Nejlepší


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka velryby k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem velryby k vybarvení pro nejmenší. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, Zvířata, obrázky, k vytištění, Velryby, online, elektronické omalovánky, obrázek, vymalovánky, k tisku, zdarma, domalovánky, k vytisknutí, pro děti

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Velryby k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s velrybami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, uhlíky, propisovací tužky, pastelové tužky a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek velryby lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s velrybami má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, uhlíky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, druhy sportů a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, různé sporty případně sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Aladin, King Kong, Život brouka, Dragon Ball Z anebo Plamínek a čtyřkoláci. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, auta, princezna a princ, sněhulák a nebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou velryb.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů