Top obrázky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno G k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná písmeno G k vybarvení pro chlapce. Omalovánka písmeno G je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno G - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno G - A5            Omalovánka - Písmeno G - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno G patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, online, ke stáhnutí, Znaky, zadarmo, zdarma, obrázek, pro děti, Písmeno G, elektronické omalovánky, omalovánky, obrázky, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno G k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmenem gem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, grafitové tužky, uhly, fixy a propisovací tužky. Možností je pro nejmenší vskutku mnoho. Omalovánku písmeno G lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmenem gem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, čas nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, grafitové tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, květiny a pochopitelně i písmena g :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Pošťák Pat, Littlest Pet Shop, Pejsek a kočička nebo také Asterix a Obelix. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme k uložení jsou: auto, piráti, astronaut, sněhulák a drak. Užijte si omalovánku písmena gu, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů