Doporučujeme


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 8 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená Kniha Genesis 8 k vybarvení pro kluky i holky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Genesis 4:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Genesis 8 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 8 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, Bible a křesťanství, k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázky, pro děti, k vytisknutí, Kniha Genesis 8, online, k vytištění, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 8 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskové tužky, křídy, tempery nebo také vodové barvy. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek Kniha Genesis 8 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 8 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, voskové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různá zvířata, sporty a pochopitelně i Kniha Genesis 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířátka a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Gormiti, Lion King, Avatar nebo Život brouka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, sněhulák, hasiči, psi anebo plachetnice. Užijte si omalovánku Kniha Genesis 8, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů