Nej pět


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka velryby k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem velryby k vybarvování pro nejmenší děti. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k tisku, zdarma, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, Zvířata, online, obrázky, Velryby

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Velryby k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s velrybami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, uhly, umělecké tužky, tužky a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek velryby lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s velrybami má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, elektřinu anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, uhly nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání lidí, různá zvířata a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, různé sporty a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Marvel Rocket, Sněhurka, Ledové království, Krtek anebo Lego. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: netopýr, kočka, sněhulák, hasiči a nebo čert. Ať si vaše dítě užije omalovánku velryb.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů