Nejvyhledávanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ovečka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ovečka k omalování pro předškolní děti. Omalovánka ovečka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, elektronické omalovánky, domalovánky, vymalovánky, obrázky, pro děti, zdarma, k vytisknutí, zadarmo, k vybarvení, omalovánka, ke stažení, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ovečka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ovečkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tužky, křídy, olejové pastely, fixky a uhly. Pomůcek na malování je pro větší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek ovečka lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ovečkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tužky, křídy nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, květiny, rostliny a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, pohádkové postavy anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Červená Karkulka, Frozen, Pixel art a Pejsek a kočička. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stažení jsou: slon, Santa Klaus, mašinka, plachetnice nebo též astronaut. Věříme, že se vám obrázek ovečky bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů