Výběr obrázků


Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ovečka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem ovečka k vybarvování pro větší děti. Omalovánka ovečka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, Ovečka, k vytisknutí, vymalovánky, elektronické omalovánky, Zvířata, obrázky, zadarmo, pro děti, k vytištění, omalovánka, ke stažení, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Ovečka k vytištění pro děti

Omalovánka s ovečkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, tužky, olejové pastely a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek ovečka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ovečkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba fixky, umělecké tužky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jídla, květiny a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, písmena případně sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy King Kong, Mario, Elena z Avaloru, Brawl stars či Ben 10. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stažení jsou: drak, draci, auta, traktor a houby. Ať si vaše dítko užije malování ovečky.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů