Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sportovní auto zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná sportovní auto k obarvení pro seniory. Omalovánka sportovní auto je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, online, obrázky, k tisku, Auta, k vytisknutí, dětské obrázky, domalovánky, k vybarvení, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sportovní auto k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s sportovním autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, uhlíky, akrylové barvy případně voskovky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Obrázek sportovní auto lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sportovním autem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, fixy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy jídel nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Mimoni, Lego friends, Ratatouille a Malá mořská víla. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stažení jsou: princezna, kočka, pes, Santa Klaus nebo také houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku sportovní auto.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů