Nej omalovánky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kolouch zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem kolouch k obarvování pro dívky. Omalovánka malého kolouška k tisku. Obrázek koloucha ke stažení. Omalovánka kolouch je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolouch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolouch - A5            Omalovánka - Kolouch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolouch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zadarmo, vymalovánky, domalovánky, Kolouch, omalovánka, pro děti, zdarma, Zvířata, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, ke stáhnutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kolouch k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kolouchem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, fixy, uhlíky, voskové tužky nebo též pera. Kreslících potřeb je dnes pro maminky vskutku mnoho. Omalovánku kolouch lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kolouchem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. fixky, fixy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i koloucha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, pohádkové postavy anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Trollové, Harry Potter, Kocour Garfield a Hledá se Dory. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: sněhulák, draci, houby, lokomotiva s vagónky a dinosauři. Užijte si omalovánku koloucha, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů