Nej omalovánky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hvězda k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná hvězda k vybarvování pro kluky. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, zdarma, online, Hvězda, Ostatní, obrázek, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Hvězda k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hvězdou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, tužky, olejové pastely, fixky a vodové barvy. Malovacích potřeb je pro holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku hvězda lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s hvězdou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, hudební nástroje, zvířátka a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata či kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy pes Pluto, Asterix a Obelix, Flintstoneovi, Máša a medvěd nebo také Roblox. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, piráti, Santa Klaus, pes a koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hvězdou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů