Nej obrázky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka morčátko k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená morčátko k omalování pro učitelky. Omalovánka morčátko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Morčátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Morčátko - A5            Omalovánka - Morčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Morčátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Morčátko, online, ke stažení, obrázek, pro děti, k vytištění, k tisku, Zvířata, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Morčátko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s morčátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, vodové barvy, pera anebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro maminky vskutku mnoho. Omalovánku morčátko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s morčátkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, křídy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i morčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, rostliny a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Mickey mouse, Lví král, Kocour Garfield, Doba ledová nebo také Pocahontas. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, astronaut, astronaut, pes nebo též liška. Nechť omalovánka s morčátkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů