Top obrázky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kotvice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kotvice ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, pro děti, ke stažení, k tisku, zadarmo, dětské obrázky, online, Květiny, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kotvice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kotvicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelky, vodové barvy, fixky nebo zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro nejmenší vskutku mnoho. Omalovánku kotvice lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kotvicí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tempery, pastelky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířátka, květiny a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, písmenka případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Roblox, Život brouka, Zvonilka, Power Strangers anebo Gumídci. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: hasiči, auto, auta, lokomotiva a nebo piráti. Věříme, že se vám obrázek kotvice bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů