Nej obrázky


Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka desert k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem desert k obarvení pro tatínky. Omalovánka desert je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Desert - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Desert - A5            Omalovánka - Desert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Desert patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: elektronické omalovánky, dětské obrázky, k tisku, online, obrázek, omalovánka, Jídlo, k vybarvení, zadarmo, ke stáhnutí, obrázky, domalovánky, Desert, omalovánky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Desert k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s desertem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, voskové tužky, fixky, temperové barvy nebo pera. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku desert lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s desertem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, voskové tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i desert :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, zvířátka a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Šmoulové, Plamínek a čtyřkoláci, Bugs Bunny, Ferda mravenec anebo Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, princezna, kočka případně Santa Klaus. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka desertu bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů