Nej pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno G k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem písmeno G k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka písmeno G je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno G - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno G - A5            Omalovánka - Písmeno G - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno G patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytištění, ke stažení, online, pro děti, zdarma, Písmeno G, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno G k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem gem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, pastelky, propisovací tužky případně fixky. Možností je dnes pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek písmeno G lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem gem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, voskovky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i písmena g :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různá zvířata nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Duhová nevěsta, Zootropolis, Anna a Elsa nebo též Madagaskar. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, slon, liška, hasiči a raketa. Ať vám omalovánka písmeno G přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů