Top obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ovečka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná ovečka k obarvování pro děti. Omalovánka ovečka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, online, Ovečka, zdarma, k vytisknutí, pro děti, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k tisku, Zvířata, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ovečka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ovečkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, temperové barvy, olejové pastely, fixy či tempery. Možností je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku ovečka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ovečkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pera, temperové barvy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, jídla, různé sporty a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různá zvířátka a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Bob a Bobek, Ninjago, Pixel art, Shimmer a Shine a Fortnite. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: loď, lokomotiva s vagónky, vláček, lokomotiva nebo také draci. Ať vám omalovánka ovečka přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů