Doporučené


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sportovní auto k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená sportovní auto ke kreslení pro děti. Omalovánka sportovní auto je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auta, zdarma, k vytištění, ke stažení, obrázek, online, pro děti, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, Sportovní auto, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sportovní auto k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s sportovním autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, fixy, vodové barvy případně tempery. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku sportovní auto lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s sportovním autem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, pastelové tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, různé kytky nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Marvel Rocket, Harley Quinn, Ferda mravenec, Sněhurka či Tlapková patrola. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, plachetnice, lokomotiva s vagónky, psi anebo hasiči. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou sportovní auto.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů