Nejoblíbenější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka muž k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem muž k vybarvení pro školáky. Omalovánka muž je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, pro děti, obrázky, ke stažení, vymalovánky, k vytisknutí, Lidé, dětské obrázky, k tisku, k vytištění, ke stáhnutí, omalovánka, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Muž k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mužem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pera, uhlíky, propisovací tužky, tužky či pastelky. Pomůcek na malování je pro slečny vskutku mnoho. Obrázek muž lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mužem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pera, uhlíky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, jídla a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, panenka Winx, Madagaskar, Příšerky s.r.o. anebo Lego friends. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: auta, auto, Santa Klaus, miminko případně liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku muž.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů