Doporučujeme


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hvězda k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná hvězda k obarvení pro malé děti. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, obrázek, Ostatní, pro děti, online, k vytištění, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, Hvězda, k tisku, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Hvězda k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s hvězdou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, pastelky, propisovací tužky, pastelové tužky případně pera. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku hvězda lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s hvězdou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, pastelky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, zaměstnání a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Madagaskar, Toy Story, Scooby Doo, Littlest Pet Shop nebo též Peter Pan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, vláček, slon, princezna a princ anebo drak. Ať si vaše dítko užije malování hvězdy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů