Nej omalovánky


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka tenistky

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kolouch k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem kolouch k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka malého kolouška k tisku. Obrázek koloucha ke stažení. Omalovánka kolouch je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolouch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kolouch - A5            Omalovánka - Kolouch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolouch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vybarvení, obrázek, pro děti, online, k vytištění, zdarma, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, Kolouch, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kolouch k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kolouchem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, olejové pastely, fixy, propisovací tužky a nebo zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kolouch lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kolouchem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, čas nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, olejové pastely anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, písmena a pochopitelně i koloucha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků nebo také různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Myška Minie, Budulínek, Tom a Jerry, Monster high nebo též Kačer Donald. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: vláček, auto, čert, miminko a raketa. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kolouchem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů