Top omalovánky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sportovní auto k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem sportovní auto k omalování pro dospělé. Omalovánka sportovní auto je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auta, ke stažení, omalovánka, online, k vytisknutí, vymalovánky, domalovánky, obrázek, pro děti, zdarma, k vytištění, Sportovní auto, omalovánky, dětské obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Sportovní auto k vytištění pro děti

Omalovánka s sportovním autem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, uhly, akrylové barvy nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku sportovní auto lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s sportovním autem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelky, pastelové tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, rostliny a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Panenka Barbie, Pixel art, Pinocchio nebo také Pat a Mat. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které zde máme k uložení jsou: auto, slon, princezna, psi a nebo koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s sportovním autem líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů