Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka veterán k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná veterán k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka veterán je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veterán - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Veterán - A5            Omalovánka - Veterán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veterán patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, domalovánky, k tisku, k vytištění, omalovánky, online, elektronické omalovánky, zadarmo, vymalovánky, ke stáhnutí, zdarma, pro děti, Auta, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Veterán k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s veteránem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, uhly, pera nebo také propisovací tužky. Možností je dnes pro děti k dispozici celá škála. Obrázek veterán lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s veteránem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, grafitové tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, sporty a pochopitelně i veterána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, druhy ptáků nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Bakugan, Princezna Leonora, Angry birds a Blesk McQueen. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, loď, sněhulák, slon anebo vláček. Nechť vám omalovánka s veteránem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů