Top pět


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hvězda k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná hvězda k vybarvování pro ratolesti. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k vytisknutí, Ostatní, ke stažení, k tisku, obrázek, Hvězda, k vytištění, k vybarvení, pro děti, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Hvězda k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s hvězdou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, tempery, uhlíky, tužky a nebo pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka opravdu mnoho. Obrázek hvězda lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hvězdou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii či peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, tempery a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivé druhy rostlin a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Budulínek, Krteček, Kačer Donald, Tarzan či Power Strangers. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: loď, slon, miminko, kočka nebo hasiči. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka hvězdy bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů