Top pět


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jezdec na koni zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem Jezdec na koni ke kreslení pro kluky. Omalovánka koně s jezdcem - žokejem. Koně patří mezi neoblíbenější omalovánky. Omalovánka Jezdec na koni je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jezdec na koni - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jezdec na koni - A5            Omalovánka - Jezdec na koni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezdec na koni patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, Jezdec na koni, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, Zvířata, online, obrázek, obrázky, pro děti, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Jezdec na koni k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Jezdec na koni je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, tempery, uhlíky anebo grafitové tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Jezdec na koni lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Jezdec na koni má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pastelky, vodové barvy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, postavy z pohádek, hudební nástroje a pochopitelně i Jezdec na koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Tarzan, Máša a medvěd, Bořek stavitel a Harry Potter. Je však nákladné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: piráti, astronaut, traktor, princezna nebo také auta. Ať vám omalovánka Jezdec na koni přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů