Top omalovánky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka chleba k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená chleba k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka chleba je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chleba - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chleba - A5            Omalovánka - Chleba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chleba patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, online, obrázek, Jídlo, ke stažení, Chleba, pro děti, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, zdarma, k vybarvení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Chleba k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s chlebem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, temperové barvy, akrylové barvy, grafitové tužky či propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Obrázek chleba lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s chlebem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, temperové barvy případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, květiny, druhy sportů a pochopitelně i chleba :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různá zvířátka nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Popelka, Hledá se Nemo, Aladin, Tlapková patrola a Ninjago. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, psi, houby, Santa Klaus nebo také koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku chleba.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů