Top obrázky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ovečka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná ovečka k obarvování pro školáky. Omalovánka ovečka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Ovečka, pro děti, online, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytištění, Zvířata, k vytisknutí, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ovečka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s ovečkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, pastelové tužky, grafitové tužky a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Obrázek ovečka lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ovečkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. fixky, voskové tužky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, písmena a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy sportů a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Frozen, Roblox, Kung Fu Panda, Na vlásku a nebo Harley Quinn. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: drak, vláček, miminko, lokomotiva a sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ovečkou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů