Top obrázky


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Činely k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Činely k omalování pro holčičky i chlapečky. Činely - bicí hudební nástroje. Omalovánka Činely je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Činely - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Činely - A5            Omalovánka - Činely - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Činely patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Činely, ke stažení, k vytištění, zdarma, k vybarvení, pro děti, online, obrázky, k vytisknutí, k tisku, Hudba, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Činely k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s činelách je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pera, vodové barvy, tempery a pastelové tužky. Možností je pro holky i kluky fakt mnoho Omalovánku Činely lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s činelách má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například uhlíky, pera a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, písmenka a pochopitelně i činelám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, sporty případně písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Toy Story, Kačer Donald, Aladin, Lion King a Včelka Mája. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, plachetnice, hasiči, princezna a princ nebo též traktor. Ať si vaše dítě užije omalovánku činely.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů