Nejhledanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sportovní auto k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená sportovní auto k vybarvení pro naše milé prcky. Omalovánka sportovní auto je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, zdarma, obrázky, obrázek, Sportovní auto, online, Auta, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Sportovní auto k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s sportovním autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, umělecké tužky, křídy, tempery a voskové tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku sportovní auto lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s sportovním autem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelky, umělecké tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, postavy z pohádek a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy jídel či druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Batman, Křemílek a Vochomůrka, pes Pluto, Harley Quinn a Ferda mravenec. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, astronaut, slon anebo traktor. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem sportovní auto.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů