Doporučené


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sportovní auto k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná sportovní auto k vybarvování pro holčičky. Omalovánka sportovní auto je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auta, k vytištění, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, online, pro děti, k tisku, obrázek, Sportovní auto

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sportovní auto k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s sportovním autem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, uhlíky, pastelky, uhly nebo také propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici široká škála. Omalovánku sportovní auto lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s sportovním autem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, uhlíky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy sportů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Gormiti, Angry birds, Kačer Donald, Ratatouille nebo též Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, netopýr, raketa, slon a loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou sportovní auto.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů