Výběr obrázků


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kolouch k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kolouch ke kreslení pro děti. Omalovánka malého kolouška k tisku. Obrázek koloucha ke stažení. Omalovánka kolouch je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolouch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolouch - A5            Omalovánka - Kolouch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolouch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, Zvířata, k vytisknutí, obrázek, obrázky, online, zdarma, pro děti, k tisku, Kolouch, ke stažení, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kolouch k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kolouchem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, temperové barvy, umělecké tužky, pera a uhly. Možností je dnes pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku kolouch lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kolouchem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, temperové barvy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i koloucha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, lidské profese případně různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Anna a Elsa, Kocour Garfield, Kačer Donald, Bugs Bunny nebo také Brawl stars. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, miminko, houby, auta a dinosauři. Ať si vaše dítě užije omalovánku koloucha.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů