Výběr omalovánek


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka velryby k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná velryby ke kreslení pro malé ratolesti. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázky, k vytištění, vymalovánky, zadarmo, zdarma, pro děti, Velryby, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázek, dětské obrázky, ke stažení, omalovánka

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Velryby k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s velrybami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, akrylové barvy, vodové barvy, olejové pastely nebo také fixky. Pomůcek na malování je pro kluky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku velryby lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s velrybami má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixy, akrylové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, květiny a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, čísla a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Astroboy, Jak vycvičit draka, Budulínek, Požárník Sam anebo Hulk. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: draci, psi, dinosauři, astronaut a nebo plachetnice. Ať si vaše dítko užije malování velryb.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů