Nejlepší


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Činely k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Činely k obarvování pro malé ratolesti. Činely - bicí hudební nástroje. Omalovánka Činely je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Činely - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Činely - A5            Omalovánka - Činely - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Činely patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: zdarma, pro děti, Činely, k vytištění, k vybarvení, k tisku, obrázek, obrázky, online, k vytisknutí, Hudba, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Činely k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s činelách je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, tužky, fixy, voskové tužky nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici široká škála. Omalovánku Činely lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s činelách má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i činelám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, zvířátka a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Bambi, Budulínek, Medvídek Pú, Hulk či Ferda mravenec. Je ale složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, princezna, loď, auto nebo také drak. Ať omalovánka Činely přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů