Nej omalovánky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kubánská želva k vytisknutí

Omalovánka nazvaná kubánská želva ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka kubánská želva je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kubánská želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kubánská želva - A5            Omalovánka - Kubánská želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kubánská želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, omalovánka, obrázky, k tisku, online, pro děti, vymalovánky, ke stažení, k vybarvení, zadarmo, k vytištění, Kubánská želva

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kubánská želva k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kubánskou želvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, tužky, pera, voskové tužky a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku kubánská želva lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kubánskou želvou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, druhy ptáků a pochopitelně i kubánskou želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, květiny nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Shrek, Littlest Pet Shop, panenka Winx, Ratatouille případně Rumcajs. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: traktor, netopýr, loď, princezna či princezna a princ. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kubánskou želvou líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů