Nejlepší


Obrázek raketoplánu

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kolouch k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem kolouch k vybarvení pro děti. Omalovánka malého kolouška k tisku. Obrázek koloucha ke stažení. Omalovánka kolouch je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolouch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolouch - A5            Omalovánka - Kolouch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolouch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, online, obrázky, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, k tisku, Zvířata, Kolouch, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Kolouch k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s kolouchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, křídy, pera, uhly či pastelky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kolouch lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kolouchem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, křídy případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, dopravní prostředky a pochopitelně i koloucha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, kytky nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Blesk McQueen, Lego, Avatar, Panenka Barbie nebo také Princezna Leonora. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stažení jsou: koně, kočka, piráti, astronaut nebo též miminko. Užijte si omalovánku koloucha, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů