Nejvyhledávanější


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka kolouch zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem kolouch k vybarvení pro ženy. Omalovánka malého kolouška k tisku. Obrázek koloucha ke stažení. Omalovánka kolouch je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolouch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolouch - A5            Omalovánka - Kolouch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolouch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, Zvířata, elektronické omalovánky, obrázky, dětské obrázky, zadarmo, k vybarvení, vymalovánky, pro děti, Kolouch, obrázek, omalovánka, omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kolouch k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kolouchem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelky, zvýrazňovače, vodové barvy a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kolouch lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kolouchem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, pastelky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i koloucha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, dopravní prostředky anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Trollové, Lion King, Ferda mravenec, Minecraft a Flintstoneovi. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, princezna, vláček, pes či psi. Užijte si omalovánku koloucha, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů