Nejhledanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka chleba k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem chleba k omalování pro nejmenší. Omalovánka chleba je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chleba - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chleba - A5            Omalovánka - Chleba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chleba patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, elektronické omalovánky, obrázky, zadarmo, k vytištění, Chleba, k vytisknutí, Jídlo, online, pro děti, k tisku, ke stáhnutí, omalovánky, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Chleba k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s chlebem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, temperové barvy, umělecké tužky a nebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku chleba lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s chlebem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. voskovky, pastelky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, písmenka, čísla a pochopitelně i chleba :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, kytky anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Sněhurka, Bakugan, Hello Kitty, Kniha džunglí nebo též Fifi z Květíkova. Je však těžké a složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, čert, plachetnice, vláček nebo také raketa. Věříme, že se vám obrázek chlebu bude líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů