Výběr omalovánek


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka veterán zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem veterán ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka veterán je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veterán - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Veterán - A5            Omalovánka - Veterán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veterán patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vytištění, omalovánky, domalovánky, dětské obrázky, zdarma, omalovánka, online, elektronické omalovánky, obrázky, pro děti, ke stáhnutí, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Veterán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s veteránem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelky, grafitové tužky, uhly, tempery a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky opravdu mnoho. Obrázek veterán lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s veteránem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, grafitové tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání, jídla a pochopitelně i veterána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese případně hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Hello Kitty, Méďa Béďa, Ratatouille, Harry Potter a Mašinka Tomáš. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, Popeláři, dinosauři, astronaut anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou veterána.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů