Nejhledanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka ovečka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená ovečka k vybarvování pro kluky. Omalovánka ovečka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, online, Zvířata, k tisku, ke stažení, elektronické omalovánky, obrázky, pro děti, omalovánky, obrázek, omalovánka, ke stáhnutí, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ovečka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ovečkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, tempery, křídy nebo také propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku ovečka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ovečkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy ptáků a nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Monster High, Kniha džunglí, Angelína balerína nebo též Bugs Bunny. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, dinosauři, vláček a lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku ovečky.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů