Nejstahovanější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka muž zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem muž k obarvení pro malé caparty. Omalovánka muž je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vytištění, k tisku, zdarma, pro děti, Muž, obrázky, obrázek, Lidé, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Muž k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s mužem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, tužky, křídy, temperové barvy a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku muž lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mužem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, tužky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, lidské profese, postavy z pohádek a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, zvířátka a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Kuře Calimero, Hledá se Nemo, Harry Potter a Indiana Jones. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, drak, piráti, loď nebo astronaut. Ať si vaše dítko užije malování muže.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů