Nejstahovanější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Činely k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná Činely k vybarvování pro malé caparty. Činely - bicí hudební nástroje. Omalovánka Činely je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Činely - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Činely - A5            Omalovánka - Činely - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Činely patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, pro děti, obrázky, Hudba, k tisku, online, zdarma, Činely, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Činely k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s činelách je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, voskovky, tužky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Činely lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s činelách má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, uhly či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i činelám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy rostlin nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy princezna Sofie, Chuggington, Zhu Zhu Pets, Madagaskar nebo Ratatouille. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: kočka, koně, houby, princezna a princ a liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Činely.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů