Top obrázky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Obrázek štěněte

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka muž k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem muž k obarvování pro starší děti. Omalovánka muž je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, online, k tisku, pro děti, k vytisknutí, elektronické omalovánky, zdarma, ke stažení, omalovánka, omalovánky, k vytištění, k vybarvení, domalovánky, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Muž k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s mužem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, vodové barvy, zvýrazňovače nebo též pastelky. Malovacích potřeb je pro slečny k dispozici ohromné množství. Omalovánku muž lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mužem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, křídy anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, pohádkové postavy či písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Mimoni, U nás na farmě, Peter Pan, Plamínek a čtyřkoláci a Dragon Ball Z. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tu máme k uložení jsou: psi, lokomotiva s vagónky, hasiči, princezna a princ případně netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou muže.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů