Nejstahovanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kotvice k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná kotvice ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, obrázek, ke stažení, obrázky, k vybarvení, Květiny, online, Kotvice, k tisku, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kotvice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kotvicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, voskovky, zvýrazňovače, akrylové barvy nebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku kotvice lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kotvicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, voskovky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různá zvířátka nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bratz panenky, Ratatouille, Gumídci, Angelína balerína případně Harry Potter. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stáhnutí jsou: mašinka, piráti, auto, drak anebo miminko. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kotvice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů