Nejstahovanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka chleba k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná chleba k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka chleba je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chleba - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chleba - A5            Omalovánka - Chleba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chleba patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, zdarma, k vytištění, k vybarvení, Jídlo, ke stažení, obrázky, Chleba, pro děti, obrázek, online

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Chleba k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s chlebem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, grafitové tužky, křídy, uhly a pastelky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku chleba lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s chlebem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, grafitové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, různé sporty a pochopitelně i chleba :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Lví král, Ratatouille, Mimoni nebo také Duhová nevěsta. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, piráti, traktor, sněhulák anebo kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s chlebem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů