Nejlepší


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ovečka zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem ovečka k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka ovečka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, online, ke stažení, obrázky, zdarma, obrázek, Zvířata, k vybarvení, k tisku, Ovečka, k vytisknutí, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ovečka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ovečkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, tužky, pastelky, zvýrazňovače a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku ovečka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ovečkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, peněženku nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například akrylové barvy, tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, čísla a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, sporty či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Bob a Bobek, Myška Minie, Kocour Garfield nebo Sněhurka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, lokomotiva, miminko, drak anebo auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ovečkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů