Top omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka muž zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem muž k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka muž je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, obrázky, online, Lidé, k vytisknutí, Muž, k vybarvení, obrázek, zdarma, pro děti, k vytištění, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Muž k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s mužem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, tempery, akrylové barvy, propisovací tužky nebo též pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku muž lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s mužem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, tempery nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy automobilů, lidské profese a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, rostliny případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Scooby Doo, U nás na farmě, Flintstoneovi a Peter Pan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, mašinka, slon, raketa a Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek muže bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů