Top omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka jezdec na koni zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Jezdec na koni k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka koně s jezdcem - žokejem. Koně patří mezi neoblíbenější omalovánky. Omalovánka Jezdec na koni je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jezdec na koni - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jezdec na koni - A5            Omalovánka - Jezdec na koni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezdec na koni patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, zdarma, ke stažení, Jezdec na koni, obrázky, obrázek, k vytištění, pro děti, online, Zvířata

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Jezdec na koni k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Jezdec na koni je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, olejové pastely, propisovací tužky, grafitové tužky nebo umělecké tužky. Možností je dnes pro ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku Jezdec na koni lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Jezdec na koni má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například fixy, olejové pastely nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, písmena, jídla a pochopitelně i Jezdec na koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, různá zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Simpsonovi, panenka Winx, Gormiti, Aladin a nebo Locika. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, netopýr, psi, lokomotiva s vagónky nebo též princezna a princ. Nechť vám omalovánka s Jezdec na koni přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů