Top šest


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hvězda k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná hvězda k obarvování pro tatínky. Abstraktní hvězda je ideální antistresová omalovánka především pro dospělé. Omalovánka hvězda je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězda - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hvězda - A5            Omalovánka - Hvězda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězda patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, elektronické omalovánky, zdarma, dětské obrázky, Ostatní, domalovánky, k vytištění, ke stažení, obrázky, k vybarvení, online, omalovánka, omalovánky, vymalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Hvězda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s hvězdou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, pastelky, propisovací tužky a nebo fixy. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Obrázek hvězda lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hvězdou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, dětské oči anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například tempery, umělecké tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i hvězdu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy sportů nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Včelka Mája, Anabela: Vánoční přání, Tom a Jerry, Kráska a zvíře anebo Locika. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, draci, raketa, piráti nebo též Popeláři. Nechť vám omalovánka s hvězdou přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů