Výběr obrázků


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka muž zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem muž k obarvování pro malé děti. Omalovánka muž je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, online, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, Muž, Lidé, k tisku, ke stažení, zdarma, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Muž k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s mužem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, křídy, pastelky, propisovací tužky a uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro holky k dispozici vskutku hodně. Obrázek muž lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s mužem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tempery, křídy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, písmena a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různá zvířata nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Frozen, Flintstoneovi, Pat a Mat, Batman nebo Sněhurka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, princezna, lokomotiva s vagónky, auta a hasiči. Ať si vaše dítko užije malování muže.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů