Nejhledanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ovečka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná ovečka k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka ovečka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, pro děti, Zvířata, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, zdarma, k vytištění, online, obrázky, Ovečka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ovečka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ovečkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, tužky, akrylové barvy, uhly a pera. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici široká škála. Omalovánku ovečka lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ovečkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba fixy, tužky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy sportů, kytky a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, různá zvířátka a pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Madagaskar, Rumcajs, Shrek a Hledá se Nemo. Je však velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: houby, princezna, Santa Klaus, loď anebo liška. Ať vám omalovánka ovečka přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů