Doporučujeme


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka muž zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem muž ke kreslení pro děti. Omalovánka muž je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k vytisknutí, ke stažení, Muž, obrázky, k tisku, k vybarvení, zdarma, pro děti, k vytištění, online, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Muž k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s mužem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixy, temperové barvy, voskové tužky a olejové pastely. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku muž lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mužem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, fixy nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, sporty a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, různá zvířata případně lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Madagaskar, princezna Sofie, Myška Minie, Rumcajs nebo též Medvídek Pú. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, dinosauři, houby, astronaut či liška. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka muže bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů