Nejoblíbenější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ovečka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem ovečka k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka ovečka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ovečka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ovečka - A5            Omalovánka - Ovečka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, online, zdarma, k vybarvení, obrázky, Zvířata, k vytištění, k vytisknutí, Ovečka, obrázek, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ovečka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ovečkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, pera, temperové barvy, křídy nebo fixy. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ovečka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ovečkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, peníze a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelky, pera a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, čísla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ovečku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, rostliny či druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Pinocchio, panenka Winx, Kačer Donald, Lví král a nebo Hledá se Nemo. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, hasiči, auta, astronaut anebo netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ovečka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů