Nejlepší


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Činely k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená Činely k obarvování pro ženy. Činely - bicí hudební nástroje. Omalovánka Činely je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Činely - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Činely - A5            Omalovánka - Činely - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Činely patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: domalovánky, obrázky, k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánka, zdarma, Činely, zadarmo, k vybarvení, online, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Činely k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s činelách je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, umělecké tužky, zvýrazňovače, temperové barvy nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Obrázek Činely lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s činelách má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, umělecké tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, lidské profese, hudební nástroje a pochopitelně i činelám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, různá zvířata či zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Sněhurka, Power Rangers, Hledá se Nemo a nebo Flintstones. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: drak, psi, houby, netopýr nebo také lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Činely.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů