Nej obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka velryby k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem velryby k vybarvování pro holčičky. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, k vybarvení, obrázek, online, Velryby, k tisku, zdarma, pro děti, k vytištění, obrázky, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Velryby k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s velrybami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, umělecké tužky, tempery, akrylové barvy případně pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku velryby lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s velrybami má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, umělecké tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy jídel, písmena a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, různé sporty a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Hello Kitty, Aladin, Pan Včelka, Spiderman nebo také Teletubbies. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, čert, dinosauři, liška anebo slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou velryby.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů