Nej pět


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ovečka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem ovečka k vybarvování pro holky. Omalovánka ovečka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Ovečka, obrázky, k tisku, obrázek, pro děti, online, Zvířata, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ovečka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ovečkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, tužky, temperové barvy či voskovky. Výtvarných potřeb je pro školáky vskutku velmi mnoho. Obrázek ovečka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ovečkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, tempery nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, dopravní prostředky a druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Anna a Elsa, Marvel Rocket, Příběh hraček, Monster High nebo Lví hlídka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: drak, miminko, princezna, piráti a traktor. Ať si vaše dítě užije omalovánku ovečky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů