Nejvyhledávanější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka sportovní auto k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná sportovní auto ke kreslení pro chlapce. Omalovánka sportovní auto je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, dětské obrázky, domalovánky, ke stažení, obrázky, Auta, ke stáhnutí, obrázek, vymalovánky, k vytištění, k vytisknutí, omalovánka, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sportovní auto k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s sportovním autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, grafitové tužky, uhlíky, tempery nebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku sportovní auto lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sportovním autem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, grafitové tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, písmena případně zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Scooby Doo, princezna Sofie, Rio a Myška Minie. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, auta, astronaut, auta či koně. Užijte si omalovánku sportovního auta, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů