Nejhledanější


Omalovánka tenistky

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka velryby k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená velryby k omalování pro školáky. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázek, online, zdarma, ke stažení, Velryby, k tisku, obrázky, pro děti, Zvířata, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Velryby k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s velrybami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, křídy, fixy, akrylové barvy a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici celá škála. Obrázek velryby lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s velrybami má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například voskové tužky, křídy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různé kytky nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy My little pony, Madagaskar, pes Pluto, Frozen a nebo Pixel art. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, princezna, koně, liška nebo též lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s velrybami přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů