Top obrázky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lískový ořech k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem lískový ořech k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka lískový ořech je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lískový ořech - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lískový ořech - A5            Omalovánka - Lískový ořech - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lískový ořech patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zdarma, Ovoce, Lískový ořech, pro děti, k vybarvení, online, k vytištění, obrázky, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lískový ořech k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s lískovým ořechem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tužky, pastelové tužky, pastelky nebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku lískový ořech lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lískovým ořechem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, tužky a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i lískový ořech :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, čísla nebo také rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Ferda mravenec, Krteček, Fortnite a Pixel art. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: piráti, čert, houby, dinosauři nebo též mašinka. Ať si vaše dítko užije malování lískového ořechu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů