Doporučujeme


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jezdec na koni zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Jezdec na koni k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka koně s jezdcem - žokejem. Koně patří mezi neoblíbenější omalovánky. Omalovánka Jezdec na koni je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jezdec na koni - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Jezdec na koni - A5            Omalovánka - Jezdec na koni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezdec na koni patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vybarvení, obrázek, obrázky, pro děti, Zvířata, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, zdarma, ke stažení, Jezdec na koni

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Jezdec na koni k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Jezdec na koni je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, uhlíky, fixky, pastelové tužky nebo též grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku Jezdec na koni lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Jezdec na koni má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, dětské oči anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, uhlíky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy automobilů, postavy z pohádek a pochopitelně i Jezdec na koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, písmenka nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Tarzan, Lví král, Anna a Elsa, pes Pluto anebo Krteček. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, Santa Klaus, auta, mašinka a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Jezdec na koni.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů