Top pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jezdec na koni zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Jezdec na koni k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka koně s jezdcem - žokejem. Koně patří mezi neoblíbenější omalovánky. Omalovánka Jezdec na koni je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jezdec na koni - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jezdec na koni - A5            Omalovánka - Jezdec na koni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezdec na koni patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, online, pro děti, k vytištění, Jezdec na koni, Zvířata, obrázek, k tisku, zdarma, obrázky, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Jezdec na koni k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Jezdec na koni je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, propisovací tužky, uhly, fixky nebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro kluky a holky fakt mnoho Obrázek Jezdec na koni lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Jezdec na koni má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, dětské oči a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, propisovací tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, lidské profese, jídla a pochopitelně i Jezdec na koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, princezna Sofie, Pocahontas, Kocour Garfield a nebo Lví král. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, astronaut, raketa, sněhulák nebo též drak. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Jezdec na koni.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů