Nejvyhledávanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka jezdec na koni zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná Jezdec na koni k obarvení pro slečny. Omalovánka koně s jezdcem - žokejem. Koně patří mezi neoblíbenější omalovánky. Omalovánka Jezdec na koni je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jezdec na koni - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jezdec na koni - A5            Omalovánka - Jezdec na koni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezdec na koni patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, elektronické omalovánky, online, obrázky, k vybarvení, Jezdec na koni, domalovánky, vymalovánky, k vytištění, obrázek, omalovánky, zdarma, omalovánka

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Jezdec na koni k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Jezdec na koni je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, akrylové barvy, fixy, voskovky případně propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Jezdec na koni lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Jezdec na koni má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, akrylové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, čísla a pochopitelně i Jezdec na koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, kytky nebo také písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Rumcajs, 101 dalmatinů, Doraemon, Angelína balerína a nebo princezna Sofie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: traktor, kočka, mašinka, plachetnice nebo raketa. Ať si vaše dítě užije omalovánku Jezdec na koni.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů