Výběr obrázků


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 8 k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Kniha Genesis 8 ke kreslení pro malé ratolesti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Genesis 4:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Genesis 8 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Genesis 8 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, obrázek, ke stažení, domalovánky, Kniha Genesis 8, omalovánky, k tisku, k vytištění, obrázky, Bible a křesťanství, vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 8 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Genesis 8 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, pastelové tužky, akrylové barvy a uhly. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kniha Genesis 8 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 8 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, propisovací tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, hudební nástroje, dopravní prostředky a pochopitelně i Kniha Genesis 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků nebo též zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Včelka Mája, Batman, Pocahontas, Tarzan nebo také Kocour Garfield. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stažení jsou: netopýr, plachetnice, astronaut, Santa Klaus anebo houby. Nechť omalovánka s Kniha Genesis 8 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů