Nej obrázky


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka muž zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem muž k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka muž je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, obrázky, zdarma, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, online, Muž, Lidé, obrázek, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Muž k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s mužem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, fixky, grafitové tužky, umělecké tužky nebo též propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku muž lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s mužem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například voskové tužky, fixky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata nebo také písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Pixel art, Tarzan, Princezna Leonora a Tlapková patrola. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: houby, auta, princezna a princ, slon či princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou muže.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů