Nejstahovanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kotvice k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kotvice k vybarvení pro školáky. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, Kotvice, Květiny, k vybarvení, obrázky, ke stažení, obrázek, k vytištění, k tisku, zdarma, k vytisknutí, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kotvice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kotvicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, uhly, pera, vodové barvy nebo také akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kotvice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kotvicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například temperové barvy, uhly anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, hudební nástroje a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, čísla a zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Mickey mouse, Lego příběh, Astroboy nebo Šmoulové. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: slon, traktor, Popeláři, sněhulák a auto. Věříme, že se vám obrázek kotvice bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů