Nej omalovánky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kotvice k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem kotvice k omalování pro předškoláky. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, Kotvice, Květiny, k tisku, zdarma, online, pro děti, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kotvice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s kotvicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, křídy, temperové barvy, pera nebo též tempery. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku kotvice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kotvicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, křídy či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jídla, písmenka a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Pixel art, Bambi, Rumcajs, Shrek a Roblox. Je ale nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, slon, drak, Popeláři případně auta. Ať vám omalovánka kotvice přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů