Nejvyhledávanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kotvice k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná kotvice k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Kotvice, k tisku, obrázky, zdarma, ke stažení, online, Květiny, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kotvice k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s kotvicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, pastelové tužky, křídy nebo také fixky. Malovacích potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Obrázek kotvice lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kotvicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, pera nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, sporty, zvířata a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, květiny a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Hledá se Nemo, Harley Quinn, Bugs Bunny anebo Superčarodějnice. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, houby, auta, dinosauři nebo psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kotvicí líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů