Doporučené


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka velryby k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná velryby ke kreslení pro malá děcka. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánky, zdarma, online, pro děti, k tisku, k vybarvení, Velryby, domalovánky, obrázek, k vytištění, ke stažení, obrázky, Zvířata

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Velryby k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s velrybami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, tempery, pera, temperové barvy anebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory k dispozici pestrá škála. Obrázek velryby lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s velrybami má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, tempery a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků a zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Mario, Blesk McQueen, Jak vycvičit draka nebo Lion King. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ženy které tady máme k uložení jsou: koně, vláček, drak, princezna či draci. Nechť vám omalovánka s velrybami přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů