Doporučené


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chleba k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem chleba k vybarvování pro kluky i holky. Omalovánka chleba je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chleba - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chleba - A5            Omalovánka - Chleba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chleba patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vytisknutí, obrázky, Jídlo, zdarma, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, online, Chleba, pro děti

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Chleba k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s chlebem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, pera, voskové tužky a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku chleba lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s chlebem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, zvýrazňovače či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, kytky, rostliny a pochopitelně i chleba :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, jídla nebo též lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Pixel art, Scooby Doo, Ratatouille a nebo Madagaskar. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, liška, traktor, hasiči nebo Popeláři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s chlebem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů