Výběr omalovánek


Obrázek s elfem k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kolouch k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem kolouch k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka malého kolouška k tisku. Obrázek koloucha ke stažení. Omalovánka kolouch je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolouch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kolouch - A5            Omalovánka - Kolouch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolouch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, online, Kolouch, obrázek, ke stažení, Zvířata, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, pro děti, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kolouch k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kolouchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, propisovací tužky, pera, tempery a nebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku kolouch lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kolouchem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, propisovací tužky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, zvířátka a pochopitelně i koloucha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, jednotlivé druhy ptáků a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Příběh hraček, Bratz panenky, Pixel art a Plants vs. Zombies. Je ale těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: kočka, princezna, miminko, dinosauři nebo také sněhulák. Ať vám omalovánka kolouch přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů