Nejstahovanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka sportovní auto k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená sportovní auto k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka sportovní auto je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, Auta, Sportovní auto, online, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, pro děti, zdarma, obrázek, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sportovní auto k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s sportovním autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, voskové tužky, olejové pastely, umělecké tužky a nebo tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku sportovní auto lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s sportovním autem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, voskové tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivá zvířata a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Šmoulové, Stašpytlík, Monster High a Kamarád Timmy. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, auta, mašinka, kočka či lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou sportovní auto.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů