Top obrázky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 8 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Kniha Genesis 8 k obarvení pro puberťáky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Genesis 4:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Genesis 8 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kniha Genesis 8 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, online, obrázky, vymalovánky, ke stažení, elektronické omalovánky, domalovánky, pro děti, ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánka, dětské obrázky, omalovánky, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 8 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, uhlíky, fixy, umělecké tužky případně grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici ohromující množství. Obrázek Kniha Genesis 8 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 8 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, uhlíky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata, květiny a pochopitelně i Kniha Genesis 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různé sporty nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Atlantida: Tajemná říše, Trollové, Kačer Donald, Doraemon nebo také Locika. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tady máme ke stažení jsou: raketa, traktor, kočka, netopýr a auto. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Kniha Genesis 8.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů