Výběr obrázků


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka sportovní auto k vytisknutí

Omalovánka označená sportovní auto k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka sportovní auto je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sportovní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Sportovní auto - A5            Omalovánka - Sportovní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, online, pro děti, Sportovní auto, Auta, obrázek, obrázky, zdarma, k tisku, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Sportovní auto k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s sportovním autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, uhly, temperové barvy anebo grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek sportovní auto lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sportovním autem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, pastelové tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy automobilů, dopravní prostředky a pochopitelně i sportovní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, kytky nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ratatouille, Furby, Monster High, Kačer Donald nebo také Astroboy. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, kočka, sněhulák, lokomotiva s vagónky nebo též traktor. Nechť vám omalovánka s sportovním autem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů