Doporučené


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kotvice k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná kotvice k omalování pro školáky. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, obrázek, zdarma, k tisku, pro děti, Květiny, Kotvice, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kotvice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kotvicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, fixy, umělecké tužky, pastelové tužky případně propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kotvice lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kotvicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například vodové barvy, fixy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, čísla, lidské profese a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, kytky a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Kim Possible, Gormiti, Sněhurka, Lví král nebo též Indiana Jones. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: loď, vláček, lokomotiva s vagónky, princezna a drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kotvice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů