Top omalovánky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka muž k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná muž k obarvení pro nejmenší. Omalovánka muž je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vybarvení, online, k vytisknutí, zdarma, elektronické omalovánky, zadarmo, obrázky, Muž, pro děti, omalovánka, vymalovánky, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Muž k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s mužem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, tempery, propisovací tužky, křídy či umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Obrázek muž lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s mužem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pastelky, tempery nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Červená Karkulka, Mickey mouse, Plants vs. Zombies nebo také Lví král. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: drak, pes, loď, raketa a astronaut. Ať omalovánka muž přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů