Nej obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Činely k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Činely k vybarvování pro předškoláky. Činely - bicí hudební nástroje. Omalovánka Činely je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Činely - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Činely - A5            Omalovánka - Činely - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Činely patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, online, k vytištění, k vybarvení, Hudba, Činely, obrázky, k tisku, pro děti, obrázek, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Činely k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s činelách je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, vodové barvy, grafitové tužky, fixky nebo také pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Činely lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s činelách má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii či čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskovky, vodové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i činelám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různá zvířátka nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Shrek, My little pony, Shimmer a Shine, Tlapková patrola či Brawl stars. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, pes, loď, draci a hasiči. Nechť omalovánka s činelách přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů