Nejhledanější


Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka desert k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem desert k obarvování pro dospělé. Omalovánka desert je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Desert - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Desert - A5            Omalovánka - Desert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Desert patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, zadarmo, online, obrázek, zdarma, Desert, elektronické omalovánky, dětské obrázky, omalovánky, pro děti, obrázky, vymalovánky, domalovánky, ke stažení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Desert k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s desertem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, pera, grafitové tužky a akrylové barvy. Možností je pro maminky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku desert lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s desertem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, temperové barvy anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i desert :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Příběh hraček, 101 dalmatinů, Hello Kitty a Medvídek Pú. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, mašinka, sněhulák, pes a psi. Ať si vaše dítě užije omalovánku desertu.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů