Nejlepší


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka morčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem morčátko k obarvování pro holčičky. Omalovánka morčátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Morčátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Morčátko - A5            Omalovánka - Morčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Morčátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Morčátko, k tisku, Zvířata, pro děti, obrázek, vymalovánky, k vybarvení, k vytištění, zdarma, online, k vytisknutí, obrázky, dětské obrázky, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Morčátko k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s morčátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, olejové pastely, zvýrazňovače, vodové barvy nebo také pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro holky fakt mnoho Omalovánku morčátko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s morčátkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tužky, olejové pastely a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, písmena a pochopitelně i morčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, čísla anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Pocahontas, Flintstoneovi, Marvel Rocket, Ace Ventura a Shrek. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které tu máme k uložení jsou: psi, pes, loď, lokomotiva a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou morčátko.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů