Nejhledanější


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lískový ořech k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem lískový ořech ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka lískový ořech je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lískový ořech - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lískový ořech - A5            Omalovánka - Lískový ořech - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lískový ořech patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytištění, obrázek, Lískový ořech, k tisku, Ovoce, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, obrázky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lískový ořech k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s lískovým ořechem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, umělecké tužky, pastelové tužky, olejové pastely anebo fixky. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lískový ořech lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lískovým ořechem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, umělecké tužky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i lískový ořech :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bratz panenky, Angelína balerína, Asterix a Obelix, Mickey mouse a Madagaskar. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, čert, netopýr, lokomotiva případně vláček. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka lískového ořechu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů