Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka muž zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná muž k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka muž je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, Lidé, zdarma, obrázek, pro děti, k tisku, k vytisknutí, online, obrázky, k vybarvení, Muž

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Muž k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mužem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, uhlíky, grafitové tužky nebo také křídy. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku muž lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s mužem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba propisovací tužky, vodové barvy nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, různé kytky a zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kačer Donald, Doba ledová, Včelka Mája, Scooby Doo a nebo Shrek. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, lokomotiva s vagónky, mašinka, auta a netopýr. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou muž.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů