Nejvyhledávanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka muž zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem muž k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka muž je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, Muž, k vybarvení, Lidé, zdarma, k vytisknutí, pro děti, online, obrázek, k tisku, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Muž k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s mužem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, propisovací tužky, grafitové tužky nebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku muž lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s mužem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku či dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například uhlíky, uhly a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířata, zvířata a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zvířátka anebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Tom a Jerry, Mašinka Tomáš, Marvel Rocket, Roblox či Brawl stars. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, lokomotiva, auta, astronaut a nebo raketa. Ať si vaše dítko užije malování muže.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů