Top omalovánky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka Činely k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Činely k vybarvování pro puberťáky. Činely - bicí hudební nástroje. Omalovánka Činely je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Činely - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Činely - A5            Omalovánka - Činely - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Činely patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, obrázek, zdarma, elektronické omalovánky, online, Hudba, k vytisknutí, k tisku, dětské obrázky, omalovánky, omalovánka, k vybarvení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Činely k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s činelách je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, křídy, pastelové tužky a pastelky. Možností je pro tatínky k dispozici ohromující množství. Obrázek Činely lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s činelách má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhly, temperové barvy případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i činelám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, dopravní prostředky či různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Mickey mouse, Indiana Jones, Adiboo, Shrek a Tarzan. Je však náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, mašinka, dinosauři, drak nebo také čert. Ať omalovánka Činely přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů