Nejoblíbenější


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ovečka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem ovečka k omalování pro holky i kluky. Omalovánka ovečka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, ke stažení, Zvířata, obrázek, k vytisknutí, pro děti, online, zdarma, k tisku, Ovečka, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ovečka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ovečkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, křídy, uhly, fixky anebo pastelky. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ovečka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ovečkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, křídy či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy automobilů, květiny a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy ptáků a kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Příběh hraček, Aladin, Harley Quinn, Gumídci a Locika. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, mašinka, slon, vláček a nebo raketa. Ať omalovánka ovečka přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů