Top omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kotvice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem kotvice k omalování pro slečny. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, Kotvice, obrázky, pro děti, omalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, k vytištění, zdarma, online, omalovánka, obrázek, Květiny, domalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kotvice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s kotvicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, voskové tužky, pastelky, akrylové barvy a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici celá škála. Omalovánku kotvice lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kotvicí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba vodové barvy, voskové tužky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin nebo též jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Anabela: Vánoční přání, Peter Pan, Grinch, Červená Karkulka a Budulínek. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: pes, astronaut, psi, Popeláři případně loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kotvice.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů