Výběr obrázků


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ovečka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená ovečka ke kreslení pro dospělé. Omalovánka ovečka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázek, k vytisknutí, pro děti, obrázky, vymalovánky, omalovánka, Zvířata, k vybarvení, zadarmo, Ovečka, omalovánky, dětské obrázky, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ovečka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ovečkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixky, voskové tužky, temperové barvy nebo též uhlíky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ovečka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ovečkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, fixky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, písmena, sporty a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, druhy ptáků případně lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Avengers, Harley Quinn, Kung Fu Panda nebo také Pixel art. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stažení jsou: vláček, princezna, čert, miminko a auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou ovečka.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů