Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hvězda k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná hvězda k obarvování pro prcky. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázky, Ostatní, ke stažení, k vybarvení, obrázek, k vytištění, domalovánky, k vytisknutí, online, vymalovánky, omalovánka, zadarmo, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Hvězda k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s hvězdou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, křídy, olejové pastely, umělecké tužky nebo též vodové barvy. Možností je dnes pro starší děti vskutku mnoho. Obrázek hvězda lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hvězdou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. tempery, křídy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, rostliny, zvířátka a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, čísla nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Teletubbies, Kamarád Timmy, U nás na farmě, Lego příběh anebo Jak vycvičit draka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: miminko, kočka, princezna, houby a netopýr. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka hvězdy bude líbit.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů