Top omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka velryby k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná velryby ke kreslení pro seniory. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, Zvířata, k vybarvení, zdarma, obrázek, zadarmo, omalovánka, elektronické omalovánky, Velryby, domalovánky, dětské obrázky, pro děti, online, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Velryby k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s velrybami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, pastelky, uhly nebo také olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku velryby lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s velrybami má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pera, grafitové tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, různé kytky, různá zvířata a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, různá zvířátka či sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Popelka, Panenka Barbie, Frozen, Kamarád Timmy a Elena z Avaloru. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme k uložení jsou: mašinka, houby, princezna, astronaut nebo čert. Věříme, že se vám obrázek velryb bude líbit.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů