Nejlepší


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek jukeboxu

Omalovánka chleba k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná chleba k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka chleba je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chleba - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chleba - A5            Omalovánka - Chleba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chleba patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, Chleba, zdarma, ke stažení, online, obrázky, obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, Jídlo

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Chleba k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s chlebem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelové tužky, umělecké tužky, křídy nebo také uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky k dispozici celá škála. Omalovánku chleba lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s chlebem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, počítač případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například tužky, pastelové tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, písmena a pochopitelně i chleba :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, jídla a nebo květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lví král, Lego, Roblox, Gormiti případně Asterix a Obelix. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: pes, raketa, dinosauři, auto a lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek chlebu bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů