Nej pět


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sportovní auto k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená sportovní auto k vybarvování pro naše milé prcky. Omalovánka sportovní auto je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Sportovní auto, k vybarvení, obrázek, obrázky, Auta, ke stažení, pro děti, zdarma, k tisku, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sportovní auto k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s sportovním autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tempery, voskové tužky, tužky, fixy případně pera. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku sportovní auto lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s sportovním autem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, voskové tužky či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, druhy jídel nebo též kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Spongebob, Fortnite, Gumídci, Zvonilka nebo také Bezzubka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, traktor, princezna, psi nebo lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování sportovního auta.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů