Výběr omalovánek


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka lískový ořech k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s názvem lískový ořech ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka lískový ořech je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lískový ořech - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lískový ořech - A5            Omalovánka - Lískový ořech - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lískový ořech patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k tisku, obrázek, ke stažení, online, obrázky, Lískový ořech, Ovoce, k vytisknutí, zdarma, pro děti, k vytištění, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lískový ořech k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s lískovým ořechem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelky, akrylové barvy, voskovky či temperové barvy. Malovacích potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku lískový ořech lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lískovým ořechem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač nebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například křídy, pastelky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i lískový ořech :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různé kytky případně různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Madagaskar, Bugs Bunny, Sněhurka, Tarzan nebo Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stažení jsou: piráti, plachetnice, houby, princezna a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lískový ořech.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů