Výběr obrázků


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lískový ořech k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem lískový ořech k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka lískový ořech je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lískový ořech - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lískový ořech - A5            Omalovánka - Lískový ořech - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lískový ořech patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: online, obrázky, k vytisknutí, omalovánky, vymalovánky, elektronické omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, domalovánky, k vytištění, obrázek, dětské obrázky, omalovánka, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lískový ořech k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s lískovým ořechem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, pastelové tužky, olejové pastely nebo voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Obrázek lískový ořech lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s lískovým ořechem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například fixky, voskové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, zvířátka a pochopitelně i lískový ořech :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Myška Minie, Život brouka, Princezna a žabák a Ferda mravenec. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: auta, drak, princezna a princ, miminko či koně. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem lískový ořech.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů