Výběr obrázků


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka chleba k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem chleba k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka chleba je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chleba - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chleba - A5            Omalovánka - Chleba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chleba patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, Chleba, k tisku, online, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, Jídlo, pro děti, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Chleba k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s chlebem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, pera, tempery nebo také olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky vskutku mnoho. Obrázek chleba lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s chlebem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, elektřinu anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, křídy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, rostliny a pochopitelně i chleba :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, květiny a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Doba ledová, Flintstoneovi, Fifi z Květíkova, Ninjago anebo Bambi. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, dinosauři, hasiči, sněhulák a čert. Ať si vaše dítko užije malování chlebu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů