Nejhledanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka muž zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem muž k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka muž je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, obrázek, online, Muž, k vybarvení, pro děti, Lidé

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Muž k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s mužem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, křídy, tempery, fixky a voskové tužky. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku muž lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mužem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například pastelové tužky, křídy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, různá zvířata či druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Locika, Avengers, Šmoulové, Požárník Sam a Spiderman. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: raketa, astronaut, miminko, houby nebo také liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou muž.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů