Nej pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hvězda k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem hvězda k obarvování pro nejmenší děti. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vytištění, omalovánka, k vytisknutí, domalovánky, vymalovánky, obrázek, elektronické omalovánky, k vybarvení, k tisku, omalovánky, zdarma, Hvězda

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Hvězda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s hvězdou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pera, fixy, tužky, pastelky a temperové barvy. Možností je dnes pro děti fakt mnoho Obrázek hvězda lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hvězdou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pera, fixy nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, písmena a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, zaměstnání lidí a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Zvonilka, Power Strangers, Krteček, Adiboo a Bambi. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auta, slon, Santa Klaus anebo kočka. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka hvězdy bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů