Top obrázky


Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Činely k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná Činely k omalování pro školáky. Činely - bicí hudební nástroje. Omalovánka Činely je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Činely - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Činely - A5            Omalovánka - Činely - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Činely patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k tisku, pro děti, obrázky, online, omalovánky, k vybarvení, omalovánka, zadarmo, dětské obrázky, zdarma, Činely, elektronické omalovánky, ke stažení, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Činely k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s činelách je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, uhlíky, pastelky a nebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Činely lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s činelách má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pera, voskovky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i činelám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Teletubbies, Ice Age, Pocahontas, Zhu Zhu Pets a Dumbo. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, psi, Santa Klaus, astronaut a pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Činely.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů