Nejoblíbenější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lískový ořech k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená lískový ořech k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka lískový ořech je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lískový ořech - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lískový ořech - A5            Omalovánka - Lískový ořech - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lískový ořech patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, online, zdarma, k vybarvení, obrázky, Lískový ořech, obrázek, Ovoce, k tisku, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Lískový ořech k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s lískovým ořechem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhly, fixy, vodové barvy či pera. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici dlouhá řada. Obrázek lískový ořech lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lískovým ořechem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, uhly a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, květiny, různé kytky a pochopitelně i lískový ořech :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, písmena nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Krteček, Mickey mouse, Lego, panenka Winx nebo také Medvídek Pú. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme k uložení jsou: psi, loď, dinosauři, mašinka případně netopýr. Nechť vám omalovánka s lískovým ořechem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů