Nej omalovánky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hvězda k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná hvězda k obarvení pro chlapce. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, omalovánky, ke stáhnutí, domalovánky, online, k vybarvení, Hvězda, zadarmo, omalovánka, vymalovánky, dětské obrázky, zdarma, Ostatní, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Hvězda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hvězdou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, fixky, tempery a nebo umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Obrázek hvězda lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hvězdou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro učitelky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pastelky, pastelové tužky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy jídel nebo také zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy pes Pluto, Princezna a žabák, princezna Sofie, Doba ledová a Želvy Ninja. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, hasiči, lokomotiva, drak nebo též princezna a princ. Ať omalovánka hvězda přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů