Doporučujeme


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka veterán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená veterán k omalování pro malá děcka. Omalovánka veterán je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Veterán - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Veterán - A5            Omalovánka - Veterán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veterán patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, obrázky, Veterán, pro děti, Auta, online, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Veterán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s veteránem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, fixy, akrylové barvy, voskové tužky či tempery. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku veterán lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s veteránem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, fixy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, různé kytky, sporty a pochopitelně i veterána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, jednotlivá zvířata a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Bugs Bunny, Kačer Donald, pes Pluto nebo Šmoulové. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, liška, koně, sněhulák a drak. Ať si vaše dítko užije malování veterána.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů