení jsou: princezna, kočka, raketa, astronaut či čert. Ať si vaše dítko užije malování chlebu.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů