Nejoblíbenější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kolouch k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem kolouch k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka malého kolouška k tisku. Obrázek koloucha ke stažení. Omalovánka kolouch je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolouch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolouch - A5            Omalovánka - Kolouch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolouch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, vymalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky, zadarmo, ke stažení, domalovánky, k tisku, k vybarvení, k vytištění, omalovánky, Zvířata, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kolouch k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kolouchem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, akrylové barvy, fixy, grafitové tužky případně pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky fakt mnoho Omalovánku kolouch lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kolouchem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu či počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, akrylové barvy anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, sporty, čísla a pochopitelně i koloucha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy jídel a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Rumcajs, Harley Quinn, Superčarodějnice, Bratz panenky či Příšerky s.r.o.. Je ale nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, loď, traktor, raketa nebo vláček. Nechť omalovánka s kolouchem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů