Top obrázky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka veterán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná veterán k vybarvování pro dospělé. Omalovánka veterán je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veterán - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Veterán - A5            Omalovánka - Veterán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veterán patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, ke stáhnutí, omalovánka, zadarmo, Auta, zdarma, elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, obrázek, k tisku, domalovánky, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Veterán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s veteránem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, křídy, voskové tužky případně umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro slečny k dispozici pestrá škála. Omalovánku veterán lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s veteránem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. vodové barvy, uhly a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, druhy automobilů a pochopitelně i veterána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, sporty nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Krteček, Flintstoneovi, Pejsek a kočička, Příšerky s.r.o. a Superman. Je však velmi náročné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, traktor, čert, astronaut a draci. Ať vám omalovánka veterán přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů