Top obrázky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lískový ořech k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem lískový ořech k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka lískový ořech je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lískový ořech - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Lískový ořech - A5            Omalovánka - Lískový ořech - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lískový ořech patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: online, k vytisknutí, pro děti, Ovoce, obrázky, Lískový ořech, k tisku, ke stažení, zdarma, k vytištění, obrázek, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lískový ořech k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s lískovým ořechem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, umělecké tužky, tempery, pastelové tužky nebo tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku lískový ořech lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s lískovým ořechem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhly, umělecké tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, zvířátka, písmena a pochopitelně i lískový ořech :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, různé kytky případně různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Harry Potter, Zootropolis, Budulínek, Lví král a Kačer Donald. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, piráti, psi, princezna a nebo hasiči. Nechť omalovánka s lískovým ořechem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů