Top pět


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jezdec na koni zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená Jezdec na koni k vybarvení pro menší i větší děti. Omalovánka koně s jezdcem - žokejem. Koně patří mezi neoblíbenější omalovánky. Omalovánka Jezdec na koni je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jezdec na koni - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jezdec na koni - A5            Omalovánka - Jezdec na koni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezdec na koni patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Zvířata, k vytištění, k tisku, zdarma, obrázky, k vytisknutí, obrázek, online, k vybarvení, Jezdec na koni, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Jezdec na koni k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Jezdec na koni je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, pastelky, zvýrazňovače, voskovky nebo též vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Jezdec na koni lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Jezdec na koni má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, oči dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, pastelky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i Jezdec na koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jednotlivé druhy ptáků anebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Harley Quinn, Simpsonovi, Flintstoneovi nebo Hledá se Dory. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, koně, drak, mašinka nebo také plachetnice. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Jezdec na koni.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů