Nejoblíbenější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka veterán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem veterán k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka veterán je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Veterán - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Veterán - A5            Omalovánka - Veterán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veterán patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, Veterán, Auta, zdarma, k tisku, obrázky, ke stažení, online, k vytištění, k vybarvení, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Veterán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s veteránem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, pastelky, grafitové tužky, uhly nebo vodové barvy. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici celá škála. Obrázek veterán lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s veteránem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tempery, pastelky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i veterána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, druhy automobilů a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Popelka, Lego, Aladin a nebo pes Pluto. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: netopýr, auta, princezna, raketa anebo loď. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku veterán.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů