Top obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka muž k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná muž k vybarvování pro maminky. Omalovánka muž je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, ke stáhnutí, ke stažení, domalovánky, pro děti, zadarmo, zdarma, online, Muž, obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, dětské obrázky, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Muž k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mužem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixy, olejové pastely, fixky, pastelky nebo křídy. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku muž lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mužem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například fixy, olejové pastely nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, lidské profese, druhy jídel a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Teletubbies, Panenka Barbie, Brawl stars či Elena z Avaloru. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, sněhulák, raketa, Popeláři nebo též dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou muž.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů