Nejstahovanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hvězda k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem hvězda k obarvení pro děti. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, zdarma, k vytisknutí, k tisku, online, ke stažení, obrázek, k vytištění, Ostatní, k vybarvení, pro děti, Hvězda

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Hvězda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s hvězdou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, pastelové tužky, zvýrazňovače, fixy nebo též voskovky. Malovacích potřeb je pro holku i kluka opravdu mnoho. Omalovánku hvězda lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hvězdou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pera, pastelové tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, kytky a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé sporty nebo také sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Krteček, Teletubbies, panenka Winx, princezna Sofie a Kung Fu Panda. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, auta, lokomotiva s vagónky, dinosauři či netopýr. Nechť vám omalovánka s hvězdou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů