Doporučené


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hvězda k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem hvězda k obarvení pro holčičky i chlapečky. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, Hvězda, obrázky, Ostatní, ke stažení, obrázek, k vybarvení, online, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Hvězda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s hvězdou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskové tužky, pastelky, grafitové tužky anebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek hvězda lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hvězdou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, voskové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, dopravní prostředky nebo také rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kocour Garfield, Monster high, Fortnite, Simpsonovi a Pan Včelka. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: mašinka, plachetnice, princezna, Santa Klaus a lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s hvězdou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů