Top obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kotvice k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem kotvice k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Kotvice, online, obrázek, k vybarvení, Květiny, zdarma, k vytištění, k tisku, obrázky, pro děti, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kotvice k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kotvicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, propisovací tužky, grafitové tužky, akrylové barvy či olejové pastely. Možností je pro větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku kotvice lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kotvicí má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, propisovací tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Gormiti, Grinch, Pixel art nebo též Pošťák Pat. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, koně, netopýr, princezna případně traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kotvice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů