Doporučujeme


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka hvězda k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem hvězda k obarvení pro nejmenší děcka. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, zdarma, k tisku, pro děti, Hvězda, k vybarvení, obrázek, k vytištění, Ostatní, ke stažení, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Hvězda k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hvězdou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, pastelové tužky, křídy a olejové pastely. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka fakt mnoho Obrázek hvězda lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s hvězdou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, počítač nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelky, vodové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání, různé sporty a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, písmenka anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy My little pony, pes Pluto, Avengers, Medvídek Pú nebo též Simpsonovi. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, auto, lokomotiva s vagónky, liška nebo koně. Nechť omalovánka s hvězdou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů