Nejlepší


Obrázek raketoplánu

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Činely k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Činely k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Činely - bicí hudební nástroje. Omalovánka Činely je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Činely - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Činely - A5            Omalovánka - Činely - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Činely patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: pro děti, zdarma, online, k vybarvení, ke stažení, k tisku, obrázek, obrázky, k vytištění, Hudba, k vytisknutí, Činely

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Činely k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s činelách je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, pera, temperové barvy, olejové pastely nebo též propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku Činely lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s činelách má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, pera nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i činelám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, druhy jídel a nebo zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kim Possible, My little pony, Duhová nevěsta, Bakugan nebo také Pixel art. Je však velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: plachetnice, princezna, auto, piráti a psi. Ať vám omalovánka Činely přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů