Doporučené


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka velryby k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná velryby k obarvení pro školáky. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Velryby, online, k tisku, obrázky, k vybarvení, Zvířata, ke stažení, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Velryby k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s velrybami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, grafitové tužky, uhlíky a voskové tužky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku velryby lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s velrybami má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, olejové pastely a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy sportů či pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Chuggington, Ratatouille, Krtek, Bambi a My little pony. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna, princezna, pes nebo také astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s velrybami.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů