Nejstahovanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka morčátko k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem morčátko k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka morčátko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Morčátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Morčátko - A5            Omalovánka - Morčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Morčátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánky, pro děti, obrázky, ke stažení, obrázek, k vybarvení, domalovánky, omalovánka, k tisku, dětské obrázky, vymalovánky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Morčátko k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s morčátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, pastelové tužky, uhly a pastelky. Malovacích potřeb je pro dívky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek morčátko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s morčátkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i morčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, písmena případně různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Šmoulové, Power Strangers, Anna a Elsa a Superčarodějnice. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: raketa, astronaut, plachetnice, princezna či kočka. Věříme, že se vám obrázek morčátka bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů