Výběr omalovánek


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno G k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem písmeno G ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka písmeno G je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno G - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno G - A5            Omalovánka - Písmeno G - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno G patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, Znaky, zdarma, online, obrázek, ke stažení, k vybarvení, pro děti, Písmeno G

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno G k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s písmenem gem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, voskovky, pastelky nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku písmeno G lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s písmenem gem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. fixy, zvýrazňovače a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé kytky, jídla a pochopitelně i písmena g :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, kytky a pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Bořek stavitel, pes Pluto, Pinocchio nebo též Popelka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, raketa, liška, astronaut a nebo houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem gem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů