Nej pět


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka velryby k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem velryby k vybarvení pro tatínky. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Velryby, k vybarvení, zdarma, obrázek, obrázky, k vytištění, pro děti, online, k tisku, Zvířata

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Velryby k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s velrybami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, zvýrazňovače, umělecké tužky, fixky nebo tužky. Pomůcek na malování je pro ženy k dispozici ohromné množství. Omalovánku velryby lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s velrybami má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba propisovací tužky, zvýrazňovače a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, kytky a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy ptáků a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Rio, Život brouka, Toy Story, Kačer Donald nebo též Lion King. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: traktor, kočka, čert, astronaut či auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou velryb.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů