Top omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jezdec na koni k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená Jezdec na koni k omalování pro malé caparty. Omalovánka koně s jezdcem - žokejem. Koně patří mezi neoblíbenější omalovánky. Omalovánka Jezdec na koni je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jezdec na koni - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jezdec na koni - A5            Omalovánka - Jezdec na koni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezdec na koni patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Jezdec na koni, zdarma, obrázky, online, zadarmo, Zvířata, k vybarvení, obrázek, domalovánky, ke stáhnutí, k vytisknutí, pro děti, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Jezdec na koni k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Jezdec na koni je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, fixy, uhlíky, temperové barvy nebo též olejové pastely. Možností je dnes pro školáky k dispozici celá škála. Obrázek Jezdec na koni lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Jezdec na koni má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelové tužky, fixy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i Jezdec na koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Zvonilka, Méďa Béďa, Pošťák Pat, Frozen a Pocahontas. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, pes, psi, Popeláři případně liška. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Jezdec na koni bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů