Nejhledanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kolouch k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem kolouch k obarvování pro malé caparty. Omalovánka malého kolouška k tisku. Obrázek koloucha ke stažení. Omalovánka kolouch je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolouch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolouch - A5            Omalovánka - Kolouch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolouch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, zdarma, k tisku, Zvířata, omalovánka, pro děti, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, dětské obrázky, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kolouch k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kolouchem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelové tužky, umělecké tužky, zvýrazňovače a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici celá škála. Omalovánku kolouch lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kolouchem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, pastelové tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i koloucha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, pohádkové postavy nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Doba ledová, Legenda o Mulan, Alenka v říši divů, Popelka a nebo Mašinka Tomáš. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, houby, hasiči, princezna a princ anebo psi. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kolouch.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů