Nejoblíbenější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Činely k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná Činely k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Činely - bicí hudební nástroje. Omalovánka Činely je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Činely - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Činely - A5            Omalovánka - Činely - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Činely patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Činely, online, obrázky, k vybarvení, Hudba, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, obrázek, zdarma, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Činely k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s činelách je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, pastelky, fixky a nebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Činely lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s činelách má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, vodové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i činelám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, druhy automobilů nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy My little pony, Zootropolis, Blesk McQueen, Angry birds a Jak vycvičit draka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, princezna, Santa Klaus, auta anebo dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s činelách líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů