Výběr obrázků


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chleba zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná chleba k obarvování pro tatínky. Omalovánka chleba je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chleba - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chleba - A5            Omalovánka - Chleba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chleba patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, online, elektronické omalovánky, k tisku, ke stažení, zadarmo, omalovánky, domalovánky, ke stáhnutí, obrázky, pro děti, vymalovánky, Chleba, obrázek

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Chleba k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s chlebem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, fixky, propisovací tužky nebo též umělecké tužky. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici pestrá škála. Omalovánku chleba lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s chlebem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, grafitové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, kytky, hudební nástroje a pochopitelně i chleba :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, sporty anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Pixel art, Tučňáci z Madagaskaru, Anna a Elsa, Tlapková patrola případně Bořek stavitel. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: psi, pes, drak, auta a auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s chlebem líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů