Top omalovánky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka velryby k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem velryby k vybarvení pro předškoláky. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Velryby, obrázky, k vybarvení, pro děti, Zvířata, ke stažení, zdarma, online, k vytisknutí, k vytištění, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Velryby k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s velrybami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, fixky, temperové barvy, zvýrazňovače anebo akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku velryby lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s velrybami má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhly, fixky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a nebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Pan Včelka, Krteček, Bezzubka, Kamarád Timmy nebo také Plants vs. Zombies. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, miminko, hasiči a slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou velryb.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů