Top omalovánky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sportovní auto k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem sportovní auto k obarvení pro malé děti. Omalovánka sportovní auto je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, Sportovní auto, Auta, k vybarvení, k vytištění, pro děti, k tisku, obrázky, k vytisknutí, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sportovní auto k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s sportovním autem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, grafitové tužky, křídy, akrylové barvy nebo také tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Obrázek sportovní auto lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sportovním autem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, grafitové tužky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, lidské profese, rostliny a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy ptáků nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Pat a Mat, Bezzubka, Tlapková patrola případně Rumcajs. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: piráti, koně, liška, miminko a pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem sportovní auto.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů