Nejstahovanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kotvice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kotvice k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, obrázek, Kotvice, omalovánky, Květiny, ke stažení, ke stáhnutí, zadarmo, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, k vybarvení, domalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kotvice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kotvicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, vodové barvy, pera nebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kotvice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kotvicí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. křídy, olejové pastely případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jídla, druhy automobilů a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy jídel a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Krteček, Šmoulové, Pan Včelka, Pošťák Pat a nebo Grinch. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, traktor, vláček, houby a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kotvice.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů