Nejoblíbenější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka velryby k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem velryby k vybarvování pro děti. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, obrázky, Zvířata, online, zdarma, k vytištění, ke stažení, Velryby, pro děti, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Velryby k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s velrybami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, olejové pastely, temperové barvy, propisovací tužky a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku velryby lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s velrybami má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. tužky, olejové pastely a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivá zvířata, sporty a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy ptáků případně různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Ratatouille, Pixel art, Ninjago a nebo Hledá se Nemo. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, auto, raketa, auta nebo též psi. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou velryby.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů