Top obrázky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kotvice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná kotvice k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, k tisku, domalovánky, online, ke stáhnutí, vymalovánky, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, omalovánka, Květiny, Kotvice, omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kotvice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kotvicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, fixy, uhly, akrylové barvy a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro seniory opravdu mnoho. Omalovánku kotvice lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kotvicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu či počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhlíky, fixy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, sporty, kytky a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Super Mario, Tučňáci z Madagaskaru, Alenka v říši divů, Atlantida: Tajemná říše či Spiderman. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tu máme ke stažení jsou: raketa, astronaut, mašinka, princezna nebo také liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kotvice.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů